Dafabet Live Casino Rishikoni

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Total score7.0
Përfitimet
+ Zgjedhje e madhe e Playtech
+ Tema aziatike e kazinosë live

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit CardsDebit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (12)
Brazili
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Meksika
Rusia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm

About

Kazino Dafabet është themeluar në vitin 2004 dhe është shumë popullor, veçanërisht në Azi. I aksesueshëm nga një sërë sistemesh operative, duke përfshirë Android, Blackberry, Windows dhe iOS, versioni celular i Dafabet e bën të lehtë për lojtarët të bastojnë nga kudo që janë. Përputhshmëria e saj me sisteme të shumta operative është një tregues se si kazino e merr seriozisht komoditetin.

Games

Të pëlqejnë lojërat elektronike, lojërat me letra apo lojërat e tavolinës? Të gjitha këto janë në dispozicion në Dafabet Mobile Casino. Seksioni i lojërave elektronike përmban disa nga titujt më emocionues nga Playtech, duke përfshirë Fantastic Four, Hot Gems, Gladiator Jackpot, etj. Lojëra me letra dhe tavolinë që ia vlen të shkrepësh përfshijnë Sic-Bo, Casino Hold'em, craps dhe ruletë evropiane. Biblioteka është e mbushur me kapacitetin e saj.

Withdrawals

Lojtarët në Dafabet Mobile Casino rrallë hasin ndonjë problem, kur bëhet fjalë për pagesat. Me Neteller dhe Skrill të disponueshëm, kjo do të thotë që pagesat janë më të shpejta këtu. Lojtarët gjithashtu mund të përdorin Visa ose WebMoney për të tërhequr paratë e tyre. Ndërsa popullariteti i kazinosë rritet, ka shumë të ngjarë që më shumë opsione tërheqjeje janë afër.

Languages

Duke pasur parasysh që platforma celulare e Dafabet është kryesisht e popullarizuar në Kinë, Azi, Indi, Filipine dhe Malajzi, gjuhët e mbështetura nga faqja janë kryesisht ato që përdoren nga qytetarët e këtyre vendeve, dhe ato përfshijnë japoneze, tajlandeze, koreane, ruse dhe kineze. . Megjithatë, disponueshmëria e kazinosë në anglisht e bën atë edhe më të pranueshëm në mbarë botën.

Promotions & Offers

Dafabet është një nga ato kazinotë që dinë të trajtojnë përdoruesit e tyre celular; kjo është arsyeja pse kazino ka një sërë promovimesh, të cilat vijnë në forma të ndryshme, me bonuse shtesë që janë forma më e dukshme e promovimit. Anëtarësimi në ndonjë nga klubet e besnikërisë së kazinosë (p.sh. Cash Back Club) hap portat për më shumë përfitime.

Live Casino

Në lidhje me teknologjinë e lojërave të fatit celular, Dafabet ka qenë në ballë, falë aplikacionit të tyre të shkarkueshëm, i cili është i pajtueshëm me pajisje të panumërta celulare. Aplikacioni mbështet të gjitha lojërat celulare të ofruara nga kazinoja, duke siguruar që lojtarët të mos humbasin asgjë. Lojtarët gjithashtu mund të shijojnë një përvojë të shkëlqyer duke luajtur përmes një shfletuesi.

Software

Kazino Dafabet mundësohet nga Playtech, i cili gjithashtu fuqizon të gjitha lojërat në faqen e tyre celulare. Playtech është, pa asnjë dyshim, një nga qentë e mëdhenj që furnizojnë kazinotë në internet me softuer. Softueri i tyre funksionon pa probleme në shumë sisteme operative të pajisjeve celulare, siç u përmend në seksionin e parë. Lundrimi është bërë gjithashtu i lehtë.

Support

Ekipi mbështetës në Dafabet Mobile Casino është krijuar për t'u ofruar lojtarëve shërbimin më të mirë, duke i mbajtur ata më gjatë. Shërbimi, i cili është i disponueshëm në shumë gjuhë, është i aksesueshëm përmes emailit ose telefonatave. Biseda e drejtpërdrejtë, e cila në fakt është më e mira nga opsionet, është gjithashtu e disponueshme. Ekipi është miqësor dhe i shpejtë për t'u përgjigjur.

Deposits

Asgjë më pak se metodat më të mira të pagesës nuk mund të pritet nga një sajt prestigjioz celular si Dafabet. Duke qenë mjaftueshëm në biznes, Dafabet e kupton se çfarë do të thotë të ofrosh metoda të përshtatshme depozitimi, duke përfshirë Visa, MasterCard, Maestro, transfertë bankare, Skrill, Neteller dhe Paysafecard. Lojtarët që kanë nevojë për WebMoney, GoCash88 ose Asiapay8 mund ta marrin gjithashtu këtë.