Lajme

June 7, 2023

Bonuset e mirëseardhjes të depozitimit të parë të domosdoshëm për lojtarët e kazinosë Jeton Live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Jeton kohët e fundit është vendosur si një portofol elektronik i preferuar i kazinosë, duke rivalizuar opsionet e pagesave si PayPal, Neteller, Skrill dhe MuchBetter. Dhe siç pritej, shumica e kazinove që mbështesin këtë portofol elektronik i shpërblejnë lojtarët me bonuse të depozitës së parë. Pra, ekipi i LiveCasinoRank ka përgatitur një listë për t'ju ndihmuar të gjeni promovimet më të besueshme të bonusit të mirëseardhjes për depozitat e Jetonit. 

Bonuset e mirëseardhjes të depozitimit të parë të domosdoshëm për lojtarët e kazinosë Jeton Live

500$ + 50 rrotullime falas të Galactic Wins

Galactic Wins është një faqe kumari e rregulluar nga Malta në pronësi të Green Feather Online Limited. Lojtarët mund të gëzojnë pagesa të sigurta dhe të besueshme nëpërmjet 20+ opsioneve të pagesave në këtë faqe e rregulluar e kazinosë live, duke përfshirë edhe Jetonin. Kazinoja mbështet depozitat dhe tërheqjet e menjëhershme.

Thënë kështu, depozitimi juaj i parë përmes Jetonit në Galaxyno do të tërheqë një bonus ndeshjeje prej 100% deri në 500 dollarë plus 50 rrotullime bonus. Të bonus rrotullime falas është aktiv në Fruit Zen nga Betsoft Gaming.

Për të shkaktuar shpërblimin, lojtarët e rinj duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë dhe të vënë bast bonus i depozitës së ndeshjes 40x përpara se të arkëtojnë fitimet e tyre. Përveç kësaj, lojtarët duhet të bastojnë fitimet nga bonusi i tyre i rrotullimeve falas 25 herë përpara se të tërheqin ndonjë gjë.

Interesante, kazinoja live ofron gjithashtu një bonus ringarkimi për depozitat tuaja të dyta dhe të treta. Më poshtë janë përfitimet:

  • Depozita e dytë: 50% deri në 500 dollarë plus 60 rrotullime falas në Super Sunny Fruits: Hold and Win by Playson.
  • Depozita e tretë: 50% deri në 500 dollarë plus 70 rrotullime falas në Book of Gold: Multichance nga Playson.

300 € + 30 rrotullime falas të Paripesa-s

Paripesa është një kazino e vitit 2019 e operuar nga Vezzali Limited, një kompani ligjore në Curacao. Kjo kazino është e famshme për përzgjedhjen e saj të shkëlqyer të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe monedha të shumta. Në Paripesa, depozita juaj e parë do të marrë një bonus ndeshjeje prej 300 € plus 30 rrotullime falas në Juicy Fruits 24 Ways nga Barbara Bang.

Anëtarët e rinj duhet të depozitojnë të paktën 10 € për të kërkuar promovimin e mirëseardhjes. Gjithashtu, ata duhet të plotësojnë një kërkesë të bastit 35 herë brenda 7 ditëve përpara se të kërkojnë një pagesë.

Përveç bonusit të ndeshjes, Kazino PariPesa ofron gjithashtu bonuse të shumta rifreskuese si më poshtë:

  • Depozita e dytë: 50% deri në 300 € plus 50 rrotullime falas në Juicy Fruits 27 Ways.
  • Depozita e tretë: 25% deri në 400 € plus 40 rrotullime falas në Coco Tiki nga Mancala Gaming.
  • Depozita e katërt: 25% deri në 450 € plus 45 rrotullime falas në Coco Tiki.

Ju kurrë nuk mund të gaboni askund me këto dy promovime bonus të mirëseardhjes për Depozitat e Jetonit. Por këtu është këshilla falas; mos i kërkoni këto bonuse duke shpresuar të fitoni një pagesë. Të gjitha lojërat e kazinosë kanë një avantazh shtëpiak, duke kufizuar shanset tuaja të fitimit afatgjatë. Pra, përdorni shpërblimet për të provuar bibliotekën dhe shërbimet e kazinosë për të marrë fillimin e përsosur.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme