Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë FreshBet

FreshBetResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus 1500 dollarë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
FreshBet is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tjera të njohura live, FreshBet Casino ofron bonuse të shumta dhe promovime të rregullta si një nga veçoritë e saj të marketingut. Ndihmon në tërheqjen e lojtarëve të rinj si dhe mbajtjen e atyre ekzistues. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një paketë bujare të mirëseardhjes me një bonus 100% të ndeshjes deri në 1500 €. Ky bonus ndahet në tre depozitat e para. Pas regjistrimit, lojtarët kanë deri në 30 ditë për të përmbushur një kërkesë bastesh 30x ose kërkesë bast 40x kur përdorin depozita në kriptomonedhë.
Lojtarët ekzistues kanë të drejtë për bonuse dhe oferta të ndryshme promocionale të listuara në faqen e promovimeve. Lojtarët mund ta vizitojnë këtë faqe rregullisht për të eksploruar ofertat e disponueshme.
Shënim: Lojëra të ndryshme kontribuojnë ndryshe në kërkesën e bastit; prandaj, lojtarët duhet të shqyrtojnë më parë termat dhe kushtet e bonusit.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Seksioni live i kazinosë i FreshBet ofron lojëra të shumta të krijuara për të shtuar emocionin e ndërveprimit me tregtarët e vërtetë njerëzorë. Kazinoja live është e hapur 24 dhe u lejon lojtarëve të ndërveprojnë me tregtarët dhe lojtarët e tjerë. Për lehtësi, lobi i drejtpërdrejtë është organizuar në nën-lobe të ndryshme dhe është shtuar një funksion kërkimi për të ndihmuar lojtarët të gjejnë shpejt tavolinat e tyre të preferuara.

Blackjack live

Kazino FreshBet strehon mbi 70 tavolina live blackjack të organizuara në studio të ndryshme lojërash. Lojtarët eksplorojnë variacionet e blackjack-ut përpara se të vendosin për atë që favorizon strategjinë dhe financimin e tyre. Ndërsa luani blackjack live, frekuenca juaj e fitimeve nuk varet vetëm nga fati, por edhe nga një strategji fituese. Disa nga lojërat më të mira përfshijnë:

 • Një Blackjack
 • Blackjack Azure
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack me shpejtësi
 • Partia Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta live renditet ndër lojërat më të njohura të kazinosë live në kazino FreshBet. Tema novatore dhe shumëngjyrëshe e tryezës së ruletit i mban lojtarët të kthehen. Ngjyra e kuqe me fat lidhet me fatin në dyshemetë e kazinove. Nëse dëshironi të provoni fatin tuaj në FreshBet Casino, provoni ndonjë nga tavolinat e mëposhtme të ruletit:

 • Ruletë Xxxtreme Lightning
 • Ruletë PowerUp
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e menjëhershme
 • Oracle Casino Roulette

Baccarat live

Live baccarat është një lojë e njohur me letra ku lojtari sfidon bankierin (dilerin). Lojtari duhet të gjejë se cila dorë do të fitojë mes lojtarit dhe bankierit, ose do të jetë barazim. Bakarat e gjalla ka një skaj të ulët të shtëpisë; kështu lojtari mund të fitojë pagesa të larta. Disa nga variacionet e zakonshme përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Salon Prive Baccarat
 • Shtrydhja e kontrollit të Baccarat

Lojëra të tjera

Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë në FreshBet Casino nuk është i kufizuar në variacione të drejtpërdrejta të blackjack, ruletë dhe baccarat; lojtarët gjithashtu mund të luajnë poker drejtpërdrejt, shfaqje lojërash live dhe lojëra speciale. Këto lojëra vijnë me lojë dhe rregulla unike. Disa nga lojërat e tjera të drejtpërdrejta që mund të luani këtu përfshijnë:

 • Super Sic Bo
 • Side Bet City
 • Ultimate Texas Hold'Em
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Monopoly Live

Software

Pa pasur studiot kryesore të lojërave në bord, FreshBet Casino nuk do të kishte asnjë lojë në seksionin e kazinosë live pasi nuk ofron asnjë variacion të brendshëm. Nga ana tjetër, ajo ka bashkëpunuar me studiot e shumta të lojërave të nivelit më të lartë që presin lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë. Lojërat priten nga krupierë të jetës reale dhe transmetohen në HD në kohë reale.

Kapni të gjitha veprimet nga komoditeti i shtëpisë tuaj me një klikim në llogarinë tuaj të FreshBet Casino. Lojtarët duhet të ndërveprojnë me tregtarët dhe lojtarët e tjerë gjithashtu. Seksioni i kazinosë live është i disponueshëm 24 orë, ndryshe nga disa faqe që kanë orë pune. Disa nga studiot e famshme të lojërave në seksionin e kazinosë live FreshBet janë:

 • Lojë pragmatike
 • SA Gaming
 • Betgames
 • Ezugi
 • Rrip fati
Payments

Payments

FreshBet Casino i lejon lojtarët të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre duke përdorur opsione të shumta pagese. Ato mbështesin si metodat konvencionale bankare ashtu edhe kriptovalutat. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa koha e përpunimit të tërheqjes mund të ndryshojë nga një pagesë në tjetrën. FreshBet Casino rekomandon lojtarët të përdorin të njëjtën metodë për depozitat dhe tërheqjet për të lehtësuar procesin e transaksionit. Metodat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Interac
 • PayOp
 • Kuletat kripto

Deposits

FreshBet është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse FreshBet ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë MasterCard, Bank Transfer, Visa , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te FreshBet për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

FreshBet u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+177
+175
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+2
+0
Mbyll

Languages

Gjatë disa viteve, kazino FreshBet ka qenë në treg dhe synon të bëhet një destinacion kryesor i lojërave të fatit në mbarë botën. Ajo ka përkthyer faqen e saj të internetit në gjuhë të ndryshme lokale për të arritur qëllimin e saj. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis të gjitha gjuhëve të disponueshme në këndin e sipërm djathtas. Gjuhët e njohura përfshijnë:

 • anglisht
 • rusisht
 • frëngjisht
 • italisht
 • Spanjisht
+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në FreshBet . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, FreshBet i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

FreshBet është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

FreshBet Casino është një hyrje relativisht e re në treg që u lançua në vitin 2020. Ajo përforcon përvojën e lojtarëve të fatit me një përzgjedhje të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë si blackjack, ruletë, baccarat, poker dhe shfaqje lojërash. FreshBet Casino është në pronësi dhe operuar nga Ryker BV, një operator me reputacion i kazinosë i licencuar sipas ligjeve të Curacao. FreshBet Casino është një kazino kripto-kumari i lançuar në vitin 2020. Është në pronësi dhe operuar nga Ryker BV, një operator kazinoje me bazë në Curacao. Ai ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë live nga ofruesit e softuerëve më të vlerësuar. Tregtarët e drejtpërdrejtë janë bërë të njohur në mesin e lojtarëve me përvojë që kërkojnë të gjejnë një përvojë më emocionuese në kazinotë në internet. FreshBet ka tejkaluar disa kazino të njohura në hollin e kazinosë live. Ai bashkon tiparet tradicionale dhe moderne të lojërave për të krijuar një atmosferë të gjallë lojrash.

Kazino FreshBet vjen me një temë të errët dhe grafika të hijshme. Kjo prekje delikate do t'ju mbajë të luani për orë të tëra pa u mërzitur. Ky udhëzues do të sigurojë një përmbledhje të detajuar të të gjitha veçorive të kazinosë live të disponueshme në FreshBet Casino.

Pse të luani kazino live në kazino FreshBet

Kazino FreshBet ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e një koleksioni të shkëlqyer të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është bërë i mundur falë një partneriteti me studiot e shumta kryesore të lojërave. Lojërat e drejtpërdrejta të disponueshme me tregtarë në kazino FreshBet u shërbejnë të gjithë lojtarëve, duke përfshirë rrotullat e lartë. Të gjitha lojërat e disponueshme janë optimizuar për t'u transmetuar në pajisje të ndryshme.

FreshBet Casino mbështet metoda të shumta depozitimi dhe tërheqjeje, duke përfshirë kriptovalutat. Megjithëse metodat e pagesave të bazuara në blockchain janë paksa të reja, ato po fitojnë popullaritet në mesin e lojtarëve të kazinosë. Platforma FreshBet Casino është e disponueshme në shumë gjuhë dhe ekipi mbështetës punon 24/7 për të ofruar mbështetje në kohë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi për një llogari me një FreshBet hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron FreshBet dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Nëse hasni telashe gjatë lojës në FreshBet Casino, stafi mbështetës është aty për t'ju ndihmuar. Klientët mund të përdorin opsionin e bisedës live për të zhvilluar biseda një-në-një me mbështetjen 24/7. Nëse një lojtar ka ndonjë pyetje shtesë, ai mund të kontaktojë kazinonë me email në support@fresh-bet.com.

Disa nga pyetjet më të zakonshme janë përgjigjur në seksionin FAQ.

Pse ia vlen të luash FreshBet Live Casino?

Kazino FreshBet është një destinacion i mirëpërcaktuar i lojërave të fatit i lançuar në vitin 2020. Është në pronësi dhe operuar nga Ryker BV, një firmë e lulëzuar e lojrave e licencuar dhe e rregulluar në Curacao. Ai ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë live nga studiot kryesore të lojërave. Të gjitha lojërat organizohen nga krupierë simpatikë të jetës reale, të cilët synojnë të ofrojnë përvojën më të mirë të kazinosë live.

Kazino FreshBet ofron bonuse bujare dhe oferta të rregullta promocionale për të ndihmuar lojtarët të zgjasin seancat e tyre të lojërave. Një bashkim i një lobi të gjerë kazinoje dhe shpërblime të mira është çmimi më i mirë për të luajtur në këtë kazino të drejtpërdrejtë. Kazino FreshBet gjithashtu mbështet mënyra dhe monedha të shumta pagese, duke përfshirë opsionet e kriptomonedhave. Të gjitha veçoritë në këtë kazino janë të disponueshme në shumë gjuhë dhe një ekip mbështetës është i disponueshëm 24/7 në rast të ndonjë pyetjeje.

Mos harroni të luani kumar me përgjegjësi.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me FreshBet për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. FreshBet shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. FreshBet ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e FreshBet në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në FreshBet . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e FreshBet janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

FreshBet Casino mbështet shumë kriptovaluta të njohura në krye të monedhave të shumta fiat në faqe. Apelet e saj ndërkombëtare kanë tërhequr të gjitha llojet e lojtarëve, duke përfshirë ata që e duan kumarin në mënyrë anonime. Lojtarët mund të zgjedhin opsionin e tyre të preferuar të monedhës kur regjistrohen në FreshBet Casino. Monedhat e njohura përfshijnë:

 • euro
 • dollar amerikan
 • BTC
 • ETH
 • LTC
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher