Lajme

October 6, 2020

Partneriteti midis GrooveGaming dhe Real Dealer Studios

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

GrooveGaming po shton zhvilluesin e jashtëzakonshëm Studiot e tregtarëve të vërtetë në platformën e saj. Kjo është padyshim diçka shumë interesante, veçanërisht për faktin se Real Dealer Studios ka një gamë të re lojërash kazino, që përdorin kinematografi të stilit Hollywood për të krijuar lojëra realiste RNG. Këto lojëra do të jenë një sukses midis lojtarëve për shkak të këtyre karakteristikave. GrooveGaming ka pushtuar një gamë të madhe klientësh në vetëm 3 vjet dhe është një nga platformat më të mëdha në botë, të cilën shtimi i Real Dealer Studios ka ndihmuar në rritjen e saj. Kjo markë është grumbulluesi i zgjedhur për një mori emrash të mëdhenj të industrisë si iGP, Hub88, Alea, BetConstruct, GoBet, EveryMatrix dhe të tjerë.

Partneriteti midis GrooveGaming dhe Real Dealer Studios

Suksesi i Studios Real Dealer

Ishte këtë vit kur u lançua gjatë ICE London, ndërsa prezantoi një lojë të pabesueshme Real si një alternativë ndaj kazinosë live dhe produkteve tradicionale RNG, që Real Dealer Studios me të vërtetë u dallua. Me qendër në Maltë, kjo studio e zhvilluesit të lojërave punon vetëm me aktorë, regjisorë dhe profesionistë të tjerë me përvojë në industrinë e filmit, në mënyrë që të prodhojë video me cilësi të lartë e cila më pas integrohet në lojëra. Real Dealer Studios definitivisht e di se çfarë bën dhe kur prodhon lojërat e tyre, atëherë rezultatet janë një përvojë luksoze ndryshe nga çdo tjetër në treg. Seria "Real Roulette" e kompanisë është zgjedhur nga disa operatorë të igaming dhe ka bërë që marka të hidhet në short për çmimin "Inovacioni në Softuerin RNG" në EGR B2B Awards 2020. Me një koncept shërbimi shumë unik të modelit të saj të biznesit, GrooveGaming e ka bërë të thjeshtë për industrinë lidhjen me platformën e grumbullimit të lojërave dhe këtë format plug-and-play. Marka zgjerohet shpejt me ndihmën e teknologjisë më të mirë në industri, duke zhvilluar gjithmonë funksionalitetin dhe duke përmirësuar përvojën e lojtarëve. Real Dealer Studios mori parasysh që GrooveGaming është njohur si një nga "10 ofruesit më të mirë të zgjidhjeve teknologjike të vitit 2020" nga Era e Industrisë.

GrooveGaming dhe lojërat e tyre

GrooveGaming ka shumë tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve në mesin e përmbajtjes së tij të drejtpërdrejtë sipas kërkesës, duke përfshirë ruletë live, blackjack, baccarat dhe tavolina të dedikuara live, plus segmentin e ri Real Casino që është i ri sipas kushteve të kësaj marrëveshjeje të fundit me Real Dealer Studios. Platforma e kësaj marke përfshin më shumë se 4000 lojëra, si dhe një gamë të gjerë përmbajtjesh të përgjithshme nga lojëra elektronike, kazino live dhe kazino online, deri te lojërat e tavolinës dhe poker, që operatorët janë në gjendje mund të kenë qasje. Një nga arsyet kryesore pse GrooveGaming po bëhet grumbulluesi i zgjedhur në mbarë botën është sepse është i mundësuar nga teknologjia inovative që u ofron operatorëve aftësinë për të aktivizuar një sërë veçorish për të përmirësuar përvojën e klientit dhe gjithashtu angazhimin e tyre, për të përmirësuar ruajtjen, për të inkurajuar lojtarët të luajnë më gjatë. dhe prodhojnë një rendiment më të lartë.

E ardhmja e GrooveGaming

Menaxheri i shitjeve në Real Dealer Studios, Jose Micallef, pohoi se GrooveGaming dhe platforma e tij kanë një rrjet të jashtëzakonshëm markash dhe është mirë të jesh pjesë e tij. Është padyshim bukur të kesh grumbullues si GrooveGaming të përfshirë në këtë epokë të re të lojës së kazinosë. COO i GrooveGaming, Yahale Meltzer tha se Real Dealer Studios solli një përvojë krejtësisht të re për industrinë duke u ofruar operatorëve një avantazh të veçantë konkurrues në treg, duke ofruar teknologji të përparuar. GrooveGaming është i njohur për teknologjinë që ka sepse ata janë padyshim gjithmonë inovativë pasi duan që lojtarët të kenë lojërat më të mira ndonjëherë, me grafikat më të mira dhe, natyrisht, me temat më të mira. Kjo markë është e njohur në mbarë botën dhe ka disa arsye pse. Nëse ata vazhdojnë të bëjnë atë që kanë bërë, atëherë ata do të jenë patjetër një nga kompanitë më të mira shumë shpejt.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme