Jackpot City

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Jackpot City është një nga kazinotë më të mira për lojtarët që kërkojnë një përvojë emocionuese në një shtëpi në internet të stilit modern. Pavarësisht se ka qenë e pranishme që nga viti 1998, kazino ka evoluar me çdo kthesë të rrotës teknologjike. Në 2021/22, ajo ende mund shumë kazino shumë më të reja. Ka një uebsajt të mrekullueshëm, lojëra të shkëlqyera dhe shpërblime të çmendura për ta plotësuar atë.

Games

Kazino live është zemra e lojërave të kazinove në internet sot. Ai u jep lojtarëve një përvojë të gjallë në sferën online. Ata janë në gjendje të shohin dhe të ndërveprojnë me tregtarin përmes një transmetimi të drejtpërdrejtë, duke rikthyer ndjesinë klasike të kazinosë. Jackpot City është përsosur kazinove të drejtpërdrejta në shumë nga mbi 400 lojërat e tij.

Blackjack live

Luaj live kazino blackjack në variante të ndryshme; mundi pjesën tjetër duke krijuar dorën më të mirë me 21 pikë.

Baccarat live

Rezultatet e një konkursi midis lojtarit, bankierit dhe barazimit. Tregtari i shkurton letrat dhe vlera më e lartë fiton.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Një kazino e drejtpërdrejtë sociale me rrotullimin e bërë para syve të çdo lojtari në versione të ndryshme të lojës King of Casinos. Një shans i përsosur për të parashikuar se ku do të bjerë topi për një shans për të fituar.

Nëse jeni adhurues i lojërave Jackpot City, besojmë se do të dëshironit gjithashtu një kazino të ngjashme live si Gaming Club. Lexoni rishikimin tonë të Klubit të Lojërave sot.

Withdrawals

Me një mori opsionesh bankare të disponueshme për lojtarët, tërheqja nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre nëpërmjet opsioneve të e-Portofolit si:

Kjo bën të mundur që ata të gëzojnë pagesa më të shpejta.

Opsione të tjera për të marrë para në kazino live Jackpot City janë:

 • Kartat e debitit
 • Kartat e kreditit
 • Transferta me tel
 • Entropay
 • Debiti i menjëhershëm

Bonuses

Ka bonuse të shumta për lojtarët e kazinosë live Jackpot City për t'i shijuar që nga momenti kur kalojnë nga dera e përparme e kazinosë live. Kjo perfshin:

 • Bonusi i depozitës 1600 $ - jepet pas regjistrimit për katër depozitat e para, secila përputhet 100% deri në 400 dollarë. Depozita minimale 10 dollarë. Kërkesa për bast 70X. Oferta është e vlefshme për shtatë ditë pas regjistrimit.

Languages

Kazino live JackpotCity ka bërë shumë më tepër për të ndihmuar lojtarët të kapërcejnë të ashtuquajturën pengesë gjuhësore, duke siguruar që lojtarët të shijojnë përvojë në gjuhën që ata kuptojnë.

Përveç anglishtes, kazino mbështet:

 • Spanjisht
 • suedeze
 • frëngjisht
 • holandeze
 • gjermane
 • turk
 • japoneze

Lojtarët gjithashtu mund të luajnë këtë kazino në:

 • polonisht
 • ruse
 • norvegjeze
 • italiane
 • daneze
 • greke
 • portugeze

Live Casino

Komoditeti është një faktor i madh që tërheq lojtarët në çdo kazino në internet dhe kjo është një zonë ku shkëlqen kazinoja live JackpotCity. Lojtarët do të mahniten me opsionet e luajtjes së menjëhershme dhe shkarkimit. Në opsionin e luajtjes së menjëhershme, lojtarët luajnë drejtpërdrejt përmes një shfletuesi. Kjo e fundit përfshin lojën përmes një aplikacioni kazino të shkarkuar dhe instaluar.

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë. Varësitë ndaj lojërave të fatit mund të jenë të vështira për t'u dalluar, kështu që ju lutemi sigurohuni që gjithmonë të luani kumar me përgjegjësi.

Software

Lojërat Jackpot City Casino mbështeten nga Microgaming, i cili është një ofrues i softuerit iGaming i klasit botëror. Softueri funksionon pa probleme, duke siguruar që lojtarët të shijojnë lojërat pa ndërprerje. Me lojëra me definicion të lartë, grafika të shkëlqyera dhe shumë veçori moderne, të gjitha të paketuara në një ekran të vogël, kazinoja ia vlen të shkosh.

Support

Çdo lojtar që ka nevojë për ndihmë, qoftë fillimi, depozitimi i parave të gatshme, pyetjet në lidhje me bonuset dhe promovimet e kazinosë, apo çështjet e tërheqjes, mund të përfitojë nga ekipi miqësor mbështetës i kazinosë, i cili punon gjatë gjithë orarit. Kanalet e komunikimit përfshijnë:

 • Telefoni
 • E-mail
 • Bisedë e drejtpërdrejtë

Asnjë problem nuk është shumë i madh për t'u zgjidhur nga ekipi.

Deposits

Depozitimi i parave në këtë kazino është një fllad, falë opsioneve të shumta të depozitave, të cilat përfshijnë:

 • Kartë Krediti
 • Transferta me tel
 • Kartat e debitit
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Neteller
 • EcoPayz
 • Kalaja
 • Entropay InstaDebit
 • iDebit

Lojtarët gjithashtu mund të depozitojnë fondet e tyre duke përdorur:

 • WebMoney
 • Me besim
 • Moneta
 • EPS
 • POLi
 • Qivi
 • Sofort
 • Euteller
 • Giropay
 • IDEAL
 • UseMyFunds
Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (28)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (17)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)