Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë KatsuBet

KatsuBetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus 6000 dollarë + 200 rrotullime falas
Kazino Bitcoin
Shumë monedhë
Kodet e bonusit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino Bitcoin
Shumë monedhë
Kodet e bonusit
KatsuBet is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet janë aspekte të nevojshme të çdo kazinoje live. Ato mund të jenë një mashtrim i synuar për të tërhequr lojtarë të mundshëm ndonjëherë, por mund të jenë gjithashtu domethënës dhe lojtarët veteranë mund t'i përdorin ato për të optimizuar përfitimet e tyre.

Fatkeqësisht, KatsuBet nuk ofron bonuse specifike për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të marrin vetëm përfitimi i bonusit të mirëseardhjes në formën e katër depozitave si lojtarë të saporegjistruar.

Bonusi i mirëseardhjes

Depozita e parë: 100% deri në 100 €

Depozita e dytë: 75% deri në 100 €

Depozita e tretë: 50% deri në 200 €

Depozita e 4-të: 100% deri në 100 €

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+5
+3
Mbyll
Games

Games

Kazinotë live janë lojëra shumë konkurruese me karakteristika novatore. Ato janë opsionet e vetme të lojërave të drejtuara nga kumarxhinjtë me të cilët lojtarët mund të komunikojnë përmes bisedës live. Për më tepër, çdo tregtar i drejtpërdrejtë ka shumë hapje për të akomoduar një numër të madh pjesëmarrësish.

Përveç të gjitha këtyre veçorive të mahnitshme, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë KatsuBet përfshijnë tema reale dhe shumë kamera në internet për të ofruar një pamje të mirë të tabelës nga çdo kënd. Lojërat më të njohura të kësaj kazinoje të drejtpërdrejtë përshkruhen më poshtë.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Loja e kazinosë live ruletë është një tërheqje e madhe midis lojtarëve. Lojrat me ruletë të drejtpërdrejta ofrojnë një bollëk veçorish dhe informacionesh mbi numrat fitues. Lojërat e njohura të këtij seksioni janë:

 • Ruletë rrotulluese
 • Ruletë amerikane
 • Ruletë evropiane

Blackjack live

Blackjack live popullor variantet e këtij seksioni janë:

 • Ndriçues blackjack
 • Blackjack pafund
 • Blackjack turk
 • Blackjack klasik me shpejtësi

Baccarat live

Ka një larmi të madhe në këtë seksion. Lojtarët do të kënaqen duke luajtur lojëra baccarat live në këtë kazino të gënjeshtrës. Lojërat më të njohura janë:

 • Bakarat e artë
 • Shtrydhje Baccarat
 • Bakarat i kontrolluar
 • Bakarat me shpejtësi

Craps live

Njëri do të ketë një kohë e mirë për të luajtur craps live me tregtarë të vërtetë. Fitimi i lojës nuk kërkon një nivel të lartë aftësie. Prania e tregtarëve të drejtpërdrejtë shton hijeshinë e lojës klasike Craps. Live Craps është një lojë e njohur në mesin e lojtarëve të kazinosë live për shkak të ndërfaqes së saj të thjeshtë të përdoruesit.

Software

Lojtarët do të jenë të kënaqur të mësojnë se kazinoja e tyre inovative l me lojëra të menjëhershme ofron një përzgjedhje të larmishme lojërash nga një numër zhvilluesish të mirënjohur softuerësh. Fakti që ka kaq shumë zhvillues softuerësh në faqen e internetit të KatsuBet Casino tregon se kjo kazino është e një cilësie të shkëlqyer.

Këta zhvillues të gjithë duan të merren me kazino të besueshme dhe ata kurrë nuk do t'i furnizojnë lojërat e tyre në platforma që janë të pasigurta ose që nuk ofrojnë një përvojë të jashtëzakonshme klienti. Ofruesit e softuerit të mbështetur për lojërat e kazinosë live janë:

 • Ezugi
 • Evolucioni
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • NetEnt
 • Tigri i Kuq
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, KatsuBet ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Bank Transfer, Neteller, SticPay, Visa, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, KatsuBet është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

KatsuBet shkëlqen në ofrimin e qetë dhe transaksione pa probleme për konsumatorët e saj. Ky sukses mund t'i atribuohet opsioneve të shumta bankare të kazinosë. Për të transferuar para aktuale, lojtarët mund të përdorin një numër opsionesh depozitimi dhe tërheqjesh në kazino live. Megjithatë, mbani në mend se mundësitë mund të ndryshojnë në varësi të rajonit. Disa nga mënyrat e mbështetura të pagesës janë:

 • Skrill
 • Neteller
 • Viza
 • MasterCard
 • Transferte bankare

Nuk ka kufi minimal të depozitave dhe tërheqjeve.

Withdrawals

KatsuBet u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+188
+186
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+6
+4
Mbyll

Languages

Meqenëse kazinoja KatsuBet ka një shtrirje globale, ajo mbështet shumë gjuhë. Kjo e bën të thjeshtë për lojtarët nga e gjithë bota të lundrojnë në faqe. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit në gjuhën e tyre të preferuar. Ky është një nga tiparet më të mira të kazinosë live KatsuBet. Disa nga gjuhët e mbështetura në këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • anglisht
 • ruse
 • gjermanisht
 • japoneze
 • frëngjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në KatsuBet . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, KatsuBet i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

KatsuBet është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Kazino KatsuBet është një https://livecasinorank.com/ nga krijuesit e 7Bit Casino, themeluar më 1 tetor 2020. Kjo kazino e drejtpërdrejtë është rezultat i punës së palodhur të ekipit Dama NV, një korporatë me bazë në Curacao.

Faqja e internetit e KatsuBet Casino është tërheqëse vizualisht, duke shfaqur ilustrime mahnitëse dhe zbukurime grafike. Ekipi i zhvillimit të kazinosë kreu një punë të shkëlqyer për të ofruar një dizajn tërheqës të ndërfaqes. Dikush mund të luajë në KatsuBet Kazino nga çdo vend dhe në çdo pajisje.

Pse Plat në Live Casino

KatsuBet është një nga kazinotë më të reja live në treg. Pavarësisht se ka vetëm një periudhë të shkurtër kohore, ajo ka fituar shumë vëmendje për shkak të personelit të aftë pas timonit. Për më tepër, operatori rifreskon KatsuBet rregullisht në mënyrë që të kujdeset për një spektër të gjerë lojtarësh.

Ai ofron një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave me një gamë të gjerë titujsh tregtarësh të drejtpërdrejtë nga zhanre të ndryshme. Për më tepër, kazinoja bashkëpunon me ofruesit e nivelit të lartë për të ofruar një përvojë gjithëpërfshirëse të lojës. Në këtë kuptim, ai aktualisht krenohet me një nga portofolet më të kompletuara të lojrave në treg.

Curacao eGaming licencon dhe rregullon KatsuBet Kazino. Megjithëse nuk është një organizatë e nivelit të lartë në tregun e lojërave të kazinove, ajo ofron një nivel të caktuar besueshmërie.

Procedura të ndryshme sigurie përdoren nga kazinoja live për të siguruar lojtarët e saj. Së dyti, ai përdor teknologjinë e kriptimit SSL për të mbrojtur informacionin e ndjeshëm të klientëve të tij. Për më tepër, kazinoja thotë se nuk zbulon informacione personale me palët e treta. Kjo është arsyeja pse është shumë e sigurt për lojtarët që të vendosin në këtë kazino të drejtpërdrejtë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një KatsuBet hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron KatsuBet dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Shërbimi ndaj klientit të KatsuBet është një nga cilësitë më të forta të kazinosë. Madje është një nga më të mëdhenjtë në fushën e lojërave të kazinosë në internet. Pas regjistrimit, lojtarët do të kenë akses në a Mbështetje për klientët 24/7 me një ekip mbështetës proaktiv. Për ta thënë ndryshe, ata mund të kontaktojnë kazinonë live sa herë të dëshirojnë kumarxhinjtë. Për më tepër, kazino ofron një sërë mënyrash për të kontaktuar stafin.

 • Email
 • Bisedë e drejtpërdrejtë

Opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë është kanali më i popullarizuar i mbështetjes në kazino. Ndihma e drejtpërdrejtë, si mënyra të tjera, është e aksesueshme 24/7. Për më tepër, ata mund të zbulojnë një agjent të dobishëm dhe të sjellshëm në pak minuta.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me KatsuBet për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. KatsuBet shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. KatsuBet ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e KatsuBet në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në KatsuBet . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e KatsuBet janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Kazino live KatsuBet është një shtesë relativisht e re në tregun e kazinove online. Pavarësisht se është një institucion i ri, ai drejtohet nga një korporatë me eksperienca të mëparshme në lojërat online. Si rezultat, kazino live ofron përvoja të këndshme duke luajtur.

Për sa i përket bibliotekës së lojrave, katalogut të bonuseve dhe opsioneve bankare, kazino live ofron përfitime të shumta. Megjithatë, KatsuBet, si çdo kazino tjetër, ka anët e saj negative.

Sipas kësaj analize, nuk ka asnjë bonus unik për kazino live. KatsuBet, nga ana tjetër, rekomandohet për lojërat e tij magjepsëse të kazinosë live. Regjistrohu sot për të mësuar më shumë!

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher