Lajme

September 10, 2019

Markat e kazinove po lançojnë gjithnjë e më shumë produkte të reja të kazinove të drejtpërdrejta

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Shumë marka të kazinove po hyjnë tani në produktet e kazinove të drejtpërdrejta në 2019. Ka studio të sapondërtuara dhe të drejta transmetimi të përcaktuara. Ofruesit kryesorë të kazinove live po marrin rritje të marzheve të fitimit deri në 30%. Kjo është arsyeja pse shumë kompani po avancojnë drejt produkteve të kazinosë live.

Markat e kazinove po lançojnë gjithnjë e më shumë produkte të reja të kazinove të drejtpërdrejta

Një kompani kazinoje në Maltë e njohur për lojërat e saj të bazuara në përmbajtje ka vendosur të fillojë ofrimin e produkteve të kazinosë live. Edhe pse nuk është e zakonshme në mesin e lojtarëve, ata planifikojnë të lëshojnë përvojën më intensive të lojërave celulare. Të gjitha kërkesat janë vendosur dhe kompania është gati të nisë shërbimet këtë vit.

Me sakrificat dhe qëndrueshmërinë përfundimtare, gjërat lëvizën shpejt

Zyrtari kryesor i zhvillimit të biznesit përgjegjës për rritjen e kompanisë punoi pa pushim për të siguruar lançimin e shpejtë të produkteve të kazinosë live. Ai nuk planifikon të ndalet me kaq; ata ende nuk kanë arritur pikën e tyre të dëshiruar. Sipas tij, ky nuk është i vetmi produkt në zhvillim.

Së shpejti kompania do të shpallë publikisht shërbimet dhe produktet në të cilat po punohet. Aktualisht, ato ofrojnë një përzgjedhje të gjerë lojërash, duke përfshirë baccarat, ruletë dhe blackjack. Së shpejti, këto produkte do të shfaqen në disa evente të ardhshme në Londër. Kompania ka shumë plane, të cilat aktualisht janë duke u punuar për perfeksion.

Plani i tyre është të transmetojnë lojëra transmetimi me cilësi të lartë

Transmetimi dhe transmetimi i lojës po bëhet nga zyrat e tyre kryesore. Cilësia e tyre e videos është vendosur të jetë me definicion të lartë për t'i lejuar lojtarët të shijojnë pamjen ndërsa luajnë. Ndërfaqja e përdoruesit është gjithashtu e modernizuar dhe miqësore për përdoruesit, duke i lejuar lojtarët të aksesojnë lojërat duke përdorur të gjitha pajisjet.

Sipas shefit të zhvillimit të biznesit, ky është një hap i madh dhe në drejtimin e duhur. Plani është që zhvilluesit të punojnë për të përmirësuar lojërat së shpejti. Sektori i kazinosë live është një fushë biznesi gjithnjë në rritje dhe shumë konkurrentë po rriten si kërpudha. Kjo është arsyeja pse ata duan të lançojnë produktin nën markën e tyre.

Kazinoja Live do të jetë e disponueshme globalisht

Avantazhi më domethënës i kazinosë live është se lojtarët në të gjithë globin mund të bashkohen dhe të shijojnë lojën së bashku. Kompania është shumë e interesuar për ndryshimet në tregjet e kazinove dhe ata planifikojnë të rifitojnë potencialin e saj në sektorin e lojërave.

Në Suedi, për shembull, kompania po punon për të rifituar vëmendjen në treg. Ka një rritje në numrin e lojtarëve në vend pasi kompania ka përditësuar termat dhe kushtet e saj për t'iu përshtatur rregulloreve të tregut të Suedisë. Ndryshimet u bënë vetëm një muaj më parë, por kompania po tregon përparim në rritje.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme