CookieCasino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet janë të rëndësishme aspektet e çdo kazinoje. Ato mund të jenë një mashtrim i krijuar për të tërhequr herë pas here të rinj, por gjithashtu mund të merren parasysh dhe lojtarët me përvojë mund të përfitojnë prej tyre për të maksimizuar shpërblimet e tyre.

Fatkeqësisht, Cookie Casino nuk po ofron asnjë lloj bonusi për lojërat e kazinosë live. Ndoshta në të ardhmen ata do të dëshironin të ofrojnë promovime dhe shpërblime për lojtarët e lojës me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Cookie Casino përmban një https://livecasinorank.com/. Ky element i ofertës përfshin pothuajse 200 tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ky seksion dominohet nga Evolution Gaming, furnizuesi kryesor i lojërave të kazinosë live. Si rezultat i veçorive të reja dhe varieteteve të lojërave, si dhe tregtarëve dhe furnizimeve me cilësi të lartë, janë të disponueshme.

Variante të ndryshme të blackjack live, ruletë dhe baccarat janë në dispozicion për të argëtuar lojtarët e Cooke Live Casino. Pragmatic Play ka një përzgjedhje të gjerë të lojërave ruletë dhe blackjack, ndërsa Evolution Gaming është përgjegjëse për shumicën e lojërave live dhe lojërave tavoline më të mira në botë.

lojërat më të njohura të kazinosë live përfshijnë:

 • Monopol.
 • Craps.
 • Bakarat.
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje.
 • Ëndrra tërheqëse.
 • Zare rrufeje.

Blackjack live

Një tregtar i vërtetë ndërron kuvertën, gjë që është jashtëzakonisht e afërt me mënyrën se si bëhet në kazinotë aktuale. Kjo shton realizmin dhe është një avantazh i rëndësishëm për ata që janë të aftë në numërimin e letrave.

Baccarat live

Me prezantimin e një tregtari të drejtpërdrejtë, kjo lojë me të vërtetë ka marrë hov, pasi thelbi i saj është pikërisht dialogu midis lojtarëve dhe krupierëve. Për shumicën e njerëzve, të luash baccarat vetëm është vërtet e mërzitshme. Ka rifituar popullaritetin si rezultat i versionit live.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Përveç ritmit, të luash ruletë me tregtarët është mjaft e ngjashme me të luajturit në një klub kumari. Me një njeri të vërtetë, lojërat janë shumë më të ngadalta. Megjithatë, kjo nuk mund të konsiderohet si një disavantazh. Ky lloj ruleti është shumë më argëtues dhe krijon një atmosferë të mrekullueshme.

Rrota e fatit

Pavarësisht nga thjeshtësia e tij, Wheel of Fortune është mjaft popullor. Rrota verbuese zakonisht rrotullohet nga një grua e bukur. Ajo gjithashtu bisedon me lojtarët, i udhëzon ata se si të vendosin baste dhe shpall pozicionet fituese.

Poker Live

Lojtarët mund të luajnë një shumëllojshmëri lojërash pokeri me tregtarët, duke përfshirë Texas Hold'em, Caribbean Stud, Three-Card Poker, dhe të tjerë. Ata gjithashtu mund të komunikojnë me tregtarin duke përdorur kutinë e bisedës gjatë lojës.

Software

Lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë janë zhvilluar të gjitha nga disa prej tyre zhvilluesit më të mirë të softuerit në biznesin e lojërave të fatit në internet. Sigurisht, lojtarët duan që loja e kazinosë të jetë jo vetëm magjepsëse, por edhe të ketë një dizajn të mrekullueshëm dhe të jetë relativisht e thjeshtë për t'u luajtur. Ndoshta më e rëndësishmja, ata duan që çdo lojë të jetë e besueshme dhe e besueshme. Ofruesit e softuerit për lojërat e kazinosë live në Cookie Casino janë:

 • Evolution Gaming
 • Lojë pragmatike
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, CookieCasino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Skrill, Maestro, Visa, Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, CookieCasino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kazino Cookie ofron disa metodat e depozitimit dhe tërheqjes fondeve. Më poshtë janë renditur të gjitha burimet e mundshme të pagesave për lojtarët dhe janë marrë parasysh të gjitha shqetësimet. Nuk ka tarifa për depozitat ose tërheqjet në Cookie Casino. Disa nga mënyrat e pagesës janë:

 • Viza
 • Paysafe
 • Me besim
 • Skrill
 • Neteller

Shuma minimale për depozita është 20 € dhe 10 € për tërheqje.

VisaVisa
+3
+1
Mbyll

Withdrawals

CookieCasino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+175
+173
Mbyll

Languages

Opsionet e gjuhës janë të rëndësishme në përcaktimin e renditjes së çdo kazinoje live. Lojtarët anembanë globit mund të hyjnë lehtësisht në një kazino të drejtpërdrejtë nëse përmbajtja është e disponueshme në një gjuhë që ata mund ta kuptojnë lehtësisht. Për fat të mirë, Cookie Live Casino mbështet shumë gjuhë.

Mbështetja gjuhësore për Cookie Casino është në dispozicion në:

 • anglisht
 • polonisht
 • gjermane
 • frëngjisht
 • Finlandisht dhe shumë të tjerë
GjermaneDE
+3
+1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në CookieCasino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, CookieCasino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

CookieCasino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Cookie Live Casino sapo filloi në vitin 2020, por tashmë ka tërhequr një numër të madh lojtarësh. Cookie Casino i është dhënë një licencë dhe rregullore e plotë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

Kjo e ashtuquajtur licencë e BE-së vlerësohet shumë në sektorin e lojërave dhe nuk merret lehtë. Rregulloret strikte të Kazinosë Cookie kërkojnë një nivel të lartë sigurie dhe serioziteti.

Dizajni i faqes në internet është shumë interaktiv dhe miqësor për përdoruesit. Maskota e faqes është një biskotë vizatimore e veshur me një kurorë, e cila herë pas here bashkohet me një filxhan kafeje të animuar.

Pse Plat në Live Casino

Kazino biskotash! Kjo kazino e re e gjallë e freskët, me një temë të mirë-projektuar që përfshin shumë biskota krokante në madhësi reale, është marka më e re e kazinosë e krijuar nga liderët e industrisë N1 Interactive Ltd.

Cookie Casino paraqet një sërë arsyesh të lezetshme për t'u regjistruar, duke filluar me bonuse të këndshme hyrëse për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, shërbim ndaj klientit 24/7, një dizajn dinamik uebsajti dhe shumë më tepër.

Kazinoja live është e pajisur me një bollëk lojërash me cilësi të lartë nga studiot kryesore, duke përfshirë lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Ky vlerësim do të përqendrohet më së shumti në kazinonë e drejtpërdrejtë të Cookie Casino. Me mbi 200 tavolina të arritshme për lojtarët, kjo ofertë e drejtpërdrejtë e tregtarit është një nga më të mirat përreth.

Lojërat e Cookie Live Casino janë krijuar të gjitha nga disa prej zhvilluesve më të mëdhenj të softuerit në biznesin e lojërave të fatit në internet. Sigurisht, lojtarët duan që loja e tyre e kazinosë të jetë jo vetëm magjepsëse, por edhe të ketë një dizajn të mrekullueshëm dhe të jetë relativisht e thjeshtë për t'u luajtur. Ndoshta më e rëndësishmja, ata duan që çdo lojë të jetë e besueshme dhe e besueshme.

Cookie Casino përputhet me praktikën bashkëkohore të bërjes së çdo loje të disponueshme për t'u luajtur në çdo pajisje. Kjo është vetëm normale, pasi, në botën aktuale, numri i lojtarëve që përdorin kompjuterin ose laptopin e tyre për të luajtur lojëra kazino po zvogëlohet vazhdimisht, me tabletin dhe celularin që po rritet me shpejtësi.

Të luash Cookie Casino është shumë e sigurt dhe e gëzueshme. Kumarxhinjtë do të kënaqen duke luajtur këtu.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një CookieCasino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron CookieCasino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Shërbimi ndaj klientit është një faktor i rëndësishëm në testimin e integritetit të një kazinoje live. Kazino Cookie performon në mënyrë të shkëlqyeshme edhe në këtë drejtim. Nëse lojtarët e fatit kanë ndonjë pyetje ose kanë ndonjë problem, shërbimi i bisedës live është i aksesueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, me udhëzime dhe veprime.

 • Email
 • Bisedë e drejtpërdrejtë

Stafi është i aftë dhe përgjigjet me shpejtësi. Ata ose mund të plotësojnë një formular kontakti ose mbështetje me email në support@cookiecasino.com. Fatkeqësisht, nuk ka asnjë seksion FAQ ku ata mund t'u përgjigjen me shpejtësi pyetjeve të përgjithshme. Në përgjithësi, shërbimi ndaj klientit është i kënaqshëm.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me CookieCasino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. CookieCasino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. CookieCasino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e CookieCasino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në CookieCasino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e CookieCasino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Kazino live në Cookie Casino ka shumë gjëra për të. Nuk ka një produkt shumë më të mirë se ky, me 200+ tabelat e tij, një numër të madh variacionesh magjepsëse dhe lehtësinë e përdorimit.

Ekziston një përzgjedhje e gjerë e opsioneve të pagesave të aksesueshme, dhe kufijtë dhe kohëzgjatja e tërheqjes janë rreth mesatares për industrinë. Disavantazhi kryesor është se shpërblimet për lojërat e tregtarëve të mëlçisë nuk janë të disponueshme.

Si rezultat, lojtarët e tregtarëve të drejtpërdrejtë do të ndihen të qetë në Cookie Casino. Ju lutemi mos ngurroni të bashkoheni me këtë kazino emocionuese.