Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Cadoola

CadoolaResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusBonus 500$ + 200 rrotullime falas
Bonuse bujare
Multi-valuta
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuse bujare
Multi-valuta
Miqësore për celularin
Cadoola is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Me të bonuse dhe promocione, Cadoola Casino bën një përshtypje të fuqishme. Ka shumë stimuj për të pritur në faqen e promovimeve. Nëpërmjet promovimeve të vazhdueshme, ky operator i kazinosë e mban lart shiritin për argëtim. Lojtarët mund të përfitojnë nga një bonus mirëseardhjeje dhe kthim parash të drejtpërdrejta nëse luajnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në Cadoola Casino.

Bonusi i mirëseardhjes:

Deri në 800 € në katër depozita

Kthim i drejtpërdrejtë i parave:

25% cashback live që është deri në 200 €

Shpërblimi ditor:

Dikush mund të marrë 150 euro shpërblim ditor duke luajtur lojën e tij të preferuar. Që është 10% kthim parash

Games

Games

Ka disa lojëra argëtuese të drejtpërdrejta të disponueshme në hollin e tregtarit të drejtpërdrejtë. Në disa nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë, lojtarët mund të dalin në fushë dhe të konkurrojnë kundër shtëpisë. Në blackjack live, ruletë live, baccarat live, poker live, live Sic Bo dhe lojëra më emocionuese, lojtari mund të testojë aftësitë dhe fatin e tij. Lojëra të njohura diskutohen këtu.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Lojërat më të njohura të këtij seksioni janë:

 • Club Royale
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Lobi i Ruletës
 • Ruletë ndriçuese

Blackjack live

Atje jane lojëra të pabesueshme live blackjack në këtë seksion të kazinosë live të Cadoola. Atje jane:

 • ONE Blackjack
 • Blackjack me shpejtësi
 • Blackjack Azure D dhe shumë të tjerë

Baccarat live

Ky seksion i kazinosë live Cadoola përfshin lojëra të njohura si:

 • Shikoni Baccarat
 • Bakarat 1
 • Baccarat Azure

Lojëra të tjera

Disa lojëra të tjera të njohura me tregtarë të drejtpërdrejtë janë:

 • Sic Bio
 • Rrota e fatit
 • Ëndrra tërheqëse
 • Fan Tan dhe shumë të tjerë
RuletëRuletë
+2
+0
Mbyll

Software

Cadoola bashkëpunon me disa nga markat kryesore të softuerëve në industri, si p.sh.: . Lojtarët mund të përgatiten për lojërat më të mahnitshme falë këtyre ofruesve, duke përfshirë: Craps, Blackjack, Baccarat, Kazino Holdem, Ruletë .

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Cadoola ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Google Pay, Neteller, Visa , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Cadoola është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Cadoola Casino ofron një shumëllojshmëri mënyrash të sigurta dhe të sigurta për të financuar bilancin aktual të parave të lojtarit. Kumarxhinjtë mund të ngarkojnë para duke përdorur kartat standarde të debitit dhe kreditit, si dhe kuletat elektronike. Disa nga metodat popullore të pagesës në këtë kazino live janë:

 • Neteller
 • Skrill
 • Viza
 • Me besim
 • entropay

Për më tepër, nëse lojtarët duan të ruajnë privatësinë e tyre, ata mund të zgjedhin një nga opsionet e kriptove, të cilat përfshijnë Bitcoin, Ethereum, Ripple dhe Litecoin.

Për të përmbushur kërkesat minimale të depozitave, duhet të depozitoni vetëm 10 euro, ndërsa shuma minimale e tërheqjes është 20 euro.

Withdrawals

Cadoola u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+177
+175
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+4
+2
Mbyll

Languages

Cadoola Live Casino është një ofrues i mrekullueshëm i lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë për lojtarët në mbarë globin. Ajo ofron shumë gjuhë në faqen e saj të internetit për të folur me mbështetjen e klientit dhe për të hyrë në përmbajtjen e sajtit. Disa nga gjuhët e mbështetura të kësaj kazinoje live janë:

 • kineze
 • anglisht
 • gjermane
 • norvegjeze
 • portugez dhe shumë të tjerë
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Cadoola . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Cadoola i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Cadoola është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Cadoola është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Regjistrimi për një llogari me një Cadoola hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Cadoola dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Lojtarët herë pas here mund të hasin në një problem teknik ose të kenë një pyetje që duhet adresuar. Lojtarët mund të kontaktojnë lehtësisht kujdesit të konsumatorëve në Kazino Cadoola. Metoda të shumta kontakti, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, telefonin dhe emailin, ofrohen në faqen e kontaktit me ne.

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Email
 • Telefonata

Për bisedat e drejtpërdrejta dhe pyetjet me email, stafi mbështetës është i disponueshëm 24/7, dhe ata u përgjigjen telefonatave midis orës 10:00 dhe 20:00 GMT.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Cadoola për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Cadoola shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Cadoola ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Cadoola në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Cadoola . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Cadoola janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher