IZZI Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
IZZI Casino
IZZI Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth IZZI Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, IZZI Casino shënon një 8 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2021 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 05/10/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në IZZI Casino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te IZZI Casino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Live Mega Ball, European Roulette, Gonzo's Treasure Hunt, Monopoly Live, Side Bet City , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, IZZI Casino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në IZZI Casino

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

IZZI Casino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Igrosoft, Playson, Yggdrasil Gaming, Booongo Gaming , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në IZZI Casino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si MasterCard, Visa, Bitcoin , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në IZZI Casino ?

IZZI Casino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score8.0
Përfitimet
+ Verifikimi i shpejtë
+ Mbështetje 24 orëshe
+ Programi i gjerë i bonusit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (15)
Baste falas
Bitcoin BonusBonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (67)
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Boks
CrapsCrazy TimeDeal or No Deal LiveDream CatcherEuropean Roulette
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kabaddi
Kazino Holdem
Kriketi
Lightning DiceLightning RouletteLive Football StudioLive Lightning BaccaratLive Mega BallLive Speed BaccaratLive Speed BlackjackLive Speed RouletteLive Texas Holdem BonusLive Ultimate Texas Hold'emLotaria
MMA
Mahjong
Mini BaccaratMonopoly Live
Motorsport
NBA 2K
Netball
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSide Bet City
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Teen Patti
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Beeline
Bitcoin
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Piastrix
Ripple
Tele2
Visa
eVoucher
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Hryvnia Ukrainase
Rubla ruse
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (3)
Kazakistani
Rusia
Ukraina
SoftwareSoftware (26)
Amatic Industries
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fugaso
GameArt
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Mascot Gaming
Nolimit City
Novomatic
Play'n GOPlaysonPragmatic Play
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet