Lajme

October 5, 2023

LuckyStreak jep eksitimin e dyshemeve të kazinove në Blaze Roulette

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

LuckyStreak, një furnizues kryesor i lojërave tavoline dhe titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë, ka njoftuar se adhuruesit e kazinove të drejtpërdrejta tani mund të shijojnë duke luajtur në një tavolinë shtesë Ruletë Dual-Play. Kjo shtesë e re transmetohet drejtpërdrejt nga Oracle Casino e kompanisë në Maltë. Oracle Blaze Roulette ofron një përvojë më gjithëpërfshirëse falë tre tabelave të saj Dual-Play.

LuckyStreak jep eksitimin e dyshemeve të kazinove në Blaze Roulette

Që nga viti 2015, LuckyStreak ka ofruar lojëra origjinale të kazinosë me tregtarë të drejtpërdrejtë HD. Kompania tha se Blaze Roulette ilustron në mënyrë të përsosur se si teknologjia dhe kombinimi i kazinove në internet dhe kazinove me tulla e llaç përmirësojnë përvojën për ata që kërkojnë emocione. Siç ndodh gjithmonë në LuckyStreak lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, Blaze Roulette ofron një përvojë premium me limitet maksimale të basteve që përshtatin të gjitha buxhetet.

Duke komentuar lojën e re të Roulette, Mark O 'Donnell, Shefi i Marketingut në LuckyStreak, deklaroi:

"Ne jemi seriozë për t'u dhënë klientëve tanë më shumë zgjedhje dhe përvoja më të mira të lojërave për lojtarët e tyre të zgjuar të kazinosë. Lojërat tona të drejtpërdrejta të tregtarëve janë aq afër përvojës reale të kazinosë që do të merrni. Blaze Roulette i afron lojtarët tanë akoma më afër, ndërkohë që u ofron operatorëve lojëra premium që gëzojnë lojtarë më të angazhuar, vëllime mesatare dhe aksione më të larta."

zhvilluesi i softuerit është i bindur se Ruleta e saj Dual-Play, tani e disponueshme në Blaze Roulette, do të rrisë përvojën e klientit në kazinove të drejtpërdrejta. Kjo u ofron lojtarëve teleport në një ambient luksoz dhe modern kazino, ku ata do të takohen miqësore tregtarët e gjallë.

Për bizneset e kazinove me bazë tokësore, LuckyStreak ka një zgjidhje unike: Lucky Land-Based. Kjo i lejon klientët të përjetojnë kazinonë pavarësisht se ku janë, duke ndihmuar në ndërtimin e pranisë së markës së kazinosë në internet dhe krijimin e burimeve të reja të të ardhurave.

Muajin e kaluar, LuckyStreak publikoi një përditësim novator në lojën e tij live Baccarat me performancë më të mirë. Loja e re ka një ridizajnim të shkëlqyeshëm të studios, veprime më të thjeshta baste miqësore me gishtin e madh dhe një pamje të përmirësuar të lojës. Kohët e fundit, kompania nënshkroi një marrëveshje për grumbullimin e përmbajtjes me Red Rake Gaming për të përmirësuar përzgjedhjen e lojërave.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme