Gunsbet Live Casino Rishikoni

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Gunsbet është një kazino e nivelit të lartë dhe e besueshme që mundësohet nga një platformë e avancuar lojërash e zhvilluar nga profesionistë të kësaj industrie. Ekipi i tyre i ka kushtuar kohën dhe energjinë e tij krijimit të një platforme që lojtarët mund ta gjejnë të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur. 

Gunsbet ofron shërbimin e cilësisë më të lartë për lojtarët e saj, sepse udhëhiqet nga një ekip lojtarësh me përvojë të kazinosë, të cilët dinë se çfarë kanë nevojë dhe çfarë duan në një kazino online.

Gunsbet

Sfondi i plotë dhe informacione rreth Gunsbet

Games

Live Casino është trendi më i fundit në industrinë e kazinove online. Lojtarëve u pëlqen të shohin krupierë të vërtetë që përziejnë letrat përpara tyre dhe rrotullojnë rrotën e ruletës. Kjo shton një element më social në të gjithë përvojën dhe kjo është një nga veçoritë më të mira të lojërave të kazinosë live.

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria e dikujt është ndoshta po aq emocionuese sa të luash lojëra. Për këtë arsye, Gunsbet e ka thjeshtuar këtë proces në mënyrë që lojtarët të mund t'i pasqyrojnë fitimet në llogaritë e tyre sa më shpejt të jetë e mundur. 

Për të bërë një tërheqje, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te arkëtari dhe të klikojnë seksionin Tërheqje, të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh këtu është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të depozituar në radhë të parë.

Bonuses

Të gjithëve u pëlqen një bonus i shkëlqyeshëm dhe Gunsbet Casino e di mirë këtë. Ata ofrojnë shumë promovime të ndryshme për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Kjo është një situatë fituese si për lojtarët ashtu edhe për kazinonë. Lojtarët mund të kërkojnë bonuse të ndryshme dhe të zgjasin lojën e tyre ndërsa kazinotë do të tërheqin klientë të rinj me promovimet e tyre tërheqëse.

Account

Gunsbet Casino ofron një procedurë të lehtë regjistrimi dhe lojtarët që synojnë të krijojnë një llogari do të bëhen shumë shpejt. Gjithçka që duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin Regjistrohu dhe të futin të dhënat e tyre. Kur krijoni një llogari, lojtarët do të duhet të zgjedhin heroin e tyre dhe ata mund të zgjedhin midis Sherriff, Billy, Bonnie dhe Fatty. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu mediat e tyre sociale, si Facebook dhe Google për t'u regjistruar për një llogari.

Languages

Një faqe interneti duhet të jetë e disponueshme në gjuhë të ndryshme pasi pranojnë lojtarë nga e gjithë bota. Gjuha më e zakonshme në kazinotë në internet është anglishtja, por ka shumë përfitime të aftësisë për të luajtur në një gjuhë amtare. Këto janë gjuhët që janë në dispozicion në Gunsbet Casino në këtë pikë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • polonisht
 • rusisht
 • norvegjeze
 • finlandez

Countries

Gunsbet Casino pranon lojtarë nga vende të ndryshme, por për fat të keq, jo të gjithë mund të krijojnë një llogari në kazino. Kjo ndodh sepse për disa vende kazinoja nuk ka licencë për të operuar dhe në të tjera, kumari është i ndaluar me ligj. Këtu është një listë e të gjitha vendeve të kufizuara:

 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Spanja
 • Franca
 • Guadelupe
 • Martinika
 • Guiana Franceze
 • Réunion
 • majota
 • Shën Martin
 • Polinezia Franceze
 • Wallis dhe Futuna
 • Kaledonia e Re
 • Holanda
 • Izraeli
 • Lituania
 • Inditë perëndimore holandeze
 • Curacao
 • Gjibraltarit
 • Xhersi
 • Federata Ruse
 • Ukrainë

Mobile

Mundësia për të hyrë në një llogari në çdo kohë nga çdo vend është një përparësi kryesore për shumicën e lojtarëve. Për këtë arsye, Gunsbet Casino ka zhvilluar një platformë celulare që funksionon po aq mirë si në pajisjet e dorës ashtu edhe në desktop. E vetmja gjë që u nevojitet lojtarëve është një lidhje e mirë në internet dhe pajisja e tyre e dorës.

Tips & Tricks

Kazinotë e drejtpërdrejta po bëhen gjithnjë e më të njohura kohët e fundit dhe për lojtarët e rinj mund të jetë e vështirë të kuptojnë se si funksionon gjithçka. Lajmi i mirë është se seksioni Live Casino në Gunsbet Casino është shumë intuitiv dhe lojtarët do të kuptojnë se si funksionon shumë shpejt. Gjithsesi, ne do të ndajmë disa këshilla dhe truke për lojtarët e rinj që mund t'i duken të dobishme në këtë rishikim të Gunsbet.

Promotions & Offers

E premtja është dita e preferuar e lojtarit për shkak të shpërblimeve të ofruara në rimbushje me 55 dollarë bonus depozite me vlerë deri në 450 dollarë. Ekziston gjithashtu një skemë e besnikërisë së kazinosë Gunsbet me temë armësh që u fiton lojtarëve pikë të njohura si CP sa herë që luajnë. Pasi një lojtar të grumbullojë pikët, ato mund të shkëmbehen me para ose bonuse.

Responsible Gaming

Lojtarët duhet të kenë një përvojë të këndshme sa herë që hyjnë në kazino. Luajtja e lojërave duhet të sjellë gëzim dhe jo zhgënjim. Fatkeqësisht, për disa lojtarë bixhozi mund të bëhet një problem i madh dhe gjërat mund të dalin shpejt nga duart e tyre. Varësia ndaj lojërave të fatit është një çështje serioze dhe kushdo që merret me këtë problem mund të kontaktojë një nga organizatat e mëposhtme:

Software

Gunsbet ka bashkëpunuar me disa nga zhvilluesit më të mirë të softuerit për të ofruar një ndërfaqe të qetë dhe miqësore për përdoruesit dhe një platformë të mrekullueshme për lojëra në çast. Të gjitha lojërat përmbajnë grafikë të bukur, me cilësi të lartë dhe animacione 3D, dhe sa herë që një lojtar viziton kazinonë mund të presë një përvojë të patëmetë.

Support

Një nga aspektet më të rëndësishme të kazinove në internet është mbështetja e tyre ndaj klientit. Të qenit gjithmonë në dispozicion për klientët e tyre është përparësia kryesore e Gunsbet Casino. Sa herë që një lojtar ndeshet me një problem me llogarinë e tij, ai mund të kontaktojë Mbështetjen e Klientit dhe një agjent do të bëjë gjithçka në fuqinë e tij për të zgjidhur problemin.

Deposits

Lojtarët që duan të luajnë për para të vërteta në Gunsbet Casino duhet të bëjnë një depozitë në fillim. Kazinoja e ka bërë këtë proces shumë të thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Ata mund të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Pasi depozitimi të jetë i suksesshëm, fondet do të pasqyrohen menjëherë në llogarinë e tyre.

Security

Gunsbet Casino është i detyruar nga dispozita të rrepta ligjore për mbrojtjen e të dhënave personale. Ata do të mbrojnë informacionin personal dhe do të respektojnë privatësinë e secilit lojtar duke përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit. Lojtarët mund të hyjnë në llogaritë e tyre me ID-në dhe fjalëkalimin unik të lojtarit të tyre, gjë që shton një shtresë shtesë mbrojtjeje.

FAQ

Nëse dëshironi të dini pyetjet më të shpeshta rreth Gunsbet Casino, mund të gjeni përgjigje të dobishme këtu.

Affiliate Program

Lojtarët mund të bashkohen me programin e filialeve dhe të fillojnë të fitojnë para duke ndihmuar në promovimin e lojërave të kazinosë. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të regjistrohen për t'u bërë partner duke plotësuar një formular me të dhënat e tyre dhe duke pritur miratimin. Lajmi i mirë është se kazinoja i jep një shans kujtdo që dëshiron të promovojë kazinonë.

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj
2021-09-18

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj

Gunsbet - një nga kazino online me vlerësim më të lartë platformat në tregun modern, së fundmi është nënshkruar për bashkëpunim me SoftSwiss – një platformë që posedon një nga librat sportiv më të avancuar në industri. 

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet
2021-08-13

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet

Filialet Alpha janë padyshim një nga programet më të mëdha të filialeve të Kazinosë që funksionojnë vetëm me kazinotë e rangut më të lartë. Ata e nisën udhëtimin e tyre që nga fillimi i vitit 2021. Dhe sot e kësaj dite, kompania dihet se përfaqëson disa nga kazinotë më të mira në internet atje.