Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Hyper Casino

Hyper CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.87/10
BonusBonus 100 dollarë
Oferta Bujare Bonus
Promocione emocionuese
700+ lojëra
Turne
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Promocione emocionuese
700+ lojëra
Turne
Hyper Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Hyper Casino shënon të gjitha kutitë, duke u ofruar lojtarëve opsione të shumta promovimi për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave të fatit. Këto promovime janë të pranueshme për lojtarët në vende të veçanta dhe zbatohen për lojëra të veçanta kazino. Kërkesat e bastit zbatohen për tërheqjet e fitimeve të bonusit. Ka kërkesa për t'u kualifikuar për promovimet dhe bonuset kanë afate skadimi pas aktivizimit. Disa nga opsionet e bonusit në Hyper Casino përfshijnë:

 • Paketa e bonusit të mirëseardhjes deri në 100 £/€/$
 • Hiper Premte (bonuset e depozitave, kthimi i parave, rrotullimet shtesë dhe shumë më tepër)
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Lojërat në kazino janë një tipar tërheqës në kazino pasi ato përcaktojnë përvojën e lojtarëve. Hyper Casino përfshin opsione të shumta të lojërave të kazinosë që sigurojnë që lojtarët të prishen për zgjedhje. Ekzistojnë opsione unike dhe të njohura me variacione të shumta të kësaj të fundit. Kjo gjithashtu përbëhet nga opsione të kazinosë të bazuara në RNG dhe live për qëllime preferenciale.

Blackjack live

Blackjack është ndër lojërat më të vjetra të kazinosë. Është një opsion i njohur në mesin e lojtarëve të elitës, me variacione të shumta për të përmbushur nevojat e tregut. Quhet gjithashtu 21, i personalizuar për shkak të mënyrave të tij fituese. Është i preferuari i shumë personaliteteve të famshme. Numri i letrave tuaja duhet të jetë nën 21 vjeç për të fituar një bast blackjack, dhe vetëm karafilët dhe lopatat llogariten për sekuencën fituese. Disa nga opsionet live blackjack në Hyper Casino përfshijnë:

 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack Classic
 • Blackjack Diamond VIP
 • Një Blackjack
 • Blackjack Grand VIP

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një lojë e njohur kazino që tërheq një audiencë të pjekur. Luhet në një tavolinë rrotulluese me një palë zare. Të gjithë numrat në lojën e ruletës mblidhen deri në 666, që është një konsideratë që i dha lojës pseudonimin e saj - rrota e djallit, pasi ky është numri i perceptuar i bishës. Ruleta ka një mekanizëm të thjeshtë fitues dhe mënyra loje, dhe do të kërkosh aftësi për të arritur më të mirën. Disa nga opsionet e ruletit live në Hyper Casino përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë Norsk
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë XXXtreme Lightning
 • Ruletë me bar ari

Baccarat live

Baccarat njihet edhe si Punto Banco. Është një lojë e njohur kazino që luhet gjerësisht në SHBA. Ajo tërheq shumë personalitete të famshme, pasi basti i tij njihet për fitimet e larta. Është një lojë tavoline kazino që luhet me letra. Ka disa truke dhe këshilla të nevojshme për të kontrolluar bastet e baccarat që lojtarët duhet të kenë. Disa nga opsionet e drejtpërdrejta të baccarat në Hyper Casino përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Shikoni Baccarat
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat live

Poker Live

Pokeri është një lojë e njohur me letra kazino. Fillimisht ishte një lojë tipike rrugësh që luhej zakonisht nga individë të zhurmshëm në komunitete, por rregullorja e saj i dha një licencë për t'u luajtur në kazino. Është një lojë interesante me variacione të shumta. Pokeri është një lojë mashtrimi, pasi qëllimi dhe formati kryesor i mekanizmit fitues është të parandalojë kundërshtarët tuaj që të fitojnë me çdo kusht. Disa nga opsionet e pokerit live në Hyper Casino përfshijnë:

 • Poker Triple Card
 • Ultimate Texas Hold'em
 • Poker me tre letra
 • Poker Live Caribbean Stud
 • Extreme Texas Hold'em

Software

Hyper Casino ka bashkëpunuar me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike me reputacion për ofrimin e përvojave cilësore të lojërave. Faqja mundësohet nga studiot e lojërave që ofrojnë opsione kazino të bazuara në RNG dhe live. Kjo është arsyeja kryesore që ka shumë variacione të lojërave të njohura të kazinosë dhe opsione unike për të ofruar një përvojë të ndryshme lojrash.

Lobi i bazuar në RNG është i thurur për t'u shërbyer lojtarëve me zell me opsione sfiduese nga lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra me letra. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është gjithashtu i pajisur mirë për t'u siguruar që u ofron lojtarëve një përvojë cilësore të kazinosë në kohë reale. Kjo lehtësohet me vizualizimin HD dhe cilësinë e lartë të audios. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në Hyper Casino përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike
Payments

Payments

Platforma merr parasysh nevojat e lojtarëve, ndër to është edhe transaksioni në llogaritë përkatëse. Lojtarët mund të kënaqen duke bërë depozita dhe tërheqje në platformë me tarifa zero. Kufijtë minimalë dhe maksimalë të transaksioneve ndahen në kufij ditor, javor dhe mujor. Pagesat janë shumë të sigurta dhe lehtësohen me shpejtësi të lartë. Verifikimi i llogarisë suaj do të sigurojë që lojtarët të gëzojnë përfitime shtesë. Disa nga mënyrat e pagesës të disponueshme në Hyper Casino përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Neteller
 • Skrill
 • EFT e menjëhershme
€10
Depozita minimale
€30
Tërheqja minimale

Deposits

Hyper Casino është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Hyper Casino ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Neteller, MuchBetter, Visa, Bank Transfer, Credit Cards , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Hyper Casino për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Hyper Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+186
+184
Mbyll

Valutat

EuroEUR
+5
+3
Mbyll

Languages

Ka shumë opsione gjuhësore në platformë. Kjo është bërë një kërkesë standarde për kazinotë ndërkombëtare në internet në industri. Ai synon të lehtësojë aksesin për lojtarët në rajone të ndryshme për t'i ndihmuar ata në vendosjen e basteve dhe të kuptojnë kushtet e përdorimit. Disa nga opsionet e gjuhës në Hyper Casino përfshijnë:

 • anglisht
 • suedeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Hyper Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Hyper Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Hyper Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

Mjetet për vetë-kufizim

 • Mjeti i kufirit të depozitës
 • Mjeti i kufirit të seancës kohore
 • Mjeti për vetë-përjashtim
 • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
 • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Hyper Casino është themeluar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operuar nga L&L Europe Ltd, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Maltës. Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni Britanik i Lojërave të Fatit kanë licencuar dhe rregulluar aktivitetet e tij të lojërave në internet. Ai gjithashtu ka programe shoqëruese si BeGambleAware dhe ProblemGambling për të mbështetur lojtarët me varësi nga kumari.

Prezantimi

Hyper Casino është një platformë ideale e specializuar në shërbimet e kazinosë online, ndryshe nga homologët e saj që përfshijnë Sportbet si pjesë të paketës së tyre. Ky ka qenë çelësi i suksesit të saj pasi platforma ka mirëpritur lojtarë të shumtë që kërkojnë një përvojë unike të lojërave. Ai është i pajisur mirë me një dizajn të zhvilluar mirë dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit për të lehtësuar përdorimin e lehtë.

Platforma lehtëson përdorshmërinë e lehtë pasi të gjitha veçoritë janë kategorizuar në mënyrë të përshtatshme në grupet e tyre përkatëse për të lehtësuar aksesin dhe navigimin. Ka politika të thjeshta për t'u kuptuar të lojës që inkurajojnë lojtarët të zgjedhin platformën. Ai gjithashtu lejon verifikimin e llogarisë për përfitime shtesë të lojtarëve. Lexoni këtë përmbledhje të Hyper Casino për të mësuar më shumë rreth hollit të saj të drejtpërdrejtë të kazinosë.

Pse të luani Kazino Live në Hyper Casino

Hyper Casino është një platformë e pajisur mirë. Është kategorizuar siç duhet me seksione të ndryshme që shfaqin veçoritë e synuara. Platforma përfshin opsione të shumta të lojërave të kazinosë, nga opsionet e bazuara në RNG deri te opsionet e kazinosë live. Këto mundësohen nga ofrues me reputacion të softuerit të cilët sigurojnë që ata të përmirësojnë lobet e lojës për t'u dhënë lojtarëve më shumë opsione.

Ka shumë mënyra pagese dhe opsione të monedhës për të siguruar që lojtarët të lehtësojnë transaksionet me lehtësi. Kjo është thelbësore për vendosjen e basteve dhe aksesin e fondeve në lojërat me para reale. Ekziston një ekip solid mbështetës që siguron që lojtarët të marrin ndihmë për çdo problem të hasur. Është gjithashtu i disponueshëm në shumë gjuhë për të lehtësuar aksesin e tij për lojtarët nga rajone të ndryshme.

Fakte të shpejta

Kompania: L&L Europe Ltd
Viti i themelimit: 2018

Account

Regjistrimi për një llogari me një Hyper Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Hyper Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Shërbimi ndaj klientit është një faktor vendimtar në kazinotë online. Fillestarët dhe entuziastët me përvojë mund të përballen me disa sfida ndërsa manovrojnë në platformë dhe ndihma e menjëhershme do të jetë klinike për të shmangur një përvojë të përgjithshme të keqe. Një ekip mbështetës është në bord për të ndihmuar lojtarët në çdo vështirësi dhe për t'i ndihmuar ata të zgjidhin problemet. Mund të kontaktoni Hyper Casino me email (support@hypercasino.coms ) ose socialet e tyre.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të Hyper Casino?

Të luash në kazino Hyper ofron një përvojë unike dhe emocionuese. Platforma ka një proces regjistrimi pa probleme që kërkon që lojtarët e rinj të japin detaje minimale përpara se të vendosin një llogari lojrash. Ka programe të shumëfishta mbështetjeje dhe besimi si licencat MGA, Spelinspektionen Certified, GamStop, Gambling Commission, Spelpaus dhe Stodlinjen.

Ekziston gjithashtu një seksion i lojërave të përgjegjshme që lehtësohet nga Lojërat e Përgjegjshme. Ky është një seksion ideal për lojtarët me probleme të lidhura me lojërat, pasi ata mund të kërkojnë ndihmë profesionale, duke përfshirë por pa u kufizuar në seancat e vetëpërjashtimit ose këshillimit. Një seksion i detajuar FAQ gjithashtu pajis anëtarët e rinj me informacion mbi detajet e mprehta të grimcuara që kërkohen për një përvojë të shkëlqyer lojrash në platformë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Hyper Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Hyper Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Hyper Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Hyper Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Hyper Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Hyper Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher