Lajme

June 20, 2023

Kërkoni bonusin e kthimit të parave të kazinosë tuaj të përditshme të drejtpërdrejtë deri në 5,000 € në EvoSpin

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Ekipi i ekspertëve në LiveCasinoRank është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë të gjeni bonuset më të mira javore të kazinosë live për të kërkuar. Këtë herë, kërkimi ndalet në EvoSpin, një uebsajt relativisht i ri i lançuar në vitin 2021. Kjo faqe interneti drejton një turne të përditshëm të kazinosë live ku lojtarët mund të fitojnë deri në 5000 €. Ky përmbledhje diskuton se për çfarë ka të bëjë ai promovim dhe pse duhet ta konsideroni atë. 

Kërkoni bonusin e kthimit të parave të kazinosë tuaj të përditshme të drejtpërdrejtë deri në 5,000 € në EvoSpin

Çfarë është Turneu i Kazinosë Live në EvoSpin?

Kjo promovim i bonusit të kazinosë live nuk është një turne tipik ku lojtarët fitojnë pikë besnikërie për të fituar çmime në para dhe shpërblime të tjera. Në vend të kësaj, është një bonus i kthimit të parave, ku kazinoja do të rimbursojë një përqindje të depozitës së ditës së mëparshme. E thënë thjesht, është një bonus depozite që lojtarët mund të kërkojnë çdo ditë në faqe e rregulluar e kazinosë live

EvoSpin do të rimbursojë një përqindje të depozitës suaj të ditës së mëparshme, megjithëse tarifa varet nga shuma e depozitës. Për shembull, depozitimi i çdo gjëje deri në 999 € do t'ju shpërblejë me një 10% bonus i kthimit të parave. Pra, nëse depozitoni shumën maksimale, kazinoja do të rimbursojë 99 € në para të bonusit që nuk mund të tërhiqen. 

Më poshtë janë përqindjet e bonusit për depozitat e tjera:

  • 11% për 1000€ deri në 1199€
  • 12% për 1,200 € deri në 1,599 €
  • 13% për 1,600 € deri në 1,999 €
  • 14% për 2,000 € deri në 2,999 €
  • 15% për 3,000 € deri në 3,999 €
  • 16% për 4,000 € deri në 4,999 €
  • 17% për 5,000 € deri në 5,999 €
  • 18% për 6,000 € deri në 7,999 €
  • 19% për 8,000 € deri në 9,999 €
  • 20% për 10,000 € e lart

Mos harroni se kazinoja ju lejon të depozitoni në monedha të tjera si CAD, JPY, NZD dhe AUD. Prandaj, shuma e depozitës është e barabartë me monedhat e tjera në sit. 

Kualifikimet e lojës dhe kërkesat e tjera

Para se të diskutoni kualifikimet e lojës për këtë bonus depozite, është jetike të mbani mend se depozitat kualifikuese janë nga ora 00:00 UTC deri në 23:59 UTC. Pas depozitimit, kazino do të kreditojë bonusin e kthimit të parave në llogarinë tuaj ditën tjetër në orën 00:10 UTC. 

Lojtarët mund të përdorin bastet e bonusit pothuajse në të gjitha lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në faqen e internetit. Megjithatë, përdorimi i bonusit me strategjinë e kundërt të bastit është i paligjshëm. Për shembull, kazinoja nuk lejon baste të njëkohshme në të kuqe/zi në ruletë dhe baste të tjera të ngjashme. 

Sa i përket kërkesës për bast, lojtarët duhet të luajnë duke përdorur një shumë të barabartë me paratë e bonusit të paktën 3 herë përpara se të arkëtojnë. Pra, nëse bonusi juaj është 200 €, duhet të luani me 600 € përpara se të arkëtoni fitimet nga shpërblimi. Kjo është një nga tarifat më miqësore të kërkesave të basteve që mund të gjeni në internet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme