Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Das Ist Casino

Das Ist CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.67/10
BonusBonus 400$ + 150 rrotullime falas
Mbështetje 24/7
Shumë monedhë
Prodhuar ne Gjermani
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbështetje 24/7
Shumë monedhë
Prodhuar ne Gjermani
Das Ist Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Nuk ka bonuse dhe promovime specifike për lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë, por lojtarët mund t'i marrin ato avantazhin e bonusit të mirëseardhjes. Paketa e mirëseardhjes në Kazino Das Ist përfshin deri në 300 euro, të cilat shpërndahen në tre depozitat e para.

Bonusi i mirëseardhjes

 • Depozita e parë: 100% bonus deri në 100 euro
 • Depozita e dytë: 75% bonus deri në 100 euro
 • Depozita e tretë: 75% bonus deri në 100 euro
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Shumë nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë janë të disponueshme për njerëzit që kënaqen të konkurrojnë kundër një tregtari të botës reale. Ka kaq shumë blackjack të ndryshme, ruletë, dhe klasike të tjera të kazinosë për të zgjedhur nga ata lojtarët do të prishen për zgjedhjen. Ata madje mund të luajnë mut, tigër dragoi dhe lojëra të tjera të panjohura. Disa nga lojëra të njohura janë:

Ruletë e drejtpërdrejtë

 • Mega Roulette
 • Ruletë zhytëse
 • XXXTreme Lightening Ruletë
 • Ruletë Live

Blackjack live

 • ONE Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack Azure

Baccarat live

 • Shikoni Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi
 • Baccarat i pasurisë së artë

Lojëra të tjera

 • Fan Tan
 • Craps
 • Diamanti VIP dhe shumë të tjerë
+1
+-1
Mbyll

Software

Kazino Das Ist punon me shumë ofruesit e softuerit për të ofruar përvojën më të mirë të lojërave të fatit për lojtarët anembanë globit. Lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë mbështeten nga ofruesit kryesorë të softuerëve të lojërave, të cilët janë:

 • NetEnt
 • Betsoft Gaming
 • Lojëra Absolute Live
 • iSoftBet
 • BGaming

Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve transmetohen me definicion të lartë nga një studio e dedikuar kazinoje, ku janë përgjegjës tregtarët profesionistë.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Das Ist Casino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Credit Cards, Trustly, Visa, MasterCard, Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Das Ist Casino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Metodat e sigurta dhe të besueshme bankare e bëjnë të thjeshtë transferimin e parave nga llogaria bankare e lojtarit në bilancin e tyre të Kazinosë Das Ist. Ata mund të shtojnë para duke përdorur një kartë debiti, ose nëse preferojnë pak më shumë siguri, një e-Portofolin të tilla si:

 • Skrill
 • Viza
 • Neteller
 • SoftSwiss
 • MasterCard

Ata mund të depozitojnë 20 euro në bilancin e tyre dhe të gjitha depozitat përpunohen menjëherë. Kur përdorni një metodë tradicionale bankare, afatet e tërheqjes mund të ndryshojnë, por mund të zgjasin deri në pesë ditë. Për të mbrojtur paratë e tyre, të gjitha transaksionet kryhen duke përdorur enkriptimin më të madh të disponueshëm aktualisht.

Withdrawals

Das Ist Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+172
+170
Mbyll

Languages

Faqja e internetit është në dispozicion në gjuhë të ndryshme për të lehtësuar kumarxhinjtë anembanë globit. Lojtarët mund të flasin me mbështetjen e klientit në gjuhën e tyre rajonale nëse është e disponueshme në seksion. Gjuhët e mbështetura nga Das Ist Live Casino janë:

 • anglisht
 • gjermane
 • ruse

Duhet të ketë më shumë opsione të përkthimit të gjuhës për lojtarët. Pritet që kjo kazino të marrë në konsideratë këtë kërkesë.

GjermaneDE
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Das Ist Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Das Ist Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Das Ist Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

N1 Interactive Ltd., një organizatë me shumë përvojë në drejtimin e a uebsajti i drejtpërdrejtë i kazinosë, është pronari dhe operatori i Kazinosë Das Ist e cila u lançua në vitin 2005. Këta djem kanë punuar në faqet e internetit të shumta prestigjioze të lojërave të fatit, si Dux Casino dhe Crazy Fox Casino. Një nga autoritetet rregullatore më të njohura në industri, Autoriteti i Lojërave të Maltës, i ka dhënë operatorit të lojrave një licencë për lojëra.

Lojtari mund të marrë pjesë në turne kazino live dhe të konkurrojë për çmime të mëdha në para në platformën e kazinosë, ose mund të provojë fatin e tij në lojën e lotarisë ku ka stimuj. Qetësia e mendjes sigurohet nga shumëllojshmëria e metodave të sigurta dhe praktike të pagesës dhe paketa e mirëseardhjes me tre pjesë u jep atyre një përfitim të madh fillestar. Lojërat më të mira të kazinosë live dhe promovimet emocionuese mund të gjenden në destinacionin e madh të lojërave të njohur si Kazino Das Ist Live. Për të ofruar një mjedis online miqësor dhe të sigurt për përdoruesit për lojën e kazinosë, u zhvillua qendra e lojrave e prodhuar në Gjermani.

Kur bëhet fjalë për temën, kazinoja është disi hibride; ajo nxjerr elegancën e një kazinoje me bazë tokësore, ndërkohë që ka ende elementë të një aventure.

Dy zhvilluesit kryesorë të lojërave live, Evolution Gaming dhe Pragmatic Play, ofrojnë koleksionin e lojërave live.

Pse Plat në Live Casino

Duke përdorur Protokollin PGP dhe teknologjinë e enkriptimit 128-bit SSL, Kazino Das Ist ruan sekretin e rreptë të të dhënave të përdoruesit dhe kalimit të të dhënave. Për të parandaluar hyrjen e të miturve në internet, kazinoja kërkon gjithashtu që lojtari të paraqesë dokumentacionin e verifikimit të moshës.

Për më tepër, Das Ist mban një nivel të lartë sigurie financiare dhe mban një licencë Curacao. Lojtarët mund të zgjedhin këtë kazino të drejtpërdrejtë pasi është shumë e sigurt për të luajtur dhe nuk do të pendohen që zgjedhin këtë faqe të mrekullueshme.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2016

Account

Regjistrimi për një llogari me një Das Ist Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Das Ist Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Lojtarët mund të kontaktojnë një ndihmës dhe shërbim mbështetës me njohuri nëse ata hasin një problem teknik ose thjesht kanë një pyetje në lidhje me bonuset ose lojërat.

 • Pyetjet e shpeshta
 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Email

Ekipi mbështetës është i disponueshëm 24/7 përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit. Shpejtësia e përgjigjes së emailit është e jashtëzakonshme, me një përgjigje që zakonisht vjen në më pak se 24 orë. Nëse dikush preferon t'i trajtojë gjërat në mënyrë të pavarur, ai mund t'i referohet faqes së FAQ, e cila ka informacione të dobishme për bankat, llogaritë dhe më shumë.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Das Ist Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Das Ist Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Das Ist Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Das Ist Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Das Ist Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Das Ist Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher