Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë EnergyCasino

EnergyCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusBonus 400 dollarë
Libri sportiv
Një përzgjedhje e madhe e lojërave
Promovime të shpeshta
Mblidhni EnergyPoints për rrotullime
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Libri sportiv
Një përzgjedhje e madhe e lojërave
Promovime të shpeshta
Mblidhni EnergyPoints për rrotullime
EnergyCasino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në EnergyCasino për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Faqja e internetit është e specializuar kryesisht në lojërat e bazuara në automat. Sidoqoftë, këto vijnë me një sërë veçorish dhe shtesash të veçanta që i bëjnë ato shumë më komplekse sesa banditët tuaj të armatosur standard. Slots me tematikë lojërash dhe slot machines bazuar në shfaqje televizive dhe ekskluzivitete të tjera janë një specialitet i kësaj faqeje.

+8
+6
Mbyll

Software

Energy Casino përdor softuer standard të kazinosë me etiketë të bardhë që e bën relativisht të lehtë marrjen dhe luajtjen në pothuajse çdo sistem. Megjithatë, kjo do të thotë se nuk ka një aplikacion të specializuar celular për Energy Casino dhe se nëse dëshironi të luani në lëvizje, do t'ju duhet të përdorni faqen standarde të internetit.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, EnergyCasino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Bank Transfer, Visa, Trustly, Credit Cards, Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, EnergyCasino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Një gamë e gjerë metodash dhe sistemesh depozitimi janë në dispozicion në Energy Casino. Përveç bërjes së një depozite duke përdorur kartën tuaj të debitit ose kreditit Visa ose MasterCard, ju mund të rimbushni llogarinë tuaj të lojërave duke përdorur një sërë ofruesish të njohur të portofolit në internet. Kartat e debitit Maestro pranohen gjithashtu në kazino.

Withdrawals

Të gjitha metodat e depozitimit që janë të disponueshme ofrohen gjithashtu kur dëshironi të bëni një tërheqje. Kjo do të thotë që ju mund t'i ktheni fitimet tuaja në kartën e kreditit ose të debitit që keni përdorur për të bërë një depozitë ose që mund t'i shtoni fondet në një nga disa sisteme të njohura të portofolit në internet.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+164
+162
Mbyll

Languages

Kazinoja është aktualisht e disponueshme vetëm në anglisht, frëngjisht dhe gjermanisht, megjithëse përtej termave dhe kushteve nuk ju nevojitet një zotërim veçanërisht i fortë i ndonjë gjuhe për të luajtur lojërat. Faqja është mjaft e shpejtë dhe e thjeshtë për t'u përdorur, kështu që përdorimi i një shërbimi përkthimi në internet për të luajtur është gjithashtu një opsion.

GjermaneDE
+6
+4
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në EnergyCasino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, EnergyCasino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

EnergyCasino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Energy Casino është një faqe interneti lojrash në internet që është e specializuar në lojëra elektronike dhe kazino të tjera të preferuara. Shumë nga lojërat më të njohura të kazinosë bazohen në ekskluzivitete të njohura ekzistuese ose koncepte të njohura. Ekzistojnë gjithashtu një sërë lojërash tavoline kazino që ju lejojnë të luani kundër lojtarëve të tjerë nga e gjithë Bota.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2013

Account

Regjistrimi për një llogari me një EnergyCasino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron EnergyCasino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

E veçanta e kësaj kazinoje është padyshim gama e lojërave të automatëve që mund të ofrojnë. Ndërsa disa lojëra kazino të bazuara në tavolinë janë gjithashtu të disponueshme, këto janë më shumë shtesa, sesa fokusi kryesor i faqes në internet. Nëse nuk jeni lojtar i madh i automateve, mund të kërkoni diku tjetër.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me EnergyCasino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. EnergyCasino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. EnergyCasino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e EnergyCasino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Bonusi aktual i regjistrimit ofron një ndeshje 100% në bastet falas të depozitës suaj të parë deri në vlerën 150 £. Sigurohuni që jeni të vetëdijshëm për kërkesat e basteve që vijnë me bastet falas pasi kjo do të thotë që do t'ju duhet t'i luani ato disa herë përpara se të tërhiqeni.

Live Casino

Live Casino

Sistemi i mbështetjes në kazino është i gjerë dhe është i disponueshëm nga ora 9 e mëngjesit deri në mesnatë me kohën e Evropës Qendrore. Ju keni mundësinë të dërgoni një email, të përdorni një sistem bisede të drejtpërdrejtë ose të përdorni formularin e kontaktit me ne që është në faqen e mbështetjes. Koha e reagimit është mjaft e shpejtë.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher