Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë FgFox

FgFoxResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100$ + 100 rrotullime falas
Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
Mënyra të shumta depozitimi
Mbështetje e bisedës live
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
Mënyra të shumta depozitimi
Mbështetje e bisedës live
FgFox is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Fgfox Casino ofron bonuse dhe promovime të shumta. Lojtarët e rinj gëzojnë bonuse fitimprurëse mirëseardhjeje ndërsa lojtarët ekzistues kanë të drejtë për promovime të ndryshme. Lojtarët mund të kontrollojnë rregullisht faqen "Bonuset" për oferta të reja. Fatkeqësisht, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të marrëveshjeve të disponueshme të bonusit. Shpresojmë që kjo kazino të ofrojë bonuse dhe promovime ekskluzive për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Pasi të regjistroheni në kazinonë Fgfox, do të keni një përvojë elektrizuese të kazinosë live. Ai ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave të kazinove live nga studiot e famshme të lojërave si Pragmatic Play dhe Evolution Gaming. Këto lojëra janë të organizuara në studio të ndryshme lojërash të cilat ngjajnë me dyshemetë e kazinove me bazë tokësore. Lojërat e kazinosë live nuk kanë modalitet demo, por mund të shikoni rezultatet nga seancat e mëparshme.

Blackjack live

Blackjack është një lojë e njohur tavoline në kazinotë online dhe offline. Lojë intensive kërkon aftësi dhe strategji për të fituar pagesa të konsiderueshme. Ju mund të njiheni me blackjack-un tuaj të preferuar duke përdorur variacionin e bazuar në RNG të disponueshëm në modalitetin demo. Tavolinat e njohura të Blackjack përfshijnë:

 • Blackjack i pafund
 • Partia Blackjack
 • Blackjack me shpejtësi
 • Royale Blackjack
 • Blackjack Azure

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një lojë klasike e fatit që do t'ju bëjë në buzë të sediljes tuaj për shkak të lojës së saj emocionuese. Ai ofron baste të rregullta dhe anësore që strehojnë lojtarë me buxhet dhe role të larta. Ndryshe nga blackjack, shanset tuaja për të fituar në tryezën e ruletës varen vetëm nga fati juaj. Disa nga variacionet Live Roulette përfshijnë:

 • Auto Ruletë
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë PowerUp
 • Ruletë Spread-Bet

Baccarat live

Baccarat është një lojë më e vlerësuar në mesin e rrotulluesve të lartë. Është një lojë letrash që luhet me dy duar. Rezultati i lojës mund të jetë Lojtar, Bankier ose Barazim. Variacionet e ndryshme të baccarat varen nga kufijtë e basteve. Ato përfshijnë:

 • Bakarat rrufeje
 • Salon Prive Baccarat
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Baccarat me shpejtësi
 • Baccarat i pasurisë së artë

Poker Live

Live Poker është një punë e madhe në kazinotë online. Ndërsa Pokeri është një lojë miqësore për fillestarët, ai preferohet nga lojtarët profesionistë që kanë zotëruar truket dhe strategjitë e lojërave që sjellin para të mëdha. Disa nga variacionet e Pokerit që mund të luani në kazinonë Fgfox përfshijnë:

 • Pokeri i Karaibeve
 • Ultimate Texas Hold'Em
 • Poker me tre letra
 • Kazino Hold'Em
 • Oasis Poker Classic

Software

Fgfox Casino ka shtyrë kufijtë e saj për të krijuar një destinacion të shkëlqyer. Ai ofron një përzgjedhje të jashtëzakonshme të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke ju bërë të llastuar për zgjedhje. Ato përfshijnë lojëra tavoline live, lojëra specialiteti dhe shfaqje lojërash. Jo vetëm që lojërat luhen në kohë reale, por ato transmetohen edhe në HD nga studio të ndryshme lojërash. Në përgjithësi, seksioni i kazinosë live në Fgfox Casino ofron një përvojë gjithëpërfshirëse dhe emocionuese të lojërave të ngjashme me atë të një kazinoje me bazë tokësore. Tabelat menaxhohen nga krupierë të jetës reale, me veçori të bisedës që lojtarët të ndërveprojnë lirshëm. Lojërat në seksionin e kazinosë live mundësohen nga këto studio lojërash:

 • Pragmatike Luaj Live
 • Evolution Live
 • Ezugi Live
 • Rrjeti me fat
 • Playtech
Payments

Payments

Fgfox Casino ofron mënyra të shumta pagese. Ato janë opsione të sigurta dhe të sigurta, me shumicën e tyre të njohur në mbarë botën. Ato variojnë nga transfertat bankare te kuletat dixhitale, kartat e kreditit/debitit dhe kriptovalutat. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa koha e përpunimit të tërheqjes ndryshon në varësi të mënyrës së pagesës. Kufiri ditor i tërheqjes është 2000 euro. Opsionet e mbështetura të pagesës përfshijnë:

 • AstroPay
 • Neteller
 • MasterCard
 • Bitcoin
 • Ethereum

Deposits

FgFox është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse FgFox ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Visa, Jeton, AstroPay, Neosurf, MasterCard , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te FgFox për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

FgFox u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+173
+171
Mbyll

Valutat

BitcoinBitcoin
+2
+0
Mbyll

Languages

Kazinoja Fgfox po rritet me shpejtësi në popullaritet, kështu që tërheq lojtarë nga e gjithë bota. Aktualisht, ai mund të përkthehet në 12 gjuhë, të cilat janë të zakonshme në mesin e lojtarëve të tij. Gjuha kryesore është anglishtja, por mbështet edhe gjuhë të tjera lokale. Gjuhët e tjera të mbështetura përfshijnë:

 • Spanjisht
 • gjermanisht
 • polonisht
 • italisht
 • frëngjisht

Mund të gjeni të gjithë listën e gjuhëve të mbështetura nën Taksonomitë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në FgFox . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, FgFox i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

FgFox është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Kazinoja Fgfox është një platformë e re lojrash miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi të FairGame GPNV dhe operohet nga Fair Game Software KFT. Fgfox Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Ai ofron një përvojë moderne të lojërave dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që synon ta bëjë të paharrueshme përvojën e drejtpërdrejtë të kazinosë. Kazinoja Fgfox është një platformë e re e lojërave të fatit e lançuar në vitin 2022. Ndërsa është ende shumë e re në treg, ajo ka fituar popullaritet masiv për shkak të përzgjedhjes mbresëlënëse të lojërave të kazinosë. Faqja ka një temë vjollce me Malet Persiane në sfond. Meqenëse vjollca shpesh lidhet me magjinë, kjo është e njëjta përvojë e lojërave që Fgfox përpiqet të ofrojë.

Fgfox Casino është në pronësi të FairGame GPNV, me të gjitha operacionet e menaxhuara nga Fair Game Software KFT. Kjo kazino është e mbrojtur me teknologjinë e enkriptimit 128-bit dhe muret më të fundit të zjarrit. Në këtë përmbledhje, ne analizojmë seksionin e kazinosë live në Luckster për të parë se çfarë ofron dhe çfarë lloj përvoje duhet të prisni.

Pse të luani Live Casino në Fgfox Casino

Ndërsa Fgfox është një faqe e re kazinoje në treg, ajo ofron shumë veçori dhe përfitime. Lëshoni një përvojë emocionuese lojërash duke u regjistruar në kazino dhe shijoni një gamë të gjerë titujsh të kazinove të drejtpërdrejta nga studiot e shumta të lojërave. Shijoni të gjitha përfitimet e një kazinoje me bazë tokësore vetëm me prekjen e një butoni. Ai ofron variacione të drejtpërdrejta të Blackjack, Baccarat, Roulette, Poker, Sic Bo dhe Game Shows.

Fgfox Casino ofron mënyra të shumta pagese që lojtarët të bëjnë transaksione lehtësisht. Ato variojnë nga transfertat bankare te pagesat me kartë, kuletat dixhitale dhe kriptovalutat. Të gjitha transaksionet janë të siguruara dhe të mbrojtura duke përdorur teknologjinë moderne të sigurisë. Fgfox është një kazino legjitime në internet me një licencë lojrash nga Curacao eGaming. Së fundmi, kjo kazino mbështet shumë gjuhë me një ekip të besueshëm të mbështetjes së klientit në gatishmëri.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi për një llogari me një FgFox hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron FgFox dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Fgfox Casino ofron një spektër të tërë të shërbimeve të mbështetjes së klientit. Ekipi mbështetës është i disponueshëm përmes veçorisë së bisedës live në çdo kohë të ditës. Shërbimet mbështetëse janë të aksesueshme në anglisht, spanjisht dhe frëngjisht. Përndryshe, lojtarët mund të kontaktojnë departamentin e mbështetjes përmes emailit (support@fgfox.com). Faqja FAQ ka informacion të detajuar mbi operacionet dhe veçoritë e kazinosë.

Pse ia vlen të luash Fgfox Casino Live Dealers?

Fgfox është një kripto-kazino e re që është lançuar në vitin 2022. Ajo është frymëzuar nga ngjyra e magjisë dhe mbretëria-vjollcë, dhe është vendosur në malet shkëmbore të Persisë. Ajo ofron një holl të gjerë kazinoje, promovime fitimprurëse dhe shërbime të jashtëzakonshme mbështetëse. Në këtë përmbledhje të kazinosë, ne kemi eksploruar seksionin e drejtpërdrejtë të kazinosë dhe kemi theksuar veçoritë kryesore nga të cilat lojtarët mund të përfitojnë ndërsa janë në Fgfox Casino. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është mbresëlënës, me variacione të shumta të drejtpërdrejta të pokerit, baccarat, blackjack, ruletë dhe shfaqje lojërash.

Fgfox është në pronësi të një operatori me reputacion të kazinosë, FairGame GPNV, dhe është i licencuar sipas ligjeve të Curacao. Ka shumë mënyra pagese të disponueshme në këtë platformë, duke përfshirë opsionet e kriptomonedhës. Fgfox Casino krenohet me një tavolinë shumëgjuhëshe të mbështetjes së klientit në dispozicion 24/7.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me FgFox për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. FgFox shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. FgFox ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e FgFox në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në FgFox . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e FgFox janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher