Lajme

May 18, 2023

Luajtja pragmatike sjell dimensione të reja të kazinosë live me Mega Baccarat

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Pragmatic Play, një furnizues kryesor i teknologjisë në sektorin e iGaming, ka shtuar Mega Baccarat në koleksionin e tij gjithnjë në rritje të lojërave të kazinosë live. Është një ritëm i shpejtë lojë baccarat live ku lojtarët mund t'i rrisin fitimet e tyre kur hidhet zaret gjithsej tetë ose nëntë, duke aktivizuar Mega Round. Dështimi për të ulur një natyrore do të fillojë raundi klasik i lojës Baccarat.

Luajtja pragmatike sjell dimensione të reja të kazinosë live me Mega Baccarat
  • Pasi të vendosni një bast, do të shihni Mega shumëzuesit e lojës dhe pagesat e bordit të basteve.
  • Nëse Mega Round është aktiv, të gjithë Mega Multipliers do të aktivizohen, duke rritur pagesën totale dhe duke lejuar lojtarët të fitojnë deri në 1000x.

Lojë pragmatike siguron lojtarët e kazinosë live se tregtarë miqësorë dhe profesionistë të drejtpërdrejtë organizoni lojën e re live baccarat në një studio të krijuar posaçërisht për lojën baccarat. Kompania thotë se studio është vendosur në një ndërfaqe tërheqëse dhe të thjeshtë të përdoruesit.

Kompania po rinovon vazhdimisht përmbajtjen e saj Live Casino duke rivendosur lojëra klasike si Mega Baccarat dhe duke shtuar përvoja të reja të reja. Kjo ndodh ndërsa kompania vazhdon të ndërtojë angazhime të forta lojtarësh në juridiksione të shumta. Kohët e fundit, kompania nënshkroi një marrëveshje me bet365, një drejtues faqe live kazino në Ontario, Kanada. 

Duke komentuar lirimin, Irina Cornides, Shefe Operative në Pragmatic Play, deklaroi: 

"Mega Baccarat është një shtesë emocionuese në portofolin tonë të Kazinosë Live, duke sjellë një dimension të ri në lojën tonë origjinale Baccarat, e cila mbetet një e preferuar e lojtarëve. Në Pragmatic Play, ne po zgjerojmë vazhdimisht gamën tonë të Kazinosë Live me tavolina të reja premium, shfaqje lojrash gjithëpërfshirëse, dhe tituj klasikë me një kthesë."

Pragmatic Play fiton çmime të dyfishta në shfaqjen e lojërave në Karaibe

Në lajme të tjera të Pragmatic Play, kompania së fundmi fitoi një dyshe në shfaqjen prestigjioze Caribbean Gaming Show. Kjo ngjarje u organizua në ishullin Atlantis Paradise të Bahamas nga 2 maj deri më 4 maj. Pragmatic Play duhej të mposhtte konkurrencën e ashpër nga figurat kryesore të industrisë për të fituar kategoritë e mëposhtme:

  • Zgjerimi më dinamik në industri
  • LatAm Gaming Ekzekutiv i Vitit (fituar nga Victor Arias)

Duke komentuar çmimet, Victor Arisa, VP i kompanisë për Operacionet LatAm, tha:

"Ne jemi të emocionuar për të fituar një çmim të dyfishtë në Caribbean Gaming Show. Ne kemi punuar jashtëzakonisht shumë për të pozicionuar veten si një furnizues i shquar në LatAm dhe jemi shumë të lumtur që jemi njohur me dy fitore në këtë ngjarje. Këto janë dy çmime të rëndësishme që i janë shtuar dymbëdhjetë çmimeve të fituara në tre vitet e Latam Hub."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme