Fresh Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Fresh Casino
Fresh Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (16)
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Polake
Ruse
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (68)
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
BlackjackBlackjack Party
Boks
CS:GO
Call of Duty
Classic Roulette LiveCrapsCrazy TimeDeal or No Deal Live
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Galike Hurling
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Infinite BlackjackKeno
Kriketi
League of Legends
Lightning DiceLightning RouletteLive Lightning BaccaratLive Mega Wheel Live Speed BaccaratLojë shfaqje
MMA
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2K
Overwatch
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSide Bet City
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (42)
Banco do Brasil
Bank transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Bradesco
CAIXA
Credit CardsCryptoDebit Card
E-wallets
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
GiroPay
Interac
Jeton
Klarna
Litecoin
Lotericas
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Online Bank Transfer
Pay4Fun
Paysafe Card
Piastrix
Pix
Rapid Transfer
Revolut
Ripple
RuPay
Santander
Sepa
Skrill
Sofort
Tether
UPI
Visa
eVoucher
iDebit
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (18)
Armenia
Australia
Azerbajxhani
Bjellorusia
Brazili
Estonia
Gjermania
Kanadaja
Kazakistani
Letonia
Lituania
Moldavia
Rusia
Taxhikistani
Turkmenistani
Ukraina
Uzbekistani
Zelanda e Re

Rreth Fresh Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Fresh Casino shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2018 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 25/05/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Fresh Casino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Fresh Casino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Side Bet City, Ruletë, Live Speed Baccarat, Dream Catcher, Punto Banco , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Fresh Casino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Fresh Casino

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

Fresh Casino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Fresh Casino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Bank transfer, Bitcoin, Tether, MuchBetter, Visa , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Fresh Casino ?

Fresh Casino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.