Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë EU Casino

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në EU Casino për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Faqja e specializuar vetëm në lojërat e kazinosë dhe ofron një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave elektronike, blackjack, video poker dhe opsione të tjera. Asnjë nga këto lojëra nuk është ekskluzive dhe shumë prej tyre do të jenë të njohura për këdo që ka luajtur lojëra kazino online në të kaluarën. Nëse bonusi i regjistrimit është tërheqës, ia vlen ende ta shikoni.

Software

Kazinoja nuk ofron një aplikacion për telefonat celularë; megjithatë, të gjitha lojërat e tij do të ekzekutohen në shfletuesit e internetit që ofrohen nga shumica e telefonave inteligjentë modernë. Ky opsion bën të mundur që të provoni kazinonë dhe lojërat e saj, pa pasur nevojë të kaloni procesin e instalimit të softuerit.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, EU Casino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si WebMoney, PayPal, MasterCard, Visa, MuchBetter , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, EU Casino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Ofrohen një sërë mënyrash depozitimi dhe pagese. Këto përfshijnë kartat e kreditit Visa dhe MasterCard dhe shumë shërbime të njohura të portofolit në internet. Duhet të jetë relativisht e thjeshtë për një lojtar që të krijojë llogarinë e tij të kazinosë, nëse një lojtar është me bazë në Evropë dhe ka një llogari bankare të regjistruar në rajon.

Withdrawals

Ndërsa disponueshmëria ndryshon nga një vend në tjetrin, në përgjithësi është e mundur të tërhiqni fondet direkt në llogarinë ose kartën e kreditit që është përdorur për t'i depozituar ato. Kazinoja gjithashtu mbështet PayPal, (megjithëse me një gamë të kufizuar mënyrash pagese), duke u dhënë përdoruesve një zgjedhje të gjerë të opsioneve të tërheqjes në faqe.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+173
+171
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+8
+6
Mbyll

Languages

Kazinoja dhe lojërat e saj aktualisht disponohen vetëm në anglisht, megjithëse disponueshmëria e një funksioni të përzgjedhjes së gjuhës sugjeron që më shumë opsione gjuhësore mund të planifikohen në të ardhmen. Megjithatë, nëse përdoruesit duan të luajnë lojërat e disponueshme, mund të jetë e mundur të përdorin një shërbim të tillë si Google Translate.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në EU Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, EU Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

EU Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i kufirit të depozitës
  • Mjeti për vetë-përjashtim
  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
  • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

EUcasino.com është një kazino në internet e cila përgjithësisht synon lojtarët në të gjithë Evropën. Rrjedhimisht, ajo është e specializuar në lojëra që dihet se janë të njohura në kontinent dhe ofron metoda pagese që kanë gëzuar adoptim të gjerë nga evropianët. Lojtarët do të gjejnë shumicën e lojërave tipike të kazinosë në dispozicion për të luajtur atje.

Fakte të shpejta

Kompania: Skill On Net Limited
Viti i themelimit: 2009

Account

Regjistrimi për një llogari me një EU Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron EU Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Faqja e internetit ofron një gamë mjaft standarde të lojërave të kazinosë në internet. Opsionet e luajtjes së drejtpërdrejtë janë të disponueshme, por nuk ka pritës. Telefonat celularë mbështeten nëpërmjet një shfletuesi standard interneti, gjë që e bën mjaft të lehtë marrjen dhe fillimin e lojës. Lojtarët duhet të regjistrojnë një llogari për të luajtur në këtë kazino.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me EU Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. EU Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. EU Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e EU Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Kazinoja aktualisht po ofron një bonus regjistrimi prej një Mega Spin në lojëra të caktuara të kazinosë në internet për çdo paund që i shtohet një llogarie gjatë mbushjes fillestare të hapjes së llogarisë. Përdoruesit duhet të kalojnë pak kohë duke lexuar për këtë ofertë përpara se të kryejnë, për të kuptuar se si mund ta përdorin atë.

Live Casino

Live Casino

Faqja e internetit pretendon se mbështetja është në dispozicion 24 orë në ditë. Ndërsa nuk është e mundur të kontaktosh ekipin me telefon ose bisedë live, ekziston një opsion me email. Kërkesave mbështetëse përgjigjen më shpejt kur ato dorëzohen në anglisht. Koha e përgjigjes në gjuhë të tjera mund të jetë pak më e gjatë.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher