Jet Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Jet Casino
Jet Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth Jet Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Jet Casino shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2020 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 25/05/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Jet Casino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Jet Casino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Keno, All Bets Blackjack, Bet on Teen Patti, Deal or No Deal Live, Live Mega Wheel , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Jet Casino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Jet Casino

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

Jet Casino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Playson, NetEnt, Evolution Gaming, Thunderkick, Play'n GO , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Jet Casino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Bitcoin, EcoPayz, MasterCard, Dogecoin, Tether , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Jet Casino ?

Jet Casino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (18)
Baste falas
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (73)
All Bets Blackjack
Auto Live Roulette
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudClassic Roulette LiveCrapsCrazy TimeDeal or No Deal Live
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Galike Hurling
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Infinite BlackjackKeno
Kriketi
League of Legends
Lightning DiceLive Football StudioLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Speed BaccaratLotaria
MMA
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2K
Online Pokies
Overwatch
Pai GowPoker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSide Bet City
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Flexepin
GiroPay
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Piastrix
Revolut
Ripple
Sofort
TetherVisa
Volt
eVoucher
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (20)
Armenia
Australia
Azerbajxhani
Bjellorusia
Brazili
Estonia
Finlanda
Gjermania
India
Kanadaja
Kazakistani
Letonia
Lituania
Moldavia
Rusia
Taxhikistani
Turkmenistani
Ukraina
Uzbekistani
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Felix Gaming
Fugaso
Genesis GamingIgrosoft
Iron Dog Studios
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Old Skool Studios
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet