Lajme

October 20, 2023

Lojë pragmatike për t'u përfaqësuar mirë në Samitin e SBC Latinoamerica

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Pragmatic Play, një furnizues i nivelit të lartë të përmbajtjes së kazinosë live, ka njoftuar planet për të marrë pjesë në Samitin e ardhshëm të SBC Latinoamerica. Pas një eventi të suksesshëm në Barcelonë, ngjarja do të nisë nga 31 tetori deri më 2 nëntor 2023. 

Lojë pragmatike për t'u përfaqësuar mirë në Samitin e SBC Latinoamerica

Kjo ngjarje ofron Pragmatic Play një mundësi të shkëlqyer për të përforcuar reputacionin e saj si ofruesi kryesor i softuerit të kazinosë në Amerikën Latine. Kompania fituese me shumë çmime do të prezantojë bibliotekën e saj të mirënjohur të lojërave me shumë produkte në kabinat G40 dhe H40.

Ndërkohë, Pragmatic Play do të jetë Sponsor i Artë Headline për mbledhjen e ardhshme të Seminole Hard Rock Hotel & Casino në Miami, Shtetet e Bashkuara. Pjesëmarrja në këtë konferencë është pjesë e Itinerarit të Misionit LatAm të Pragmatic Play. Kjo fushatë synon të ndërgjegjësojë aftësinë e Pragmatic Play për të revolucionarizuar përvojat e lojërave. Drejtues i ngjarjes do të jetë Hapësinor, një lojë përplasjeje me ritme të shpejta me përvojë vendimmarrjeje në kohë reale. 

Stafi nga të vlerësuarit zhvilluesi i softuerit do të jenë të pranishëm në stacionet e tyre të caktuara për të përmbushur klientët ekzistues dhe potencialë. Ata do të shpjegojnë përparimin e kompanisë në vertikalet e saj kryesore, duke përfshirë Slots, Kazino live, Sportet virtuale dhe Bingo.

Pragmatic Play do të bashkohet me ofrues të tjerë kryesorë të lojërave për ta bërë ngjarjen të suksesshme. Wazdan, një tjetër zhvillues kryesor i lojra kazino, gjithashtu ka konfirmuar së fundmi pjesëmarrjen e saj në aktivitetin rajonal, ku është në listën e ngushtë për të dy kategori.

Victor Arias, Zëvendës President i Operacioneve të Amerikës Latine në ARRISE powering Lojë pragmatike, tha:

"Pragmatic Play është e emocionuar të njoftojë pjesëmarrjen e saj në Samitin e ardhshëm të SBC Latinoamérica dhe pret me padurim të mirëpresë pjesëmarrësit dhe të fitojë një kuptim më të thellë të tregut të gjallë të Amerikës Latine. Si Misioni #12 në itinerarin LatAm të Pragmatic Play, ai ka shumë rezerva për konferencën dhe do të riafirmojë angazhimin e saj për të ofruar përvoja të reja dinamike që u mundësojnë partnerëve të saj të shkëlqejnë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme