Lajme

September 22, 2023

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Pragmatic Play, një zhvillues i nivelit të parë të lojërave të kazinosë live, ka vazhduar ecurinë e tij mbresëlënëse të vitit 2023 pas zgjerimit të partneritetit ekzistues me 1xBet Casino. Në marrëveshjen e re, zhvilluesi i lojës do të ofrojë shfaqjen e tij të drejtpërdrejtë të lojës, Wheel of Luck.

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer

Sipas Pragmatic Play, kjo lojë do të jetë ekskluzivisht e disponueshme në 1xBet dhe bazohet në Mega Wheel me performancën më të mirë. Shfaqja e drejtpërdrejtë e lojërave shton më tej koleksionin ekzistues të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga zhvilluesi i operatorit të kazinosë.

1xBet dhe Pragmatic Play kanë një marrëdhënie të përzemërt, me markën e lojërave që është ndër të parat faqet e drejtpërdrejta të kazinosë për të inkorporuar paketën e plotë të përmbajtjes së zhvilluesit në bibliotekën e tij. Përpara këtij njoftimi, lojtarët në kazino mund të përdornin lojërat e tavolinës, kartat gërvishtëse dhe lojërat elektronike në internet të Pragmatic Play.

Së bashku me përzgjedhjen mbresëlënëse të studiove të dedikuara, tavolinave të adaptueshme dhe përvojave të veçanta të lojërave të markës, produkti i porositur i Pragmatic Play është shembulli më i ri i personalizimit të zhvilluesi i softuerit ofron operatorët e kazinosë. Kjo u jep operatorëve mënyra unike për të angazhuar lojtarë në mbarë botën.

Ky është partneriteti i dytë që Pragmatic Play dhe 1xBet kanë nënshkruar në muajt e fundit. Në qershor 2023, dy gjigantët iGaming nënshkruan një marrëveshje shumë-vertikale për të furnizuar slotet e zhvilluesit, sportet virtuale dhe lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në Peru.

Irina Cornides, Drejtoreshë Operative në Lojë pragmatike, komentoi zgjatjen e marrëveshjes, duke thënë se kompania vazhdon të arrijë sukses të madh me 1xBet që kur u bë një nga kazinotë e para partnere të saj që lançoi të gjithë koleksionin e përmbajtjes së tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Ajo shtoi:

"Wheel of Luck është një shfaqje e re emocionuese e lojërave e krijuar posaçërisht për markën. Bashkëpunimi ynë me ekipin 1xBet na lejoi të përshtatim formatin tonë të dashur Mega Wheel për të ofruar një version të një lloji që siguron që lojtarët e tyre të kenë një lojë pa probleme përvojë që është e integruar me markën e tyre."

Maria G në 1xBet shtoi: 

"Pragmatic Play ka ofruar produkte të jashtëzakonshme, të preferuara nga lojtarët e tregtarëve Live për ne që kur morëm portofolin e saj Live Casino katër vjet më parë, dhe kjo do të forcohet vetëm me lojën tonë të personalizuar. Ne jemi të emocionuar me produktin përfundimtar dhe presim me padurim duke rritur më tej bazën tonë të klientëve të lojërave Live me këtë version të ri tërheqës."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme