Lajme

August 10, 2023

Playtech Presents New Live Casino Loja Jumanji Niveli i Bonusit

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Playtech ka njoftuar një lojë krejt të re, Jumanji The Bonus Level. Është një shfaqje lojërash live që kombinon efektet filmike të filmit të njohur hollivudian (Jumanji) dhe një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave të drejtpërdrejta brenda një studioje moderne me profesionale tregtarët e gjallë.

Playtech Presents New Live Casino Loja Jumanji Niveli i Bonusit

Sipas Playtech, zhvillimi i kësaj kryevepre nuk ka qenë i lehtë. Kompania thotë se faza e zhvillimit mori pothuajse tre vjet për të përfunduar. Playtech ka shpresë se Jumanji The Bonus Level do të transformojë përvojat e lojërave të drejtpërdrejta dhe do të paraqesë një pikë kthese të rëndësishme për industrinë. Është interesante se është filmi i parë i bazuar në Hollywood lojë live kazino.

Duke marrë frymëzim nga filmi i famshëm Jumanji, loja do t'i dërgojë lojtarët në një aventurë në zemrën e xhunglës. Këtu, ata do të përballen me pengesa dhe surpriza të shumta, si ballafaqimi me rrëmujat e kafshëve të egra dhe zbulimi i sekreteve të lojës magjike të tavolinës.

Playtech thotë se loja do të transmetohet nga një prej studiove më të mëdha dhe më të sofistikuara të ndërtuara ndonjëherë. Ideja është që të përfshihen plotësisht lojtarët në universin mistik Jumanji, ku shpërblimet dhe surprizat janë të zakonshme. Dhe për të krijuar një përvojë të ngjashme me filmin hollivudian, ekipi i kushtoi vëmendje çdo detaji.

Publikimi i lojës forcon reputacionin e Playtech si ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë moderne dhe tërheqëse. Sipas kompanisë, më shumë lojtarë në faqet e rregulluara të kazinove të drejtpërdrejta favorizoni titujt e tregtarëve të drejtpërdrejtë sepse transmetimi në kohë reale i shton autenticitetin përvojave të lojërave.

Duke komentuar lojën, Edo Haitin, CEO i Playtech Live, vërejti:

"Ne jemi jashtëzakonisht krenarë të prezantojmë Jumanji The Bonus Level, një lojë revolucionare Live që kombinon teknologjinë e fundit me magjinë kinematografike të filmit të dashur. Falënderojmë Sony Pictures që na besoi për të sjellë në jetë një markë kaq të njohur, ekipi ynë ka derdhën pasionin dhe ekspertizën e tyre në krijimin e kësaj aventure të jashtëzakonshme të lojërave dhe ne besojmë se do të vendosë standarde të reja në industri."

Playtech ka qenë i zënë kohët e fundit, duke lëshuar lojëra të reja live me lojë unike dhe inovative. Në korrik, Playtech dhe Quickspin lëshuar Big Bad Wolf Live, një shfaqje lojërash live që shënon hyrjen e Quickspin në industrinë e kazinosë live. Disa ditë më herët, furnizuesi i përmbajtjes së drejtpërdrejtë lançoi Aventurat e tij legjendare Përtej Botës së Çudirave shfaqje live lojërash në Shtetet e Bashkuara.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme