iWildCasino Live Casino Rishikoni

Age Limit
iWildCasino
iWildCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Përfitimet
+ Bonus i lartë, pa bast
+ Opsione të shumta pagese
+ 8000+ lojëra!

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (4)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi javor
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoinDogecoinEcoPayz
Ethereum
Interac
Jeton
Klarna
Litecoin
MasterCardMiFinityMuchBetterNeteller
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
SticPay
TetherVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
Apollo Games
Asia Gaming
August Gaming
BF Games
BTG
Belatra
Blueprint Gaming
Booming Games
Concept Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiHoGamingIgrosoftInbet Games
Iron Dog Studios
Leander Games
Leap Gaming
LuckyStreak
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
PariPlay
Patagonia Entertainment
Platipus Gaming
PlayPearlsPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
ReelPlay
Relax Gaming
SA Gaming
SimplePlay
Spigo
Spinmatic
Thunderkick
Triple Profits Games (TPG)
Vela Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth iWildCasino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, iWildCasino shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2021 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 19/09/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në iWildCasino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te iWildCasino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Blackjack, Craps, Live Dragon Tiger Shanghai SA Gaming, Crazy Time , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, iWildCasino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në iWildCasino

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

iWildCasino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Ezugi, Playtech, NetEnt, SA Gaming, 1x2Gaming , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në iWildCasino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si MiFinity, Bank transfer, Visa, Bitcoin, MasterCard , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në iWildCasino ?

iWildCasino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.