Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë DuxCasino

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusBonus 150 $ + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Rritja sporadike e DuxCasino mund t'i atribuohet bonuseve fantastike të kazinosë të renditura për lojtarët e rinj dhe tashmë të regjistruar. Bonusi i mirëseardhjes së kazinosë përbëhet nga bujare bonuset e depozitave në depozitën e parë, të dytë dhe të tretë. Promovime dhe shpërblime të tjera të DuxCasino që ia vlen të përmenden përfshijnë rrotullime falas, bonuse të ringarkimit, bonuse të larta, llotari dhe rënie dhe fitime.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+4
+2
Mbyll
Games

Games

Ndërsa është një hyrje e re në treg, DuxCasino është siguruar që të gjithë lojtarët të kenë shumë lojëra për të luajtur. Sajti ka disa nga lojërat më të mira të kazinove në internet të krijuara nga softueri RNG dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që transmetohen nga kazinotë reale të tokës dhe studiot e lojërave të drejtpërdrejta.

Software

Sekreti i përzgjedhjes së gjerë të lojërave në DuxCasino është partneriteti me emrat e njohur në industrinë e softuerit të kazinosë. Lojërat e kazinosë janë zhvilluar nga lojtarë si Playtech, iSoftBet, Wazdan, Red Tiger Gaming, Quickspin, Plan 'n GO, Evolution Gaming, Microgaming, Pragmatic Play Ltd., Push Gaming, etj.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, DuxCasino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Trustly, Credit Cards, Visa, Bank Transfer, Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, DuxCasino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Për të siguruar që lojtarët të kenë një mënyrë të përshtatshme për të ngarkuar llogaritë e tyre, DuxCasino ka vënë në dispozicion disa mënyra të njohura pagese në internet. Ato përfshijnë NeoSurf, RapidTransfer, Skrill, ecoPayz, Neteller dhe Paysafecard, ndër të tjera. Metodat e disponueshme të depozitimit varen nga vendi i origjinës dhe monedha e lojtarit. Për rekord, ekziston një kufi minimal dhe maksimal i depozitave.

Withdrawals

Sa i përket tërheqjeve, kazino ofron disa mënyra depozitimi, duke përfshirë Neteller, Viza, Paysafecard, MasterCard, Skrill, Transferim i Shpejtë, Transfertë Bankare dhe ecoPayz. Metodat e disponueshme të depozitimit varen gjithashtu nga vendi dhe monedha. DuxCasino garanton tërheqje të shpejta, ndryshe nga shumica e kazinove online atje. Mos harroni, tërheqjet mund të kanalizohen vetëm në llogarinë e përdorur për të bërë depozita.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+182
+180
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+5
+3
Mbyll

Languages

Një faqe ideale e lojërave të fatit në internet duhet të mbështesë shumë gjuhë për të siguruar që asnjë lojtar të mos mbetet jashtë argëtimit për shkak të pengesës gjuhësore. Ndërsa DuxCasino është një kazino shumëgjuhëshe, ai nuk mbështet shumë gjuhë si shumica e kazinove në internet. Opsionet e disponueshme janë gjermanisht, Anglisht kanadeze, anglisht në MB, finlandez, dhe vetëm norvegjeze.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në DuxCasino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, DuxCasino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

DuxCasino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Nje nga me te miret kazinove online e drejtuar nga N1 Interactive Ltd. është DuxCasino, një sipërmarrje e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). E nisur në vitin 2020, kazinoja ka fituar besimin e shumë entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove. Kazinoja ofron mundësi të mëdha kumari dhe kampionë për kumar të përgjegjshëm. Është akredituar nga Gambling Therapy dhe GamCare.

DuxCasino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një DuxCasino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron DuxCasino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Niveli i shërbimit ndaj klientit në këtë kazino është i nivelit të lartë. Lojtarët mund të marrin ndihmë duke përdorur opsionin e bisedës live, ku një agjent mbështetës ofron zgjidhje në kohë reale. Ekziston edhe mbështetje me email, por për fat të keq, një përgjigje nuk është e menjëhershme. DuxCasino ka gjithashtu një seksion të detajuar FAQ që ndan përgjigjet për disa nga pyetjet e zakonshme të bëra.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me DuxCasino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. DuxCasino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. DuxCasino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e DuxCasino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë të DuxCasino gjithashtu tërheq shumë lojtarë të lojërave për shkak të promovimeve të drejtpërdrejta të kazinosë. Tifozët e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë mund të kërkojnë gjithashtu kazino live bonus mirëseardhjeje dhe ofertat e tjera të tilla si bonuset e ringarkimit të drejtpërdrejtë të kazinosë dhe bonuset e larta me rul, të cilat mund të ndihmojnë në rritjen e pagesës së tyre kur luajnë në hollin e kazinosë live.

Mobile

Mobile

DuxCasino është destinacioni përfundimtar për lojtarët që kërkojnë një kazino me lojëra RNG dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. I disponueshëm si lojë e menjëhershme, DuxCasino është shumë i pajtueshëm dhe mund të aksesohet përmes shfletuesve desktop dhe celular. Ndërsa kazinoja nuk ka aplikacione celulare për Android ose iOS, ajo është optimizuar për lojëra të qetë në celular.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher
DuxCasino dërgon ftesë speciale për të fituar 1000 € në Garën e Kazinosë Live
2023-08-08

DuxCasino dërgon ftesë speciale për të fituar 1000 € në Garën e Kazinosë Live

DuxCasino është një kazino live me bazë në Maltë e operuar nga kompania e njohur N1 Interactive Limited. Në këtë faqe të lojërave të fatit, lojtarët shijojnë një sërë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara nga kompani lider si Playtech, Scientific Games, Evolution, Pragmatic Play dhe më shumë. Kjo kazino gjithashtu krenohet disa bonuse dhe promovime, duke përfshirë turneun Live Casino Race.