Rabona Live Casino Rishikoni

Age Limit
Rabona
Rabona is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.3
Përfitimet
+ Miqësore për celularin
+ Oferta bonus mirëseardhjeje
+ Libri sportiv në dispozicion

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (37)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (45)
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
Bancontact/Mister Cash
Beeline
Bitcoin
Boleto
Carte Bleue
Credit CardsCrypto
Dankort
Debit Card
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Moneta.ru
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
PaySec
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Sepa
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Irlanda
Jemeni
Jordania
Kanadaja
Katari
Kili
Kuvajti
Libani
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Siria
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Amaya (Chartwell)
Betsoft
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
GameArt
HabaneroMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GOPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
RivalThunderkickYggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Rabona

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Rabona shënon një 8.25 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2019 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 17/12/2020 .

Lojëra të ofruara në Rabona

Lojtari është në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur, mund të kthehet te Rabona . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese 500 € Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Bast në Futboll, Poker, Ruletë, Baccarat , për të përmendur disa.

Programet e disponueshme në Rabona

Softuerët luajnë një rol të madh kur zgjidhni një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të krijuar nga një prodhues specifik, ndaj pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ? Rabona ofron lojëra nga softuer të mirënjohur si NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Play'n GO, Pragmatic Play , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Rabona

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Credit Cards , së bashku me shumë të tjera.

Pse të luani në Rabona ?

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt. Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë ose kanë nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.