Lajme

July 20, 2023

Pragmatic Play shpall një tjetër titull premtues të kazinosë live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Pragmatic Play, një furnizues kryesor i lojërave të kazinosë live, ka shpallur titullin e tij më të fundit mega, Auto Mega Roulette. Kjo lojë është një vazhdim i Mega Roulette në trend të zhvilluesit.

Pragmatic Play shpall një tjetër titull premtues të kazinosë live

Në këtë lojë ruletë live, zhvilluesi heq tregtarët e njohur të drejtpërdrejtë në versionin origjinal të lojës. Në vend të kësaj, loja i bën gjërat më të shpejta dhe më të përshtatshme duke vendosur opsionin e rrotullimit automatik.

Pas vendosjes së të gjitha basteve, kumarxhinjtë zgjedhin deri në pesë Mega Numra me Fat. Më pas loja do të nxjerrë në pah numrin fitues sapo topi të ndalojë, duke u dhënë lojtarëve një pagesë në varësi të tabelës së pagave të ruletës. Mos harroni se kjo lojë live kazino përdor të njëjtat rregulla si Ruletë evropiane.

Ndërkohë, loja ka një Mega Round, i cili jep më shumë argëtim dhe shpërblime. Lojtarët mund të aktivizojnë këtë veçori bonus për të marrë Mega Multipliers përpara se të përditësojnë pagesën totale. Basti fitues mund t'u japë lojtarëve një pagesë të përmirësuar prej 50x deri në 500x të bastit fillestar.

Kjo zgjidhje e drejtpërdrejtë e kazinosë ofron markë të personalizueshme nga operatori, duke lejuar faqet e rregulluara të kazinove të drejtpërdrejta për të krijuar një atmosferë të veçantë, duke ofruar një përvojë të pakrahasueshme Live Casino në përputhje me frymën e lojës.

Auto Mega Roulette është një shtesë e shkëlqyer për Lojë pragmatikekoleksioni gjithnjë në zgjerim i tregtarëve të drejtpërdrejtë. Bashkohet me të tjerat lojëra live me performancë më të mirë si:

  • Mega Baccarat
  • Sweet Bonanza CandyLand
  • Mega Rrota

Përpara kësaj nisjeje, Play Pragmatic njoftoi debutimin e Snakes & Ladders Live, një lojë unike që merr frymëzim nga loja e famshme e tavolinës. Ai mund të japë një shumëzues progresiv që arrin 10,000 herë shumën.

Irina Cornides, Shefe Operative në Pragmatic Play, tha: 

"Auto Mega Roulette është një shfaqje lojërash emocionuese dhe me ritme të shpejta që i jep një ndryshim të ri një të preferuari të Kazinosë Live me Mega Rounds për të shtuar emocione shtesë. Duke shtuar një dimension të ri në ofertën tonë, versioni është i vërtetë me vizionin e Pragmatic Play për të përdredhur, transformuar dhe ngritur përvojat e Live Casino për operatorët tanë, duke sjellë përvojën e lojtarëve të tyre në lojëra të reja."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme