Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Gaming Club

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Gaming Club për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Ofrohen fjalë për fjalë mbi pesëqind lojëra kazino. Mund të prisni të gjeni mbi 400 lojëra elektronike ekskluzive në dispozicion. Ka shumë lojëra për të zgjedhur, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të tilla si blackjack, të cilat mund të shijohen drejtpërdrejt. Kazinoja ofron një gamë të gjerë lojërash elektronike, video, klasike dhe progresive.

Nëse jeni adhurues i kazinosë Gaming Club, a kazino e ngjashme me lojëra live është Euro Palace që lojtarët të kënaqen dhe të luajnë.

Software

Kazinoja përdor të gjitha novacionet më të fundit të teknologjisë dhe softuerit. Ti mundesh presin të gjejmë softuer Micrograming, nga i cili mundësohet Klubi i Lojërave. Kjo është teknologji fituese e çmimeve në më të mirën e saj. Kjo siguron që të gjitha lojërat të jenë të cilësisë më të fundit dhe më të madhe në çdo kohë. Grafika të garantuara të nivelit të lartë.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Gaming Club ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Neteller, MasterCard, Credit Cards, Trustly, Visa , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Gaming Club është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kur bëhet fjalë për metodat e depozitimit, ju mund të zgjidhni cilat metoda preferoni. Ekziston një gamë e madhe opsionesh bankare ndërkombëtare të disponueshme për depozitat. Gama e metodave të depozitimit përfshin:

 • EZIPay
 • UseMyFunds
 • kontrollet elektronike
 • QIWI
 • Skrill
 • Lobanet
 • Transferta direkte bankare

Ju mund të zgjidhni atë që plotëson nevojat dhe kërkesat tuaja individuale të depozitave.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, ato janë të shpejta dhe të lehta. Ka një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh bankare që i përshtaten nevojave tuaja. Kur bëni një tërheqje për herët e para, mund t'ju kërkohet informacion për arsye sigurie. Mund të përdoren të gjitha mënyrat e njohura të pagesës si kartat Visa dhe UseMyBank.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+11
+9
Mbyll

Languages

Një nga përfitimet më të mëdha është se përdoren shumë gjuhë. Ju mund të zgjidhni në cilën gjuhë dëshironi të luani dhe e gjithë kazino të konvertohet në atë gjuhë. Disa gjuhë për të zgjedhur janë:

 • anglisht
 • italisht
 • frëngjisht
 • holandeze
 • Spanjisht

Aty ofrojnë një larmi më të gjerë gjuhësh sesa shumica e kazinove atje.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Gaming Club . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Gaming Club i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Gaming Club është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

About

About

Kazinoja online e quajtur gamingclub.com u krijua në 1994. Kazinoja përdor softuerin Microgaming të fituar me çmime. Gaming Club është në fakt një nga kazinotë më të vjetra në internet deri më sot. Ata filluan në 1994 dhe duke u rritur dhe zgjeruar që atëherë. Ata ofrojnë mbi pesëqind lojëra të ndryshme kazino.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 1994

Account

Regjistrimi për një llogari me një Gaming Club hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Gaming Club dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Mbështetje e shkëlqyer ofrohet nga staf mbështetës plotësisht i trajnuar. Nëse një lojtar duhet të kontaktojë me mbështetjen, ata do të kthehen në kohën e duhur.

Disa nga mënyrat për të kontaktuar mbështetjen e klientit në Gaming Club janë:

 • Email
 • Bisedë e drejtpërdrejtë. Operatorët janë në pritje për të marrë biseda të drejtpërdrejta, gjatë gjithë kohës.
Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Gaming Club për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Gaming Club shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Gaming Club ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Gaming Club në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime të disponueshme në kazino Gaming Club. Një lojtar do të marrë një bonus depozite të dyfishtë kur të regjistrohet për dy depozitat e para dhe të marrë 350 dollarë në një shumë bonus. Një lojtari do t'i jepet një normë prej 100 për qind dhe mbi 100 pesëdhjetë për qind për këto bonuse. Bonuset që ofrohen janë:

 • Rrotullime falas
 • Bonuset e regjistrimit
 • Bonuset e besnikërisë
 • Bonuse krediti falas
Mobile

Mobile

Gaming Club ofron lojëra të menjëhershme dhe lojëra kazino live. Të gjitha këto mund të shijohen nga faqja e internetit. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të luani në platformën e tyre fantastike të lojërave celulare të shtuar së fundmi. Tani mund të luani në telefona celularë të përputhshëm në lidhje me pajisjet dhe konzolat e pajtueshme të lojërave.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher