Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë EvoSpin

EvoSpinResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusBonus 300$ + 100 rrotullime falas
Programi VIP
Lojëra Jackpot
Turne
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Programi VIP
Lojëra Jackpot
Turne
EvoSpin is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tjera më të mira të bazuara në internet, Evospin ofron shumë bonuse dhe promovime. Këto oferta i ndihmojnë lojtarët të zgjasin bankrollin e tyre dhe të shijojnë një mjedis më të mirë lojrash. Fatkeqësisht, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme të kazinosë. Megjithatë, lojtarët mund të marrin pjesë në Turneun e Kazinosë Live dhe të kenë një shans për të fituar 5,000 dollarë.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Kazino EvoSpin krenohet me një përzgjedhje të pasur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë mundësuar nga ofruesit kryesorë të softuerit. Ai synon t'u japë lojtarëve të kazinove live një ndjenjë të kazinove të Las Vegas dhe Macau. Lojërat organizohen nga krupierë të jetës reale me veçori të disponueshme të bisedës anësore. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është diversifikuar për të akomoduar të gjithë lojtarët, duke përfshirë rrotullat e lartë.

Blackjack live

Blackjack live ka një nga koleksionet më të mëdha të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në kazino. Ai përmban variacione të ndryshme të lojërave blackjack nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Rregullat bazë janë të ngjashme me rregullat speciale të vendosura për baste të avancuara. Disa nga tabelat kryesore të blackjack përfshijnë:

 • Të gjitha bastet Blackjack
 • Blackjack klasik me shpejtësi
 • Dorëzimi i Blackjack
 • 21 Burn Blackjack
 • Super 7 Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta e drejtpërdrejtë ofron një përvojë emocionuese dhe joshëse të lojërave me gjithë adrenalinën e lëshuar me çdo rrotullim të rrotës së ruletit. Lojtarët parashikojnë se ku do të vendoset topi i ruletës pasi tregtari të rrotullojë timonin. Hyni menjëherë në aksion me këta tituj:

 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë zmadhimi
 • Ruletë Mbretërore
 • Ruletë live 24/7

Video Poker

Video poker është një koleksion i njohur lojërash midis kazinove live. Ajo ofron një përvojë unike dhe emocionuese të lojërave. Megjithatë, një lojtar duhet të zhvillojë një strategji të mirë dhe të luajë kundër lojtarëve të duhur me letrat e duhura për të mbetur fitimprurës. Ato përfshijnë:

 • Pokeri i Karaibeve
 • Poker Triple Edge
 • Gold Poker Amerikan
 • Kazino Hold'Em
 • Texas Hold'Em

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Kazino EvoSpin nuk kufizohet në variacionet e blackjack, ruletit dhe video pokerit; lojtarët gjithashtu mund të eksplorojnë lojëra të tjera me tregtarë të drejtpërdrejtë. Këto lojëra përfshijnë baccarat, shfaqje lojërash dhe lojëra speciale. Ata kanë rregulla dhe lojëra unike. Disa lojëra të tjera të disponueshme me tregtarë të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Zare rrufeje
 • Tigri i Dragoit
 • Live Hi-Lo
 • Sic Bo Deluxe
 • Koha e Çmendur

Software

Megjithëse platforma EvoSpin mundësohet nga SoftSwiss, ajo strehon lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve nga të tjerët ofruesit e softuerit. SoftSwisss është një furnizues kryesor i iGaming dhe fitues i çmimeve për Ofruesin më të Mirë të Kazinosë Online 2022 në Baltic and Nordic Gaming Awards 2022. EvoSpin transmeton lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë nga studio të ndryshme lojërash.

Të gjitha lojërat organizohen nga krupierë realë, të cilët janë simpatikë dhe profesionistë. Ato transmetohen në kohë reale. Nëpërmjet veçorive të bisedës anësore, lojtarët dhe tregtarët e drejtpërdrejtë shkojnë në bisedë anësore me lojtarët e tjerë dhe tregtarët e drejtpërdrejtë. Studiot e lojërave kanë ndriçim modern dhe kamera me cilësi të lartë. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë mundësohen nga:

 • Evolucioni
 • Lojëra autentike
 • Playtech
 • Lojë pragmatike
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, EvoSpin ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, EvoSpin është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kazino EvoSpin mbështet shumë metodat e pagesave të pranuara globalisht. Lojtarët gëzojnë depozita dhe tërheqje falas. Depozita minimale është 20 dollarë, ndërsa tërheqja minimale është 30 dollarë. Tërheqjet përpunohen ndryshe në varësi të opsionit të preferuar bankar. Kufiri i tërheqjes është 5000 dollarë në ditë. Disa nga mënyrat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Me besim
 • Yandex
 • Transferte bankare
 • Skrill

Withdrawals

EvoSpin u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+4
+2
Mbyll

Languages

EvoSpin Casino është një kazino ndërkombëtare me një pjesë të konsiderueshme të tregut. Shumica e gjuhëve të mbështetura fliten zakonisht midis lojtarëve. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve duke përdorur ikonën e flamurit të shtetit në këndin e poshtëm majtas. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermane
 • ruse
 • italiane
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në EvoSpin . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, EvoSpin i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

EvoSpin është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

EvoSpin është një kazino ndërkombëtare e lançuar në vitin 2021. Është në pronësi të plotë dhe operohet nga N1 Interactive Limited, një operator i njohur kazinoje. Kazino EvoSpin ka krijuar një reputacion të fortë bazuar në një licencë të fortë lojrash dhe një koleksion të madh lojërash. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. EvoSpin Casino është një tjetër shtesë në grupin e kazinove në internet në pronësi dhe menaxhim të N1 Interactive Limited. U lançua në vitin 2021, dhe është i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. EvoSpin Casino ofron një koleksion të shkëlqyer të lojërave të kazinosë. Përzgjedhja e saj e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë është shumë unike. Mundësohet nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë si Evolution dhe Pragmatic Play.

Një kazino online mund të vlerësohet në varësi të faktorëve të shumtë si licenca, lobi i lojës, opsionet e pagesave, etj. EvoSpin Casino krenohet me çmime të shumta, duke përfshirë vulën Provably Fair, vulën e miratimit të Republikës së Kazinosë, miratimin e Gjykatësit të Slots dhe miratimin e CasinoTopp. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa veçori të shkëlqyera në kazinon live EvoSpin.

Pse të luani në Kazino EvoSpin

EvoSpin Casino ka një faqe interneti elegante të mundësuar nga ofruesi i softuerit SoftSwiss. Faqja e internetit është krijuar si një platformë e jashtëzakonshme kazinoje me një ndërfaqe përdoruesi të thjeshtë dhe pa rrëmujë. Është shumë e lehtë për të lundruar pasi ka një kontroll të përgjegjshëm. Lojërat e kazinosë live EvoSpin janë të rregulluara nën një licencë të fortë lojrash nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Është e këshillueshme që lojtarët të luajnë gjithmonë në a kazino live me një licencë të njohur lojrash.

EvoSpin krenohet me një përzgjedhje unike të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Çdo lojtar i drejtpërdrejtë i kazinosë mendon të luajë në një kazino me një koleksion të madh tavolinash live nga studiot e lojërave me reputacion. Së fundi, të gjitha operacionet në kazino live EvoSpin mbështeten nga një veçori e bisedës live që siguron ndihmë në kohë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një EvoSpin hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron EvoSpin dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

EvoSpin Casino krenohet me një ekip të besueshëm dhe profesional të mbështetjes së klientit. Ekipi punon gjatë gjithë orarit për të ofruar ndihmë në kohë për të gjithë lojtarët. Lojtarët mund të gjejnë ankesa të zakonshme në seksionin Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ). Përndryshe, ata mund të arrijnë ekipin përmes bisedës së drejtpërdrejtë, telefonit (+442080892295) ose emailit (support@evospin.com). Ju mund t'i ndiqni ato në platformat e mediave sociale për përditësime të rregullta.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me EvoSpin për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. EvoSpin shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. EvoSpin ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e EvoSpin në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në EvoSpin . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e EvoSpin janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

EvoSpin Casino është një kazino ndërkombëtare me reputacion e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe menaxhohet nga N1 Interactive Limited, një kompani e themeluar kazino e inkorporuar në Maltë. Platforma e saj e internetit mundësohet nga një furnizues gjigant iGaming, SoftSwiss. EvoSpin ka kontrolluar të gjitha kutitë për një kazino më të mirë në internet me karakteristika elegante.

EvoSpin Casino strehon një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë të mundësuar nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë. Të gjitha ndeshjet organizohen nga krupierë miqësorë. Kazino EvoSpin gjithashtu mbështet mënyra të shumta pagese, gjuhë, monedha dhe një ekip miqësor të mbështetjes së klientit. EvoSpin Casino është një degë e organizatës Gemcare, GemAnon UK, Kumarxhinjve Anonim dhe Kumarit me Përgjegjësi që mbështet lojtarët e varur nga kumari.

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Monedhat

Monedhat

EvoSpin Casino lejon lojtarët të kryejnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Këto monedha janë mjete ligjore në vendet ku kazino EvoSpin është e licencuar. Lojtarët mund të zgjedhin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Kryesisht, sistemi do të sugjerojë popullaritetin në rajonin tuaj. Disa nga monedhat e disponueshme përfshijnë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Krona Norvegjeze
 • Rubla ruse
 • Zlotitë polake
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher
Kërkoni bonusin e kthimit të parave të kazinosë tuaj të përditshme të drejtpërdrejtë deri në 5,000 € në EvoSpin
2023-06-20

Kërkoni bonusin e kthimit të parave të kazinosë tuaj të përditshme të drejtpërdrejtë deri në 5,000 € në EvoSpin

Ekipi i ekspertëve në LiveCasinoRank është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë të gjeni bonuset më të mira javore të kazinosë live për të kërkuar. Këtë herë, kërkimi ndalet në EvoSpin, një uebsajt relativisht i ri i lançuar në vitin 2021. Kjo faqe interneti drejton një turne të përditshëm të kazinosë live ku lojtarët mund të fitojnë deri në 5000 €. Ky përmbledhje diskuton se për çfarë ka të bëjë ai promovim dhe pse duhet ta konsideroni atë.