Lajme

July 27, 2023

Play Pragmatic ofron argëtim të pafund me shfaqjen e tij më të fundit të lojërave të drejtpërdrejta

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Industria e kazinosë live është e emocionuar për publikimin më të ri nga Pragmatic Play, një ofrues kryesor i përmbajtjes. Kompania debutoi një shfaqje tjetër interesante të lojës, Vegas Ball Bonanza, duke premtuar se do të sjellë një ton shkëlqim dhe magjepsje.

Play Pragmatic ofron argëtim të pafund me shfaqjen e tij më të fundit të lojërave të drejtpërdrejta

Pragmatic Play fton lojtarët në një studio emocionuese në këtë lojë ku ata do të takohen tregtarët më të mirë të drejtpërdrejtë dhe prezantuesit. Pjesëmarrësit mund të zgjedhin biletat, secila prej të cilave përmban një rrjet 3x3 me nëntë numra që duhet të përputhen me topat e tërhequr rastësisht nga pajisja rrotulluese. Tingëllon më shumë si bingo, apo jo?

Në një raund të vetëm, lojtarët mund të përputhen me numrat deri në katër linja pagese. Linjat e pagesës mund të jenë vertikale ose horizontale, me lojtarët që marrin një pagesë 250x nëse modeli i shtëpisë së plotë shfaqet në kartën 3x3.

Në Vegas Ball Bonanza, kumarxhinjtë në faqet më të mira të kazinosë live mund të rrisin fitimet e tyre me shumëzues Bonus gjatë çdo raundi. Loja mund t'i caktojë këta shumëzues numrave me fat në bileta.

Play Pragmatic shtoi gjithashtu dy topa shtesë për t'i shtuar eksitimin kësaj titulli i shfaqjes së lojës live. Ulja e topit të yllit mund të zhbllokojë të gjithë shumëzuesit e bonusit në të njëjtën kohë, ndërsa Topi i egër mund të krijojë topa shtesë. Kjo mund të zgjasë lojën duke u dhënë lojtarëve mundësi shtesë për të fituar.

Vegas Ball Bonanza është padyshim një shtesë freskuese e koleksionit të Pragmatic Play që po zgjerohet me shpejtësi lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Loja i bashkohet lëshimeve të tjera të fundit nga zhvilluesi, duke përfshirë:

Duke komentuar lojën, Irina Cornides, COO e Lojë pragmatike, tha Vegas Ball Bonanza tregon përkushtimin e kompanisë për të ofruar argëtim të jashtëzakonshëm të drejtpërdrejtë të kazinosë. Zyrtari deklaroi se loja përputhet me planin e Pragmatic Play për të ndryshuar, modifikuar dhe rritur Live Casino për të ofruar qasje të reja të lojërave për partnerët dhe lojtarët e saj.

Cornides shtoi:

"Ne kemi marrë mekanikë të njohur dhe i kemi dhënë një ndryshim për t'iu përshtatur audiencës së Kazinosë Live, duke kombinuar një pengesë të ulët për hyrjen me topa bonus së bashku me shumëzuesit emocionues të paketuar në një mjedis mahnitës të krijuar për të angazhuar dhe mbajtur lojtarët. Si të gjithë titujt e kazinosë Live të Pragmatic Play, Vegas Ball Bonanza™ transmetohet nga një studio moderne me definicion ultra të lartë 4K, duke u dhënë lojtarëve një përvojë gjithëpërfshirëse me një atmosferë shumë sociale që mahnit nga një raund në tjetrin."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme