Paripesa Live Casino Rishikoni

Age Limit
Paripesa
Paripesa is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ Gama e gjerë e lojërave elektronike
+ Pranon kripto
+ Miqësore për celularin

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (49)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tagaloge
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (62)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Bitcoin
Bitcoin Cash
CryptoDogecoin
Ethereum
Litecoin
MasterCard
Ripple
UPI
Visa
MonedhatMonedhat (75)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari Namibian
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Estonian Kroon
Euro
Forintë Hungarisht
Franga AQF të Afrikës Perëndimore
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Latvian lati
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lithuanian litai
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia Mauritiane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (17)
Armenia
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Gjeorgjia
India
Islanda
Kazakistani
Kroacia
Luksemburgu
Moldavia
Nigeria
Republika Çeke
Taxhikistani
Turkmenistani
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (81)
1x2Gaming7mojos
Aiwin Games
Amatic Industries
Apollo Games
Aspect Gaming
August Gaming
Authentic Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
DLV Games
Dragoon Soft
DreamTech
Elk Studios
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
Gamatron
GameArt
Gamefish
Gameplay Interactive
Gamevy
Gamomat
Gamshy
Ganapati
Genesis GamingHabanero
High 5 Games
IgrosoftInbet Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Leap Gaming
Mascot Gaming
Mr. Slotty
Multislot
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
PlayPearls
PlayStar
Playson
RTG
Red Rake Gaming
Revolver Gaming
Rival
Ruby Play
SYNOT Game
Slot Factory
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
SuperlottoTV
SwinttThunderkickThunderspin
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Vela Gaming
Wazdan
We Are Casino
World Match
X Play
ZEUS PLAY
ZITRO Games
iSoftBet

Paripesa

Paripesa është një faqe kumari e sapokrijuar që ofron lojëra të gjera kazino dhe libra sportive. Edhe pse platforma është më e orientuar nga librat sportiv, ajo ofron lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë për entuziastët e saj të kazinosë. Këtu gjeni variante të njohura live të Baccarat, Blackjack, Dragon Tiger, Game Shows dhe Roulette, ndër të tjera.

Lojërat e tij janë të çertifikuara nga gjeneruesi i numrave të rastësishëm (RNG) dhe testohen rregullisht për drejtësi nga laboratorët e testimit të palëve të treta. Ndërsa luajnë në Paripesa, kumarxhinjtë duhet të ndjekin politikat e KYC për të verifikuar moshën dhe identitetin e tyre. Pasi të krijoni një llogari me Paripesa, mund të kërkoni një bonus mirëseardhjeje si dhe të bashkoheni në një program filial. Ky rishikim i Kazinosë Live Peripesa do të nxjerrë në pah atë që tregtari i drejtpërdrejtë ka ruajtur për ju!

Pse të luani Kazino Live në Paripesa?

Tipari më i rëndësishëm që duhet pritur nga Paripesa është përputhshmëria e tij me pajisje të shumta. Përveç ofrimit të më shumë se 400 lojërave live, platforma pranon bitcoin si një opsion bankar, duke ju dhënë një mënyrë më të përshtatshme për të depozituar dhe tërhequr fondet tuaja. Paripesa gjithashtu u ofron të gjithë lojtarëve oferta të rregullta bonusesh. Faqja e internetit është e disponueshme në shumë gjuhë dhe pranon disa opsione pagese.

About

Kazinoja Paripesa u lançua në vitin 2021 dhe është e vendosur në Qipro. Kazinoja është në pronësi dhe operohet nga Vezzali Limited. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të kumarit të Qeverisë së Curacaos. Autoriteti i lojërave elektronike të Curacao siguron që lojërat e tij të drejtpërdrejta të tregtarëve të jenë të rregulluara për drejtësi. 

Lojërat e tij vijnë me një RTP prej më shumë se 85%, në varësi të zhanrit që po luani. Përveç bonusit të mirëseardhjes, lojtarët gëzojnë promovime të tjera si VIP dhe bonuse ditore nga kjo platformë.

Games

Kazino Paripesa ofron më shumë se 400 tituj lojërash live nga zhvillues me reputacion të softuerit. Opsioni i kazinosë live ndodhet në krye të faqes së internetit të Paripesa, duke e bërë më të lehtë aksesin. Përveç kësaj, ju kërkoni për lojën tuaj të preferuar duke përdorur funksionin e kërkimit. Këtu janë disa nga lojërat e njohura live të disponueshme në kazino Paripesa:

Blackjack live

Blackjack është ndër lojërat më të njohura me tregtarë të drejtpërdrejtë në industrinë e kazinove. Lojërat drejtpërdrejt trajtohen nga një tregtar njerëzor dhe transmetohen drejtpërdrejt në platformën Peripesa. Disa nga lojërat live Blackjack përfshijnë:

 • Blackjack i lartë 
 • Blackjack me shpejtësi 
 • Lightning Blackjack
 • Blackjack Atlantic
 • Blackjack VIP

Ruletë e drejtpërdrejtë

Përveç titujve të blackjack live, Paripesa ofron gjithashtu variante ruletë live. Lojërat gjithashtu vijnë nga zhvilluesit më të mirë të softuerit për t'ju siguruar që të shijoni një përvojë të pandërprerë lojërash. Disa nga variantet që priten këtu përfshijnë:

 • Roulette Blaze Live 
 • Ruletë automatike live 
 • Ruletë e drejtpërdrejtë Makao 
 • Olimpik Ruletë Live 
 • Auto Roulette Live Speed 1 dhe 2

Baccarat live

Paripesa ju lejon të ndërveproni me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale ndërsa luani baccarat drejtpërdrejt. Ju gjithashtu mund të konkurroni kundër lojtarëve të tjerë nëse dëshironi. Këto variante vijnë me grafikë moderne për t'ju dhënë një përvojë të kazinosë me tulla dhe llaç. Disa nga titujt përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi 
 • Baccarat Multibet 
 • Bakarat e Burgasit 
 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat i pasurisë së artë

Live Sic Bo

Meqenëse Sic Bo është ndër lojërat e njohura me zare sot në industrinë e lojrave, lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë së Paripesa ka një seksion të dedikuar për lojërat e drejtpërdrejta Sic Bo. Ai përmban rreth 10 lojëra të drejtpërdrejta të Sic Bo. Titujt më të njohur përfshijnë:

 • Mega Sic Bo
 • Super Sic Bo
 • Seria SIC Bo RNG
 • E Sic Bo
 • Live Sic Bo

Bonuses

Ndërkohë, nuk ka oferta bonus live të kazinosë në kazino Paripesa. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve dhe promovimeve aktuale.

Payments

Paripesa është një kazino moderne që ka inkorporuar metoda konvencionale pagese me opsione kriptomonedhash. Shumica e metodave të pagesës së Paripesa pranohen globalisht, duke lejuar depozitat dhe tërheqjet. Këtu janë opsionet bankare të disponueshme në kazino online Paripesa:

 • Bitcoin  
 • Viza 
 • ADVCash 
 • Paratë e përsosura 
 • Transferta e menjëhershme bankare

Monedhat

Si një kazino moderne, Paripesa vjen me opsione të shumta monedhe për t'ju lejuar të zgjidhni atë më të preferuarën tuaj. Ai pranon si monedhat fiat ashtu edhe kriptovalutat. Mos harroni se si depozitat ashtu edhe tërheqjet janë pa pagesë kur përdorni BTC. Monedhat e pranuara në këtë platformë përfshijnë:

 • euro 
 • BTC
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Dollari i Shteteve të Bashkuara 
 • Dollar Australian

Languages

Kazino online Paripesa është një platformë lojrash shumëgjuhëshe. Aktualisht është në dispozicion në 66 gjuhë që fliten gjerësisht në mbarë globin. Lojtarët janë të lirë të kalojnë ndërmjet këtyre gjuhëve në çdo kohë. Disa nga gjuhët më të zakonshme këtu përfshijnë:

 • anglisht 
 • frëngjisht 
 • gjermane 
 • portugeze 
 • japoneze

 

Ju mund të shikoni të gjithë listën e gjuhëve të disponueshme nën Taksonomitë.

Software

Paripesa live kazino ka bashkëpunuar me zhvillues të softuerëve të vegjël dhe gjigantë për t'ju siguruar që ju të keni akses të përshtatshëm në portofolin e saj të lojërave. Ky partneritet e ka ndihmuar Paripesa-n të sigurojë më shumë se 400 lojëra të drejtpërdrejta. Megjithatë, nuk ka asnjë aplikacion kazino të shkarkueshëm, që do të thotë se lojtarët duhet t'i luajnë këto variante në modalitetin e luajtjes së menjëhershme. 

Softueri i kazinosë është i optimizuar për t'iu përshtatur ekraneve të pajisjeve të mëdha dhe të vogla. Partneriteti ka siguruar gjithashtu që lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve Paripesa të vijnë me grafikë moderne dhe efekte të dukshme zanore. Disa nga studiot kryesore të lojërave në kazino live Peripesa përfshijnë:

 • Ezugi 
 • Lojëra evolucionare 
 • Vivo Gaming
 • lojëra SA
 • Lojë pragmatike

Support

Kazino Paripesa ka zhvilluar mbështetjen e klientit 24/7 për të përmbushur pyetjet e klientëve të saj. Kazinoja inkurajon lojtarët të vizitojnë fillimisht seksionin Pyetjet e bëra më shpesh. Seksioni FAQ ofron disa nga zgjidhjet e zakonshme për pyetjet e përgjithshme. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës nëpërmjet funksionit të Bisedës Live ose emailit. Fatkeqësisht, Paripesës i mungon numri i telefonit dhe mesazheri. 

Pse ia vlen të luash Paripesa's Live Casino

Paripesa është një platformë ideale për lojtarët e kazinosë live pasi strehon një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë live. Ajo shpërblen klientët e saj të rinj me një bonus mirëseardhjeje të ndarë në katër faza dhe ka një program filial. Për më tepër, kazinoja pranon monedha kripto dhe fiat dhe mënyra të shumta pagese. 

Paripesa është licencuar nga Autoriteti i lojërave elektronike Curacao, që do të thotë se lojërat e saj janë testuar për drejtësi. Është i pajtueshëm me pajisje të ndryshme, duke përfshirë Android, Mac, iOS dhe Windows. Fatkeqësisht, Paripesa-s i mungon një aplikacion celular i shkarkueshëm. Ai është gjithashtu i kufizuar në disa vende, duke përfshirë SHBA-në, Spanjën dhe Holandën. Mos harroni gjithmonë të përfitoni nga mjetet e përgjegjshme të lojërave në kazino Peripesa.