Lajme

October 3, 2020

888 zgjeron portofolin e tij Live Casino dhe Slots

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

888 Holdings ka një partneritet me Pragmatic Play në mënyrë që të lançojë slotin e tij dhe gjithashtu përmbajtjen e kazinosë live në 888casino, të cilat janë padyshim një lajm i mirë. Kjo do të thotë që lojtarët nga kjo kazino do të jenë të disponueshëm për të luajtur lojërat nga ky zhvillues në këtë kazino, diçka që është një avantazh, veçanërisht me portofolin e madh që ofron.
Pragmatic Play ka një portofol të madh dhe në rritje të përmbajtjes së kazinosë live që do të shfaqet në 888casino, dhe kjo është diçka që shumë lojtarë do ta vlerësojnë pasi kjo përmbajtje është padyshim me cilësi të lartë. Natyrisht, ai përmban të preferuarat e bazuara në tokë si blackjack, ruletë dhe gjithashtu baccarat dhe variantet e tij dhe, për më tepër, një gamë të gjerë produktesh të ndryshme të reja që do të vijnë.

888 zgjeron portofolin e tij Live Casino dhe Slots

Një nga kazinotë më të mira

Ky integrim - nga kazinoja e drejtpërdrejtë dhe lojërat elektronike - nga Pragmatic Play patjetër do të përmirësojë angazhimin e lojtarëve kur bëhet fjalë për përmbajtjen në internet dhe do të shërbejë si një bazë për çdo bashkëpunim në të ardhmen. Edhe pse kjo nuk duket se ka rëndësi, ka sepse kompanitë mund ta shohin padyshim 888casino si një nga kazinotë më të mira në mbarë botën, gjë që tashmë është. Për më tepër, kjo kazino ka kaluar gjithashtu në API-në vendase të Pragmatic Play, sepse pati kaq shumë sukses me lojërat e lojërave elektronike të furnizuesit. Kjo do të thotë që lojtarët do të kenë akses të drejtpërdrejtë në portofolin e madh të sloteve të markës, me lëshimin e saj të fundit Pyramid King që po i bashkohet titujve që ata po ofrojnë dhe kjo është një vend i jashtëzakonshëm për të luajtur.

Çfarë thonë ata për partneritetin

Shefi i Tregtisë nga Pragmatic Play, Melissa Summerfield, tha se 888casino ka një reputacion të madh dhe është një nga operatorët më të mirë në botë dhe ata janë padyshim të emocionuar që mund të marrin live produktet e tyre të kazinosë dhe slot-eve me atë integrim. Kompania është e përkushtuar për një bashkëpunim me operatorët kryesorë në mbarë botën dhe kjo marrëveshje është një tjetër hap në rrugëtimin e tyre. SVP, Guy Cohen tha se portofoli i Pragmatic Play është padyshim mbresëlënës dhe ata janë të kënaqur të ofrojnë përmbajtjen e tyre përmes këtij integrimi. Ky është padyshim një përfitim për të dy markat, pasi të dyja do të përfitojnë nga ky partneritet. 888casino është një kazino e shkëlqyer, por me këtë marrëveshje do të angazhojë më shumë klientë, gjë që është e nevojshme. Guy Cohen pohoi gjithashtu se ky partneritet është një nxitje për pasurinë e përmbajtjes që është në dispozicion në 888casino dhe ata janë plotësisht të ngazëllyer për të forcuar përvojën e drejtpërdrejtë të kazinosë që u ofrohet lojtarëve të tyre. Ata e meritojnë plotësisht më të mirën dhe me lojërat me cilësi të lartë nga Pragmatic Play ata do të kenë vetëm lojërat më të mira të disponueshme në 888casino.

Zgjidhni kazinonë 888

Nëse po pyesni se çfarë kazino të zgjidhni, atëherë më e mira që mund të zgjidhni është me siguri 888casino veçanërisht me lojërat e reja që ka në dispozicion tani për shkak të Play Pragmatic. Do të jeni tepër të kënaqur me cilësinë e lartë të lojërave të tyre dhe është e mundur të argëtoheni për një kohë të gjatë, që është qëllimi i kazinosë dhe, natyrisht, i zhvilluesit. Ky partneritet ka bërë dhe do të bëjë shumë klientë të lumtur dhe ka vënë në dispozicion lojëra të shkëlqyera që lojtarët të argëtohen duke luajtur. E vërteta është se 888casino dëshiron të ketë përmbajtjen më të mirë dhe kjo mund të bëhet vetëm duke pasur partneritete me marka si Pragmatic Play, e cila është një markë e njohur në mbarë botën për shkak të cilësisë së saj të jashtëzakonshme.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme