GratoWin

Age Limit
GratoWin
GratoWin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

GratoWin është një kazino që u themelua në vitin 2019 nga një ekip novatorësh të aftë që arritën të krijojnë një destinacion të ëndrrave për lojërat online. Lojtarët që vendosin të bashkohen me kazino live do të kenë një përvojë të veçantë me një bonus mirëseardhjeje të ngrohtë dhe një bonus pa depozite që do t'u japë atyre një fillim.

/gratowin/about/

Games

Gratowin ka një portofol të pasur që meriton vëmendjen e çdo lojtari. Të gjitha lojërat janë nga ofrues të mirënjohur softuerësh, që do të thotë se ato do të ofrojnë orë dhe orë argëtimi. Gratowin ka një seksion të mrekullueshëm të Kazinosë Live që do të lërë pa fjalë çdo lojtar. Disa nga lojërat më të njohura në kazino përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Kërkimi në Perëndim
 • Spin piramidale
 • Thesaret e Aladdinit
 • Mbreti i gërvishtjeve
 • Jungle Jones
 • Gem-X
 • Magjistari Fortune
 • Ari Aztec
 • Rrota e fatit
 • Gërvishtja e goditur me fat

Bonuses

Gratowin është i vetëdijshëm se mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj është të ofrojë një bonus bujar i mirëseardhjes. Dhe, duhet të themi se ata e bënë mirë punën e tyre. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje që do të rrisë bilancin e lojtarit dhe mbi të, ata ofrojnë një bonus pa depozitë që do t'i lejojë lojtarët të eksplorojnë kazinonë pa depozituar asnjë fond.

Payments

Gratowin Casino nuk ofron shumë opsione të ndryshme pagese siç bëjnë kazinotë e tjera. Gjithsesi, ata ofrojnë mënyra të besueshme të pagesës të cilat ofrojnë një transferim të shpejtë dhe të sigurt të fondeve. Lojtarët këshillohen të drejtohen te arkëtari dhe të shohin të gjitha opsionet e disponueshme për vendin e tyre të banimit. Në këtë pikë, këto janë të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës në kazino:

 • MasterCard
 • Maestro
 • Viza
 • Cashlib
 • Neosurf
 • Monedha të paguara
 • Paspagesë
 • Klikoni

Languages

Gratowin është në dispozicion në anglisht dhe frëngjisht në këtë pikë. Kazinoja është e disponueshme në vetëm disa vende të ndryshme ku përdoren këto dy gjuhë, kështu që lojtarët e tyre do të kenë besim të përdorin faqen në gjuhën e tyre amtare.

Live Casino

Të luash në një kazino të drejtpërdrejtë është përvoja më e mirë që lojtarët mund të kenë në kazinonë Gratowin. Të gjitha lojërat e tyre me tregtarë të drejtpërdrejtë ofrohen nga Evolution Gaming, një nga liderët kur bëhet fjalë për shpërndarjen e lojërave Live Casino.

Software

Luajtja e lojërave Live Casino në Gratowin është bërë kaq e lehtë falë lëvizjes së mençur të kazinosë për të punuar me zhvilluesit moderne të lojërave. Të gjithë këta zhvillues lojërash përpiqen të sjellin produktin më të mirë për klientët e tyre. Për më tepër, lojërat e tyre auditohen nga agjenci të palëve të treta, që do të thotë se ato janë të sigurta dhe mbi të gjitha të drejta. Lojtarët mund të gjejnë lojëra në Gratowin nga sa vijon ofruesit e softuerit:

 • Evolution Gaming
 • Anakatech
 • NetoPlay

Support

Gratowin Casino është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një agjent klienti është nëpërmjet funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë e cila është e disponueshme 24/7 për lehtësinë e lojtarit. Lojtarët gjithashtu mund t'u dërgojnë atyre një email në support@gratowin.com ose përdorni formularin e kontaktit. Lojtarët mund të telefonojnë gjithashtu kazinonë në +35722007385, por duhet të kenë parasysh se mund të aplikohen tarifa ndërkombëtare.

Deposits

Për të luajtur lojëra Live Casino në Gratowin, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë në fillim. Hapi i parë do të ishte regjistrimi për një llogari. Pasi lojtarët të kenë mbaruar me këtë, ata mund të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të shkojnë te Arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Depozita. Këtu ata mund të gjejnë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Coinspaid
MaestroMasterCard
MisterCash
Neosurf
NetellerSkrill
Sofort
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Belgjika
Danimarka
Franca
Italia
Kaledonia e Re
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (3)