Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Cosmic Slot

Cosmic SlotResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 3,500 $ + 200 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Cosmic Slot is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

CosmicSlot Casino nuk frenohet kur bëhet fjalë për rritjen e buxhetit dhe rritjen e mundësive për të fituar. Ka disa bonuse dhe oferta promocionale në dispozicion, kështu që përfitoni prej tyre dhe vazhdoni të luani. Lojtarët e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë mund të argëtohen me bonusin e mirëseardhjes dhe ringarkimit.

 • Bonusi i mirëseardhjes: 100% deri në €/$400
 • Bonusi i ringarkimit: 60% e bonusit të rimbushjes për depozitat deri në 100 €
Bonusi i mirëseardhjesBonusi i mirëseardhjes
Games

Games

Edhe pse seksioni i kazinosë live i CosmicSlot nuk është veçanërisht i madh, ai ende ofron një numër të mjaftueshëm opsionesh lojërash. Zgjedhja tradicionale e disponueshme këtu përfshin variacione të blackjack-ut, baccarat-it dhe pokerit, shumica e të cilave mundësohen nga Vivo Gaming, një nga prodhuesit më të njohur të lojërave të kazinosë live.

Transmetimi më emocionues dhe i këndshëm i lotos është drejtpërdrejt. Disa nga lojërat e njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë janë:

 • Monopoly Live
 • Marrëveshje Pa marrëveshje Live
 • Bac Bo
 • Baccarat Live
 • Ruletë dinamike 120x dhe shumë të tjera
+7
+5
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të saj përvojën më të madhe të mundshme të lojërave, CosmicSlot Casino përdor softuerin dhe teknologjitë më moderne. Lojtarët mund të marrin softuer nga ofruesit kryesorë të lojërave të industrisë këtu, për shembull:

 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • Rrjeti me fat
 • Lojë pragmatike

Lojtarët angazhohen në komunikim në kohë reale me tregtarët e drejtpërdrejtë kur luajnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ndërsa dama është duke luajtur, ata mund të flasin anësor.

Payments

Payments

Disponueshmëria e më shumë opsioneve të pagesës është një element kyç për funksionimin e suksesshëm të një kazinoje live online. Kazino live Cosmicslot ofron opsione të shumta pagese për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve për lojtarët e fatit. Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës janë:

 • Transferte bankare
 • EcoPayz
 • Interac
 • Mastercard
 • Neteller
 • Paysafecard

Cosmic Slot Casino i lejon përdoruesit të përdorin kriptomonedha të njohura si Bitcoin për të bërë baste. Kjo nënkupton që lojtarët mund të shtojnë dhe heqin Bitcoin dhe asete të tjera dixhitale. Kriptot e mëposhtme mbështeten për transaksione nga CosmicSlot:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin

Deposits

Cosmic Slot është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Cosmic Slot ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Bank Transfer, MasterCard, Visa, SticPay, Neteller , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Cosmic Slot për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Cosmic Slot u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+188
+186
Mbyll

Valutat

EuroEUR
+3
+1
Mbyll

Languages

Si kazino live online në mbarë botën, CosmicSlots u shërben lojtarëve nga shumë vende gjeografike. Për të akomoduar të gjithë lojtarët, ai mbështet disa gjuhë që përdoren shpesh nga përdoruesit e tij. Flamuri ose simboli i globit në këndin e sipërm djathtas e bën të thjeshtë kalimin midis gjuhëve të ndryshme. Gjuhët e mëposhtme janë gjuhë të zakonshme:

 • anglisht
 • finlandez
 • polonisht
 • italiane
 • norvegjeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Cosmic Slot . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Cosmic Slot i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Cosmic Slot është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

CosmicSlot Live Casino u lançua në vitin 2020. Altacore NV është biznesi që krijoi Cosmic Slot. Ata lejohen ligjërisht të luajnë kumar në Curacao.

Faqja e internetit e kazinosë është e përshtatshme për përdoruesit dhe e thjeshtë për t'u përdorur. Për më tepër, ai është i disponueshëm në 8 gjuhë të tjera. Nëse dikush duhet të kontaktojë zyrën e mbështetjes në rast vështirësie, kazino ofron një flluskë bisede live që e shoqëron në të gjitha faqet.

Për shkak të dizajnit të thjeshtë të faqes në internet, lojtarët e rinj nuk do të kenë vështirësi të regjistrohen dhe të eksplorojnë lojërat. Me një përzgjedhje të konsiderueshme lojërash drithëruese live, CosmicSlot live kazino është një kazino krejt e re në internet që sapo filloi në vitin 2020. Faqja e saj e internetit është shumëgjuhëshe dhe përmban një dizajn blu të errët me imazhe të gjalla dhe shumëngjyrëshe.

Pronari dhe operatori i kësaj kazinoje live është Kompania Evropiane Altaprime Limited, një startup i vitit 2019 që menaxhon gjithashtu një sërë markash të tjera nën një licencë në det të hapur.

Pse Plat në CosmicSlot Live Casino

CosmicSlot Casino drejtohet nën një licencë lojrash Curacao dhe është në pronësi të kompanisë evropiane Altaprime Limited. Biznesi është mjaft i ri dhe së fundmi ka krijuar disa kazino të tjera, duke përfshirë Stelario, të cilin e kemi vlerësuar më parë.

Është shumë e sigurt të luash në këtë kazino live. Të gjitha informacionet e lojtarit janë të sigurta dhe të sigurta. Një gamë e gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë është në dispozicion për të argëtuar kumarxhinjtë anembanë globit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një Cosmic Slot hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Cosmic Slot dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Çdo përdorues që has probleme do të marrë mbështetje nga mbështetja e klientit. Përdoruesit mund të përdorin një bisedë të drejtpërdrejtë për të kontaktuar me tavolinën e mbështetjes; në shumicën e situatave, lojtarët do të marrin një përgjigje relativisht menjëherë. Për më tepër, ofrohet ndihmë me email, megjithatë, përgjigjet shpesh dërgohen të nesërmen. Shërbimi mbështetës është i aksesueshëm çdo ditë të javës, 24 orë në ditë, gjë që është një avantazh i madh. Opsionet e mbështetjes së klientit janë:

Pse ia vlen të luhet në CosmicSlot Live Casino

CosmicSlot Live Casino është një faqe fantastike lojrash me shumë për të ofruar. Përdoruesit mund të luajnë fillimisht disa nga lojërat më të mira nga furnizuesit me reputacion të kazinove.

Përveç kësaj, CosmicSlot është siguruar që të gjithë lojtarët të mund të përfitojnë nga ofertat e tyre promocionale. Ata u ofrojnë lojtarëve të rinj një paketë bonusi të mirëseardhur, përveç stimujve të ringarkimit.

Si paratë fiat ashtu edhe bitcoin mund të përdoren për të luajtur në CosmicSlot. Ajo me të vërtetë pranon gjashtë kriptovaluta përveç shtatë monedhave fiat. Është një kazino e mrekullueshme live në përgjithësi. Shumë e rekomanduar!

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Cosmic Slot për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Cosmic Slot shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Cosmic Slot ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Cosmic Slot në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Cosmic Slot . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Cosmic Slot janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher