Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Kosmonaut Casino

Kosmonaut CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 1000$ + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kosmonaut Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset e kazinosë janë shumë të rëndësishme për të tërhequr lojtarë në mbarë globin. Lojtarët në Kosmonaut Casino mund të rrisin balancën e tyre me një çmim të mirëpritur deri në 500 euro kur të fillojnë udhëtimin e tyre të lojërave atje. Ata mund të marrin një ndeshje 100% deri në 100 € në depozitën e tyre fillestare. Lojtarët e kësaj kazinoje live mund të argëtohen me një bonus kthimi parash së bashku me një bonus mirëseardhjeje. Bonuset e ofruara për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë:

 • Bonusi i mirëseardhjes: 100% Bonus deri në 100 €/$
 • Kthim parash: Ngrihuni deri në 21% kthimin e depozitave, dhe ky cashback mund të përdoret për lojëra live
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+7
+5
Mbyll
Games

Games

Qindra tavolina interesante janë në dispozicion në kazinon live Kosmonaut, e cila operohet nga tregtarë të kualifikuar nga studiot në mbarë botën. Lejimi i lojtarëve të përjetojnë të gjitha kënaqësitë e një kazinoje fizike pa pasur nevojë të largohen nga mbështetësja e tyre e preferuar.

Ekziston një përzgjedhje fantastike e lojërave, dhe përveç ruletës standarde dhe blackjack-ut, mund të luhen lojëra nga shfaqjet e lojërave si Monopoly dhe Crazy Time. Lojëra të tjera të njohura janë:

Blackjack live

Me këtë përzgjedhje të jashtëzakonshme të lojërave blackjack, përpjekja për të mposhtur tregtarin nuk ka qenë kurrë më emocionuese. Lojtarët mund të zgjedhin nga Blackjack A, B ose C për një përvojë më tradicionale, ose ata mund të zgjedhin midis varianteve Speed dhe automatike për të luajtur shpejt.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Lojtarët do të kenë shumë opsione në Kosmonaut nëse shijojnë thjeshtësinë e kësaj loje fantastike. Kulmi i përvojave zhytëse është të luash në kazinotë aktuale të vendosura në Maltë dhe Londër. Zgjidhni nga një sërë rrotash, duke përfshirë automatik, VIP, person të parë dhe më shumë, për të rrotulluar topin.

Software

Shumë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në Kosmonaut Casino dihet se mundësohen nga zhvilluesit më të mirë të softuerëve. Ai krenohet me estetikën më të fundit të lojërave të kazinosë dhe lojën e lëngshme. Të gjitha lojërat janë rregulluar në mënyrë që lojtarët t'i luajnë ato në shumë platforma pa humbur asnjë veçori shtesë. Ofruesit e softuerit të mbështetur janë:

 • Ezugi
 • Microgaming
 • Lojë pragmatike
 • Evolucioni
Payments

Payments

Opsione të shumta pagese pranohen në Kosmonaut Casino, duke përfshirë pagesat me kartë, kuletat dixhitale dhe kuletat e kriptomonedhave. Lojtarët janë të pakufizuar në zgjedhjen e metodës së depozitimit ose tërheqjes. Depozita ose tërheqja minimale është njëzet euro. Disa nga teknikat e zakonshme përfshijnë:

 • Skrill
 • MiFinity
 • Neosurf
 • Visa/MasterCard
 • Portofolat kripto (ETH/BRC/LTC/DOGE/BTCH/USDT)

Deposits

Kosmonaut Casino është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Kosmonaut Casino ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Neteller, MuchBetter, Credit Cards, Bank Transfer, Visa , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Kosmonaut Casino për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Kosmonaut Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+176
+174
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+8
+6
Mbyll

Languages

Për të zhvilluar një platformë shumëkombëshe që mbështet shumë gjuhë, Kosmonaut Casino i ka kushtuar të gjitha burimet e saj. Secila nga gjuhët e ndryshme mund të përdoret nga lojtarët pa humbur asnjë funksion. Lojtarët mund të kalojnë midis gjuhëve të disponueshme duke klikuar simbolin "flamur" në këndin e sipërm djathtas. Ndër gjuhët e ofruara janë:

 • anglisht
 • finlandez
 • japoneze
 • rusisht
 • gjermanisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Kosmonaut Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Kosmonaut Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Kosmonaut Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Kosmonaut Live Casino është një kazino e re në internet që ofron një gamë të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja operohet nga kompania e njohur Kosmonaut Gaming Ltd., dhe është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Kazinoja ka një dizajn modern dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Lojërat transmetohen në cilësi HD dhe janë të disponueshme në versionet evropiane dhe aziatike. Çdo lojë që ofrohet është optimizuar për përdorim në një sërë platformash, duke përfshirë telefonat celularë. Muret e zjarrit modern dhe teknologjia më e re e kriptimit SSL mbrojnë depozitat e bëra në Kosmonaut Casino. Një kazino live krejt e re që u hap në vitin 2020, Kosmonaut ka një përzgjedhje prej më shumë se 800 lojërash. Dama NV, një biznes që menaxhon gjithashtu një sërë markash të tjera kazinoje, e trajton atë. Kjo kazino ofron një përvojë të jashtëzakonshme me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojëra në kohë reale që do t'i bëjë lojtarët të ndihen sikur janë në një kazino të vërtetë.

Faqja e internetit ka një plan urbanistik interaktiv që përmban mace të çuditshme të veshura me kostume hapësinore që janë disi zbavitëse. Ajo ka një temë ndëryjore dhe ofrohet në më pak gjuhë, siç do të nënkuptonte emri.

Pse të luani në Kosmonaut Live Casino

Kosmonaut Live Casino është një nga kazinotë më të reja në internet që ka dalë në skenë dhe tashmë po bën bujë me lojtarët. Këtu janë disa arsye të mira pse lojtarët duhet të provojnë Kosmonaut Live Casino:

Lojtarët do të luajnë kundër tregtarëve të vërtetë, të drejtpërdrejtë - jo një algoritmi kompjuterik. Kazino ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke përfshirë blackjack, baccarat, ruletë dhe poker. Dikush mund të përfitojë nga bonuset bujare të mirëseardhjes dhe të ringarkoni kur luan në Kosmonaut Live Casino. Kazinoja ka një dizajn elegant dhe modern që është i lehtë për t'u lundruar.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një Kosmonaut Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Kosmonaut Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Ekipi i shërbimit të klientit të Kosmonaut Casino është i disponueshëm gjatë gjithë orarit për të adresuar çdo problem.

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Email

Biseda e drejtpërdrejtë dhe emaili janë dy mënyra për të komunikuar me përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit. Stafi i shërbimit ndaj klientit është i dobishëm dhe i ditur për të gjithë produktin. Dikush mund të parashikojë një përgjigje ndaj kërkesës së tyre me email brenda 24 orëve. Përveç kësaj, nëse lojtarët kanë një pyetje të përgjithshme, ata mund të shikojnë në faqen e FAQ, ku mund të gjejnë përgjigje të drejtpërdrejta për pyetjet më tipike.

Pse ia vlen të luhet në Kosmonaut Live Casino

Që nga momenti kur një lojtar hyn në Kosmonaut Casino, ata trajtohen me një përvojë të jashtëzakonshme lojrash. Studio të shumta, si Evolution Gaming dhe Ezugi, kanë populluar hollin e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Këto lojëra të drejtpërdrejta luhen në një kazino të vërtetë dhe veprimi transmetohet duke përdorur teknologjinë më të madhe të disponueshme drejt e në ekran.

Dikush mund të marrë të gjithë kënaqësinë e lojërave me vete kudo që të shkojnë për shkak të faqes së shkëlqyer të kazinosë celulare në platformën miqësore të lojërave kripto. Ekziston nevoja për të ofruar më shumë oferta bonus për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Për më tepër, platforma e fortë, siguria superiore dhe ekipi i mbështetjes së klientit gjatë gjithë kohës i lejojnë ata të luajnë me besim. Në përgjithësi, për lojtarin me njohuri teknologjike, kjo kazino në internet është një vend fantastik lojrash.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Kosmonaut Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Kosmonaut Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Kosmonaut Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Kosmonaut Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Kosmonaut Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Kosmonaut Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher