Lajme

November 13, 2021

Play Pragmatic Rrit Promocionin e saj Drop & Fito

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Më 10 qershor 2021, Pragmatic Play Limited, një zhvillues i lojërave të kazinove në internet maltez, njoftoi fillimin e promocionit Drops & Wins me super tarifë prej 7 milion €. Siç mund ta dini tashmë, ky është grupi më i madh i çmimeve ndonjëherë që është sponsorizuar vetëm nga një ofrues i lojërave të kazinosë në internet. Pra, çfarë po gatuan me këtë marrëveshje të re të parezistueshme?

Play Pragmatic Rrit Promocionin e saj Drop & Fito

1 milion € Prize Pool Up for Grabs

Gjatë shpalljes, Lojë pragmatike tha se do të rriste ofertën e saj Drops & Win për të mbuluar të dyja vertikalet e saj - lojëra elektronike dhe kazino live. Deri më tani, grupi i çmimeve ka qenë i disponueshëm vetëm për lojtarët e lojërave elektronike në internet. Megjithatë, pas lançimit më 3 qershor, lojtarët e kazinosë live ishin gjithashtu në gjendje të kishin një pjesë të barabartë të shpërblimit. Promovimi do të zgjasë deri më 17 nëntor.

Në ofertë është një çmim prej 500,000 € që do të ndahet mes lojtarëve të lojërave elektronike pasi ata gëzojnë një mori lojërash lojërash video Pragmatic Play. Lojtarët mund të aksionojnë pretendimin për çmimin kur luajnë tituj të përzgjedhur të lojërave elektronike si Sweet Bonanza, Mustang Gold, Joker Jewels, Buffalo King dhe shumë më tepër.

Ndërkohë, zhvilluesi shkoi një hap më tej duke përfituar nga promovimi për lojtarët e tij të kazinosë live. Operatorët e kazinosë live do të promovojnë ofertën në lojën e famshme Pragmatic lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të tilla si:

  • Ruletë
  • Bakarat
  • Blackjack
  • Mega Rrota

Mbani mend, këto lojëra janë tashmë një shtyllë në Turnerat Javore të zhvilluesve.

Operator i Njohur dhe Transparencë

Si zakonisht, Pragmatic Play zbuloi se kompania do të menaxhonte vetëm dhe plotësisht promovimin Drops & Win në të gjithë partnerët e saj iGaming. Kjo është me shpresën për të rritur drejtpërdrejt performancën dhe angazhimin e saj me lojtarët.

Për më tepër, firma zbuloi se do të ishte shumë e lehtë të identifikoheshin lojërat kualifikuese brenda promovimit Drops & Wins. Thjesht gjeni logon e lidhur në këndin e miniaturës së lojës dhe më pas shtojeni në tryezën pjesëmarrëse ose në automatin pjesëmarrës.

Por gjithmonë kontrolloni faqen e kushteve dhe kushteve të promovimit për t'u siguruar që të mos ngecni në një situatë të padëshirueshme. Mbani mend, zbatohen kërkesa për bast, ashtu si me bonuse të rregullta të kazinosë.

Propozim fitimprurës

Sipas Yossi Barzely, Shefi i Zhvillimit të Biznesit në Pragmatic Play, promoja Drops & Wins kishte marrë një mirëseardhje të ngrohtë nga lojtarët e lojërave elektronike në mbarë botën. Kjo është një nga arsyet pse kompania nuk mundi t'i rezistonte tundimit për të shtuar ofertën e kazinosë live.

Ai vazhdoi se Pragmatic Play Limited është gjithmonë në kërkim të përmirësimit të përvojës së saj të lojës. Kështu, dhënia e një mase prej 1 milion € në muaj për shtatë muajt e ardhshëm është vetëm fillimi.

Përmbledhje e Çmimit Drop & Win

Promoja Drops & Win nga Pragmatic Play u lançua në janar 2020 për lojtarët e lojërave elektronike. Kur filloi, çmimi total në para ishte 1.5 milion € i shpërndarë në turnetë javore dhe ditore. Konkurset javore kishin një grup çmimesh prej 30,000 €, ndërsa promovimet ditore mund të paguanin më shumë se 4,500 € për fituesit me fat.

Përveç kësaj, turnet dhe garat Drops & Wins zhvillohen për shtatë ditë rresht. Gjithashtu, lojtarët pjesëmarrës duhet të vendosin baste me para reale në lojërat e pranueshme për të fituar mijëra shpërblime të disponueshme për lojëra elektronike me performancë më të mirë dhe lojëra kazino live.

Për më tepër, çdo turne javor i video-sloteve do të ketë një grup çmimesh prej 10,000 €, me turnetë e kazinove live që mburren me 5,000 € për rrëmbim. Është interesante se lojërat elektronike pjesëmarrëse në konkurs mbështesin funksionin e shumëzuesit, duke maksimizuar potencialin tuaj fitues.

A jeni gati?

Në përgjithësi, Pragmatic Play ka vërtetuar se është gjithmonë i gatshëm të përmirësojë përvojën e tij të përdoruesit dhe teknikat e mbajtjes së lojtarëve. Ky promovim vjen me një grup rregullash të lehtë për t'u kuptuar që u shpjegon lojtarëve mekanikën e promovimit. Dhe po, fakti që kompania po drejton vetë promovimin shton atë ndjenjën shtesë të transparencës. Paç fat!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme