Lajme

May 16, 2023

Fito një pagesë në Rabona's Crazy Time të martën dhe Gameshow të Enjten

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Nisur në vitin 2019, Kazino Rabona është një faqe kazino live e licencuar nga Curacao e famshme për koleksionin e saj prej 8,500+ lojërash. Përveç ofrimit të qindra lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë nga zhvilluesit e programeve të njohura, Rabona rrit shanset tuaja për pagim me bonuse të shumta të përshtatura për lojtarët e kazinosë live. Ky artikull zbërthen kutitë e të Martave të Crazy Time dhe të Enjteve të Gameshow të kazinosë për të ditur se çfarë ju pret. 

Fito një pagesë në Rabona's Crazy Time të martën dhe Gameshow të Enjten

Çfarë është Crazy Time Mart?

Siç sugjeron emri, kjo bonus live kazino synon lojtarët e Koha e çmendur nga Evolution Gaming. Për ata që nuk e dinë, kjo lojë unike e drejtpërdrejtë përdor konceptin e rrotës së parave të bërë popullore nga Dream Catcher e kompanisë. Gjatë katër lojërave bonus, lojtarët mund të fitojnë shumëzues duke arritur 20,000 herë shumën e shumës. 

Mënjanë këtë, bonusi i Crazy Time Martes në Rabona Casino shpërblen lojtarët që e luajnë këtë lojë çdo të martë. Lojtarët duhet vetëm të godasin të gjitha raundet e bonusit (Crazy Time, Cash Hunt, Coin Flip dhe Pachinko) brenda një dite për të marrë bonusin prej 10 €. Ju do të lejoheni të përdorni bonusin në Evolution's lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në vendin e lojërave të fatit të nesërmen. 

Më poshtë janë kushte të tjera të rëndësishme për bonusin e të martës së Crazy Time:

  • Shpërblimi është aktiv për 10 ditë pasi ta keni marrë atë.
  • Pagesa maksimale nga bonusi është 2x.
  • Vetëm bastet me para reale llogariten në kupon.

Gjëja e mirë për këtë bonus të kazinosë live në Rabona është se lojtarët nuk kanë nevojë të plotësojnë asnjë kërkesë bastesh për të tërhequr fitimet. Pra, përdorni bonusin në titujt tuaj të preferuar nga Evolution dhe tërhiqni fitimet në çast.

Çfarë janë të Enjtet e Gameshow?

Ky bonus javor në Rabona është gjithashtu relativisht i lehtë për t'u kuptuar. Ndryshe nga e para, e cila synon lojtarët e Crazy Time, të Enjtet e Gameshow janë të përshtatura për lojtarët e shfaqjeve të lojërave çdo të enjte. Lojtarët mund të kualifikohen për bonusin duke luajtur tituj të shfaqjeve të lojërave nga Lojëra evolucionare, duke përfshirë:

  • Koha e çmendur
  • Flip i çmendur i monedhës
  • Monopol Big Baller
  • Mega Ball 
  • Cash ose Crash

Për t'u kualifikuar për 10 € Gameshow të Enjten, lojtarët duhet të vënë bast të paktën 300 € në ditën kur bonusi është aktiv. Pasi të fitoni bonusin, drejtohuni te Lobi i Evolution dhe prekni ikonën "kutia e dhuratave" për ta zhbllokuar dhe për të filluar përdorimin e shpërblimit. Fitimet e akumuluara nga bonusi paguhen menjëherë në para. Por vini re se fitimi maksimal është 2x shpërblimi i bonusit. 

Këto bonuse të kazinosë Rabona mund t'ju japin një përfitim në faqe live kazino. Mos harroni se këto lojëra u lejojnë lojtarëve të vendosin deri në 0,20 monedha, duke ju dhënë të paktën 20 raunde me shumën minimale.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme