Play Pragmatic shton Blackjack dhe Roulette Azure në portofolin e tyre Live Casino

Lajme

2020-10-14

Pragmatic Play ka pothuajse lançuar dy produkte shumë të rëndësishme në shtator për të përmirësuar kazinonë e saj live: Roulette Azure dhe gjithashtu Blackjack Azure. Kjo markë tani po lëshon 4 lojëra të reja çdo muaj pasi është një strategji për ta rritur atë. Titujt e rinj janë të disponueshëm në platformën e tyre të integrimit API.

Play Pragmatic shton Blackjack dhe Roulette Azure në portofolin e tyre Live Casino

Produkte të shkëlqyera me dizajn të jashtëzakonshëm dhe funksione krejt të reja

Të gjitha produktet nga Lojë pragmatike që është lëshuar në treg është përditësuar me dizajnin më të mirë në mënyrë që lojtarët të mund të përfitojnë nga më luksoze dhe mahnitëse lojërat , thotë zhvilluesi. Kjo do të thotë se ata po i rrisin aksionet e tyre për një nivel krejtësisht të ri kur bëhet fjalë për përvojën e lojërave kur përmirësojnë tabelat e klasit botëror. Shumë nga detajet e veçorive më të fundit janë sjellë nga tabelat e reja të blackjack-ut të zhvilluesve që kanë mënyra si "Deal Now", opsioni me shumë vende, vendimi i hershëm dhe "Auto-Stand" dhe shumë të tjera. Një nga pëlqimet më të mëdha është se ato u japin lojtarëve mundësinë për të shijuar një shumëllojshmëri më të gjerë të kufijve të tavolinës. Roulette Azure ka një lojë të jashtëzakonshme me disa veçori dhe opsione Premium. Lana Bleichyk, e cila është menaxhere e operacioneve të kazinosë live në Pragmatic Play, deklaroi se janë shumë të lumtur që rrisin numrin e blackjack tavolina, pasi ata duan t'u japin lojtarëve të tyre përvojën më të madhe të mundshme të lojërave. Dhe kjo mund të bëhet përmes këtyre lojërave të reja, kjo është e sigurt. Me tregtarët e rinj tërheqës, do të krijohet një atmosferë e re mahnitëse.

Një tjetër shtesë nga Pragmatic Play

Kjo markë gjithashtu ka lançuar dy lojëra elektronike, megjithëse kjo nuk ka të bëjë fare me kazinonë live. Këto dy janë Ultra Hold dhe Spin dhe kanë një konfigurim të thjeshtë 3x3 që është zhvilluar së bashku me Reel Kingdom. Ata më parë kishin lëshuar dy lojëra elektronike të tjera që ishin pritur mirë nga lojtarët: Hot to Burn dhe gjithashtu Ultra Burn. Për të rritur mundësitë për të fituar në këtë slot, ju duhet të goditni 3 simbole të monedhës bonus që shkaktojnë rrotullime të lira. Pastaj loja do të jetë thjesht në "Hold and Spin" dhe vlera e monedhës së argjendtë do të vlerësohet nga 1 deri në 9 herë të aksioneve tuaja, ndërsa ato të arta ofrojnë pagesa deri në 20 herë të aksioneve tuaja, kështu që padyshim ia vlen. Ndërsa jeni duke luajtur rrotullime falas, monedhat do të mbeten në të njëjtin vend. Kur simboli Diamond Money shfaqet në slot, një monedhë mund të marrë vlerën deri në 500x dhe mund të gjenerojë shpërblime në 2,460 aksionet tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për një slot për të luajtur, atëherë ky është padyshim një i madh. Ka shumë që mund të fitoni dhe, padyshim, mund të provoni gjithmonë kazinonë live pasi të keni provuar slotin. Sigurisht, kazinoja live është shumë e ndryshme nga slot-i, kështu që mos mendoni se ka ndonjë ngjashmëri sepse nuk ka.

Një mënyrë e shkëlqyer për të shkuar

Pragmatike Play e di se ku po shkon dhe me mendjen e saj të fokusuar te qëllimi, atëherë do të jetë e lehtë. Nëse vazhdon të zhvillojë lojëra me cilësi të lartë siç ka qenë dhe të bashkëpunojë me markat e tjera, atëherë do të jetë e lehtë të arrihet në numrin 1. Kjo markë ka një reagim të mahnitshëm dhe konsiderohet të jetë një nga më të mirat, por ende nuk është numri 1. Ka ende shumë për të bërë, por është e mundur për ta bërë këtë, fatmirësisht. Lojë pragmatike ka një ekip fantastik ic pas tij dhe, me të, do të pushtojë kazinotë live në mbarë botën.

Lajmi i fundit

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar
2022-09-05

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar

Lajme