Lajme

August 24, 2023

Ofruesi i Kazinosë Live LuckyStreak rilanson titullin e Baccarat live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

LuckyStreak, një furnizues i njohur i lojërave të kazinosë live, ka përditësuar lojën e tij jashtëzakonisht të popullarizuar Live Baccarat. Në përditësimin e fundit, kompania ka prezantuar veçori të reja novatore që do të ndryshojnë ndjeshëm lojën e përgjithshme dhe kënaqësinë.

Ofruesi i Kazinosë Live LuckyStreak rilanson titullin e Baccarat live

Në maj 2023, LuckyStreak dha dorëheqjen nga tavolinat e saj Blackjack për të sjellë veçori interesante që rrisin përdorshmërinë dhe angazhimin e lojtarëve. Përditësimi më i fundit i kompanisë për Baccarat synon të njëjtin qëllim, duke përmirësuar ndjeshëm përvojën e lojtarëve, kryesisht lojërat celulare.

Dizajni i shkëlqyeshëm i studios vjen me përmirësime të shumta, duke përfshirë:

  • Pamje e përmirësuar e veçorive jetike të lojës.
  • Veprime bastesh më të drejtpërdrejta dhe miqësore me gishtin e madh.
  • Ndërrimi pa probleme i këndeve të kamerës në lojë.

Erez Cywier, CTO dhe bashkëthemelues i LuckyStreak, drejtoi ekipin që zhvilloi të renë Baccarat live tabela. Zyrtari pohoi se kompania fokusohet kryesisht në investimin në produkte me cilësi të lartë dhe të sigurta. Ai shtoi se megjithëse ky është një proces gradual, LuckyStreak synon të lëshojë të reja lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë me shpesh.

“Ekipi ynë i zhvillimit ka bërë një punë të jashtëzakonshme me këtë, dhe jam i sigurt se klientët tanë do të shohin një rritje në vlerën e lojtarëve falë hapit të rëndësishëm përpara në përvojën e lojës dhe funksionalitetin e basteve,” vazhdoi Cywier.

Pas një fushate para nisjes në 1XBet, një faqe kryesore e kazinosë live, loja e re Baccarat e LuckyStreak është më në fund e disponueshme në rrjetin e saj të madh iGaming. Loja e re Baccarat fillimisht ishte e disponueshme vetëm për lojtarët e 1XBet si Baccarat Xclusive. Kjo është pjesë e marrëdhënies së gjatë midis dy gjigantëve të iGaming që daton që nga viti 2016.

Duke komentuar lojën e re, Ido Kamiel, COO i LuckyStreak, e cilësoi marrëdhënien me 1XBet si një marrëdhënie "të rëndësishme". COO tha se kompania gëzon një marrëdhënie të ngushtë pune me ekipin e lartë në 1XBet, duke çuar në një propozim të përmirësuar të vlerës dhe një partneritet të suksesshëm për të dyja kompanitë.

Kamiel shtoi:

"Pra, është një hap i rëndësishëm dhe plotësisht logjik t'u ofrojmë lojërat dhe shërbimet tona ekskluzive për ta si një demonstrim i përkushtimit tonë ndaj inovacionit dhe vlerësimit të partnerëve tanë kryesorë. Është hapi i fundit në thellimin e asaj marrëdhënie pune reciproke të dobishme dhe unike."

LuckyStreak po planifikon shumë surpriza për lojtarët në rrjetin e saj të kazinove të drejtpërdrejta. Kompania po zhvillon një funksionalitet të rezervuar të tabelës, duke lejuar operatorë të drejtpërdrejtë të kazinosë për të ofruar lojëra të markave dhe të dedikuara me tregtarë të drejtpërdrejtë për aq kohë sa u pëlqen. Kjo mund të jetë vetëm për një orë ose përgjithmonë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024
2024-01-10

Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024

Lajme