Golden Crown Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Golden Crown Casino
Golden Crown Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Visa
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Bank Wire Transfer
Bitcoin Cash
Credit CardsDebit CardDogecoin
Ethereum
Litecoin
Visa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Australia
SoftwareSoftware (11)
BGAMING
Belatra
Fantasma Games
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Relax Gaming
Sthlm Gaming
Wazdan
iSoftBet

About

Golden Crown Casino është një sipërmarrje e operuar nga Libergos Ltd., një degë e Hollycorn NV e themeluar në vitin 2019, është ndër kazinotë më të mira të bitcoin sot. Kazinoja është e licencuar në juridiksionin e Curacao, ku ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2019-015). Kazinotë motra të Golden Crown përfshijnë Casino Rocket, QBCasino dhe TeleVega Casino.

Golden Crown Casino

Games

Golden Crown Casino mund të jetë një institucion i ri, por ka një përzgjedhje mjaft të mirë të lojërave të kazinosë. Lojtarët mund të gjejnë lojërat më të fundit RNG, për shembull, ruletë në internet, blackjack, mut, poker, baccarat, e kështu me radhë. Përveç lojërave softuerike, ekziston një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë për lojtarët me përvojë.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjen e fitimeve, Golden Crown është gjithashtu fleksibël dhe i sigurt. Opsionet e disponueshme të tërheqjes janë CoinsPaid për kripto, Visa, transferta bankare, Interac e-Transfer, dhe ecoPayz. Ndër avantazhet e Golden Crown Casino janë tërheqjet e shpejta. Lojtarët mund të presin që të marrin fitimet e tyre më shpejt në këtë kazino krahasuar me shumicën e konkurrentëve të saj.

Monedhat

Përveç metodave fleksibël dhe të sigurt të depozitimit dhe tërheqjes, Golden Crown mbështet monedhat e parave fiat dhe kriptovalutat. Lojtarët kanë mundësinë e lojërave të fatit në euro (EUR), dollarë kanadezë (CAD), ethereum (ETH), litecoin (LTC), bitcoin (BTC), dogecoin (DOG), dollarë australianë (AUD), dollarë të Zelandës së Re (NZD), bitcoin cash (BCH) dhe kështu me radhë.

Bonuses

Golden Crown është një mirësjellje e preferuar nga fansat e promovimeve fantastike të kazinove në internet. Tifozët e lojërave të kazinove në internet mund të kërkojnë ofertën fitimprurëse të mirëseardhjes që u ofron lojtarëve të rinj një bonus depozite dhe rrotullime falas të kazinosë në depozitën e parë që bëjnë. Sa i përket lojtarëve ekzistues, kazino ka bonuse të ringarkimit, rrotullime falas dhe një program VIP.

Languages

Nga lista e gjuhëve të disponueshme, është e qartë se Golden Crown Casino u shërben lojtarëve vetëm nga vendet anglishtfolëse. Opsionet e vetme gjuhësore janë anglishtja në MB dhe anglishtja australiane, të cilat janë pak a shumë e njëjta gjë. Lojtarët mund të kalojnë në secilën gjuhë duke përdorur listën rënëse të gjuhës në krye të faqes.

Mobile

Golden Crown Casino është destinacioni përfundimtar për adhuruesit e lojërave të kazinove në internet dhe kazinove live. Faqja mund të aksesohet si lojë e menjëhershme, kështu që nuk kërkohet asnjë softuer shtesë për të luajtur lojëra kazino. Për momentin, kjo kazino nuk ka vënë në dispozicion aplikacionet Android dhe iOS, por ofron lojëra të qetë në celular.

Promotions & Offers

Pa dyshim, kur bëhet fjalë për seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë, ka gjithashtu shumë promovime të drejtpërdrejta të kazinosë. Lojtarët e rinj mund të kërkojnë ofertën e mirëseardhjes së kazinosë live, si dhe bonuset dhe promovimet e vazhdueshme të kazinosë live, për shembull, ringarkoni bonuset dhe rrotullime falas. Skema VIP është gjithashtu një marrëveshje e shkëlqyer për lojtarët e kazinosë live.

Software

Golden Crown Casino u ofron lojtarëve lojërat më të mira dhe më të fundit të kazinosë me lojë pa probleme dhe grafikë me cilësi të lartë. Për të garantuar këtë, operatori ka bashkëpunuar me zhvillues të shumëfishtë softuerësh kazino duke përfshirë Playreels, BGAMING, iSoftBet, Lojërat Belatra, dhe NoLimitCity. Sigurisht, në të ardhmen do të shtohen më shumë furnitorë për të zgjeruar listën e lojërave.

Support

Pa dyshim, një nga arsyet pse kjo kazino ka shkëlqyer është niveli i mbështetjes së klientit. Përveç platformës miqësore për përdoruesit dhe navigimit, Golden Crown ka mbështetje të qëndrueshme ndaj klientit të disponueshme 24/7 në bisedën e drejtpërdrejtë dhe emailin. Kazinoja ka gjithashtu faqe FAQ dhe udhëzues përdoruesish që mund të jenë të dobishëm.

Deposits

Golden Crown Casino është një kazino me para të vërteta me metoda fleksibël dhe të sigurt depozitimi. Kazinoja nuk ka bashkëpunuar me shumë mënyra pagese në internet. Megjithatë, opsionet e disponueshme janë mjaft të mjaftueshme për një kazino që u lançua kohët e fundit. Lista e metodave të depozitimit përfshin Visa, CoinsPaid, MasterCard, Interac Online, Interac e-Transfer dhe ecoPayz.