Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Bob Casino

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus 500$ + 130 rrotullime falas
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kalendari i rregullt promovues
1000+ lojëra elektronike të ofruara
Turne me rrotullime falas
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Bob Casino për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Pothuajse çdo lojë që dikush do të priste të gjente në një kazino mund të shijohet në kazinonë Bob. E cila përfshin një zgjedhje të mirë të lojërave elektronike dhe lojërave tavoline. Për një kënaqësi edhe më të madhe është seksioni i kazinosë live i Bob Casino.

Varietetet brenda kategorive të blackjack dhe ruletë janë të mëdha dhe ofrojnë shumë opsione të shkëlqyera.

Nëse ju pëlqen Bob Casino, ne mendojmë se do të dëshironit gjithashtu CookieCasino që ka lojëra të ngjashme për t'u shijuar.

Software

Bob Casino ka përdorur shumë ofrues të ndryshëm softuerësh të kazinosë. Platforma e kazinosë Live mundësohet nga Evolution Gaming, e cila ka fituar njohje të gjerë për ofrimin e cilësisë së lartë të lojës së kazinosë live. Ofruesit e tjerë në Bobs Casino përfshijnë NetEnt, NextGen, iSoftbet, Habanero, Gameart, Microgaming, Amatic, Pragmatic, EGT, Softswiss, Elk dhe Betsoft.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Bob Casino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Trustly, Neteller, WebMoney, Visa, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Bob Casino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Tema e Bob Casino sillet rreth saj duke qenë kazinoja më qesharake live në botë. Por kjo kazino është serioze për ofrimin e opsioneve të mira për depozitim.

Disa nga këto opsione të mira për depozitim janë:

 • Wirecard
 • Paysafecard
 • Ximpler
 • Me besim
 • iDebit
 • Neteller
 • Viza
 • Mastercard
 • Neosurf
 • Skrill
 • Maestro
 • Ecopayz

Ekzistojnë gjithashtu opsione për Instadebit dhe Interac. Depozitimi është i shpejtë dhe i lehtë.

Withdrawals

Është gjithashtu i përshtatshëm dhe i lehtë për t'u tërhequr nga Bob Casino. Disa nga metodat që mund të përdoren për t'u tërhequr nga Bob Casino janë:

 • Viza
 • Mastercard
 • iDebit
 • Instadebit
 • Skrill
 • Neteller
 • ecoPayz
 • Paysafecard
 • Me besim
 • transferte bankare

Disa nga këto metoda mund të mos mbështeten në të gjitha vendet ose nga të gjitha mënyrat e pagesës. Lojtarët mund të duhet të zgjedhin një metodë alternative për tërheqje.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+179
+177
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Një aspekt tjetër emocionues i Bob Casino është se kjo është një platformë e drejtpërdrejtë e kazinosë që mbështet shumë gjuhë të ndryshme. Këto përfshijnë EN, RU, NO, Fl, DE, PL, PT, ES, FR, JP, CN dhe NZ. Kur një vizitor i faqes dëshiron të konvertojë faqen e tij në gjuhën e zgjedhur, ai mund ta bëjë këtë duke hyrë në menunë rënëse.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Bob Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Bob Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Bob Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

About

About

Kazino Bob operohet nga N1 Interactive Limited dhe në pronësi të Direx NV. Ajo është e licencuar nën juridiksionin e Bye Malta Gaming Authority. Edhe pse një nga kazinotë më të reja që ka prezencën e saj në internet, e gjithë tema sillet rreth argëtimit të madh me disa zgjedhje të shkëlqyera lojërash, duke përfshirë lojën e drejtpërdrejtë të kazinosë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Regjistrimi për një llogari me një Bob Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Bob Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Bob Casino ofron disa mundësi të shkëlqyera të lojës së kazinosë. Një nga më emocionueset është platforma e kazinosë live që është e mbushur plot me lojëra emocionuese kazino. Më pas është aplikacioni Bob Casino për ata që duan të luajnë në celularët e tyre. Luajtja e menjëhershme për Bob Casino arrihet lehtësisht përmes një shfletuesi.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Bob Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Bob Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Bob Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Bob Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka disa promovime të shkëlqyera për t'u shijuar në këtë kazino të drejtpërdrejtë. Njëra përfshin të shijoni dhjetë rrotullime falas me rastin e regjistrimit, por përpara se të depozitoni. Bonusi i mirëseardhjes shpërndahet në tre depozitat e para. Promovimet vazhdojnë me kalendarin Bob's Promo që përshkruan promovimet e vazhdueshme si orare. Plus, ekziston një program i vazhdueshëm besnikërie.

Live Casino

Live Casino

Disa nga opsionet për të kontaktuar Bob Casino janë:

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Email

Bob Casino u jep mundësinë atyre që janë në faqe për të hyrë në bisedën e tyre të drejtpërdrejtë. Kjo bëhet përmes seksionit të mbështetjes në menunë rënëse. Opsioni tjetër për të kontaktuar kazinonë është përmes emailit.
Të dyja këto opsione janë të shkëlqyera për ata që kanë nevojë për më shumë informacion.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher