Lajme

October 17, 2023

Luaj lojërat tuaja të preferuara të kazinosë live në GratoWin për të marrë deri në 20% kthim parash

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

GratoWin është një nga kazinotë më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë ku mund të bashkoheni. Këtu do të gjeni qindra lojëra kazinoje të drejtpërdrejta nga Pragmatic Play, Evolution dhe zhvillues të tjerë softuerësh për të luajtur me aq pak sa 0,01 €. Kjo kazino e di gjithashtu se humbjet janë të pashmangshme dhe të dhimbshme. Si i tillë, lojtarët mund të kërkojnë kthimin e parave javore deri në 20% promovim në humbjet e tyre neto. Pra, si funksionon ky bonus? 

Luaj lojërat tuaja të preferuara të kazinosë live në GratoWin për të marrë deri në 20% kthim parash

Cila është oferta javore e kthimit të parave deri në 20% në GratoWin?

Nëse bastet nuk ishin në favorin tuaj në këtë kazino, mos u shqetësoni sepse ekziston një paketë për humbjen e basteve. Çdo të hënë, ju do të merrni një bonus mahnitës të kthimit të parave deri në 20%, në varësi të statusit VIP të lojtarit. Ky bonus llogaritet për humbjet tuaja javore midis të hënës 00:01 dhe të dielës 23:59 UTC. 

Më poshtë është se si funksionon:

  • Depozitoni të paktën një herë në GratoWin dhe luaj.
  • Vendosni një bast gjatë javës nga e hëna deri të dielën.
  • Merrni deri në 20% të humbjeve tuaja neto të hënën.
  • Plotësoni kërkesën e bastit dhe bëni një kërkesë tërheqjeje.

T&C për ofertën javore të kthimit të parave

Lojtarët duhet të kenë një humbje neto pozitive javore gjatë periudhës së referencës për t'u kualifikuar për këtë ofertë. Këtu është formula për llogaritjen e bonusit: Totali i basteve – Fitoret totale – Bonusi total. Kjo shumë duhet të jetë më e lartë ose e barabartë me zero. Megjithatë, bonusi i kthimit të parave është përqindja e humbjes javore.

Ndërkohë, GratoWin thotë se nëse humbja e lojërave është më e lartë se shuma e depozitës gjatë periudhës së ofertës, bonus i kthimit të parave është përqindja e depozitës totale në atë kohëzgjatje. Vini re se bastet e bëra duke përdorur bonuset e kazinosë mos llogaritni në shpërblimin e kthimit të parave të gatshme. 

kazino live gjithashtu shton se lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 1x për të tërhequr bonusin. Për shembull, nëse një lojtar merr një bonus prej 50 dollarësh, atij i duhet vetëm të vë bast 50 dollarë për të arkëtuar fitimet e bonusit. Kjo është një normë miqësore nëse pyet CasinoRank. 

Më poshtë është se si kjo bonus javor jepet në bazë të nivelit tuaj VIP:

  • Bronz – 5% kthim parash
  • Argjend – 8% kthim parash
  • Ar - 12% kthim parash
  • Platinum – 15% kthim parash
  • Diamant – 20% kthim parash
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme