Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë GetSlots

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazino GetSlots është e mbushur me bonuse dhe promovime të ndryshme që do t'i kushtojnë pak kohë lojtarëve. Për të filluar gjërat në këmbën e duhur, GetSlots Casino ofron një bonus mirëseardhjeje shumë bujare për të gjithë lojtarët që regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë.

Lista e plotë e bonuseve të GetSlots
Bonusi high rollerBonusi high roller
Games

Games

GetSlots Casino ka një seksion të Kazinosë Live që krenohet me lojëra të ndryshme që ia vlen t'i shikoni. Lojërat e kazinosë live janë diçka ndërmjet lojërave të kazinosë në internet dhe lojërave tradicionale dhe për këtë arsye, ato po bëhen gjithnjë e më të njohura.

+10
+8
Mbyll

Software

GetSlots Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të njohur të programeve kompjuterike për të sjellë lojërat më të mira të mundshme. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim:

  • Lojëra evolucionare
  • Platypus
  • Pragmatike Luaj Live
  • Autentike
  • Ezugi
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, GetSlots ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Visa, Neteller, MasterCard, Credit Cards , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, GetSlots është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

GetSlots Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar në llogaritë e tyre. Depozitimi është një proces i lehtë, ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Pasi transferimi të jetë i suksesshëm, fondet do të pasqyrohen në llogarinë e lojtarit.

Withdrawals

Lojtarët mund të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre në disa hapa të thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Nga atje, ata mund të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin. Është shumë e rëndësishme të kihet parasysh se lojtarët duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të depozituar në radhë të parë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Lojtarët nga vende të caktuara nuk do të mund të regjistrohen për një llogari dhe të luajnë për para të vërteta në GetSlots Casino. Kushdo që dëshiron të shohë nëse mund të krijojë një llogari apo jo, mund të kontrollojë listën e mëposhtme të vendeve të kufizuara:

+180
+178
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+6
+4
Mbyll

Languages

Një faqe interneti duhet të jetë e disponueshme në shumë gjuhë të ndryshme kështu që lojtarët nga pjesë të ndryshme të botës mund të lundrojnë lehtësisht. Për këtë arsye, GetSlots ka shtuar shumë gjuhë dhe disa nga më të njohurat përfshijnë këto:

  • anglisht
  • polonisht
  • gjermane
  • çeke
  • norvegjeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në GetSlots . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, GetSlots i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

GetSlots Casino ka një licencë Curacao eGaming e cila na tregon se faqja ka veçori të sigurisë shumë të lartë. Për të marrë një licencë kazinoja duhet të ndjekë rregulla dhe rregullore strikte dhe për më tepër, ajo kontrollohet rregullisht. GetSlots përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për të mbrojtur detajet personale dhe financiare të lojtarëve. Për më tepër, të gjitha lojërat në kazino ofrohen nga ofrues të besueshëm softuerësh.

Responsible Gaming

GetSlots Casino ofron një seksion të përgjegjshëm të lojërave të fatit që i ofron çdo lojtari ndihmën dhe mbështetjen që i nevojitet në çdo kohë. Lojtarët që kanë të bëjnë me varësinë e lojërave të fatit mund të kontaktojnë gjithashtu një nga organizatat e mëposhtme për udhëzime dhe këshilla:

About

About

GetSlots është një kazino që është krijuar nga një ekip, i cili ka grumbulluar një sasi të madhe të përvojës së lojërave të fatit dhe e di se çfarë u nevojitet lojtarëve. Lojtarët mund të gjejnë lojërat më të fundit që janë zhvilluar nga ekspertët më të mirë në industri.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Për të luajtur në GetSlots Casino, lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari. Ky është një proces i lehtë dhe lojtarët do të realizohen shumë shpejt. Gjithçka që duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin e hyrjes dhe të plotësojnë formularin me të gjitha informacionet e nevojshme. Në hapin e parë, lojtarët duhet të shtojnë emailin e tyre, shtetin dhe monedhën e preferuar. Në hapin e dytë, lojtarët duhet të shtojnë emrin, datën e lindjes dhe gjininë. Dhe në hapin e tretë dhe të fundit, ata duhet të japin numrin dhe adresën e tyre të telefonit.

Support

Lojtarët mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit në GetSlots Casino në çdo kohë që kanë nevojë për ndihmë. Mënyra më e përshtatshme është përdorimi i funksionit Live Chat që është i disponueshëm 24/7. Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë një email tek support@getslots.com.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Lojërat e Kazinosë Live janë goditja më e mirë në çdo kazino në internet. Falë nivelit të tyre të ndërveprimit dhe lojës, ato ofrojnë kënaqësi që mund të krahasohet me të luajturit në një kazino të vërtetë. Lojtarët mund të përdorin të gjitha llojet e strategjive dhe lojërave dhe të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në GetSlots . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e GetSlots janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

FAQ

Nëse keni një problem ose ngecni gjatë lojës në GetSlots, lexoni FAQ-të tona për t'ju ndihmuar.

Mobile

Mobile

GetSlots Casino është i disponueshëm në faqet celulare falë platformës së tij celulare. Në këtë pikë, nuk ka aplikacione të disponueshme për lojtarët, por ata mund të hyjnë lehtësisht në llogarinë e tyre duke përdorur një shfletues. Faqja është optimizuar për telefonat celularë dhe tabletët, kështu që lojtarët do të kenë një përvojë të këndshme njësoj sikur të luanin në një desktop.

Affiliate Program

Affiliate Program

Chilli Partners është një kompani që ofron një program filial për GetSlots Casino. Gjithçka që duhet të bëjnë partnerët për t'u bashkuar me programin e filialeve është të regjistrohen për një llogari. Ata duhet të plotësojnë të gjitha informacionet e nevojshme dhe të presin miratimin.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher