Pse Lojërat e Kazinosë Live TVBET janë marrëveshje e vërtetë

Lajme

2022-10-23

Allan

Shumë fillestarë që luajnë në faqet kryesore të kazinove të drejtpërdrejta dinë vetëm për Evolution. Është e vështirë t'i fajësosh ata, duke pasur parasysh që Evolution është grumbulluesi më i popullarizuar i përmbajtjes së drejtpërdrejtë. Por lojtarët me përvojë të kazinosë live nuk do t'u thonë atyre se ka ofrues të tjerë po aq të mirë softuerësh të kazinosë live si TVBET. Pra, nëse jeni duke kërkuar për lojëra me letra të drejtpërdrejta dhe alternativa të shfaqjes së lojërave, ky postim i përshtatet mirë faturës. 

Pse Lojërat e Kazinosë Live TVBET janë marrëveshje e vërtetë

Sfondi i TVBET

TVBET është një grumbullues relativisht i ri i përmbajtjes së drejtpërdrejtë. Ky zhvillues softuerësh u krijua në vitin 2016, duke furnizuar kazinotë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Vertikalet e tyre përdorin përparime teknologjike superiore dhe mekanikë të lojës. TVBET aktualisht fuqizon mbi 400 faqe interneti të lojërave të fatit në Evropë, Azi, LatAm, Afrikë dhe CIS, me zyra në Lituani, Qipro, Rusi, Poloni dhe Ukrainë. 

Pra, pse të luani lojëra të prodhuara nga ky zhvillues softuerësh? Siç u tha më parë, lojërat TVBET përdorin teknologjitë më të fundit të transmetimit të drejtpërdrejtë, duke u dhënë lojtarëve një përvojë të qetë dhe tërheqëse. Të gjitha lojërat në listën e kompanisë janë të përputhshme me HTML-5, që do të thotë se lojtarët mund ta kapin veprimin nga distanca në pajisjen e tyre celulare. 

Një tjetër pikë kritike për t'u përmendur është se kjo kompani me shumë çmime ofron lojëra të certifikuara nga GLI (Global Labs International). Kjo kompani e testimit të lojërave është e njohur për shërbimet e saj të testimit të klasit botëror dhe profesional, duke garantuar transparencë dhe integritet të lojtarëve. Disa produkte TVBET të testuara nga GLI përfshijnë WheelBet, JokerBet, World of Elements dhe më shumë. Në përgjithësi, është një opsion i besueshëm larg emrave të njohur. 

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë TVBET që duhet të luhen

Siç qëndron tani, TVBET është shtëpia e 15 lojërave emocionuese të drejtpërdrejta të transmetuara në kohë reale nga studiot e tij më të fundit. Më poshtë janë disa opsione që duhet të provoni:

Andar Bahar

Andar Bahar është një lojë klasike me letra me rrënjë në Indinë e Jugut. Fillimisht, kjo lojë ishte një gjë e rrallë, por që atëherë ka ndryshuar me operatorë si Ezugi, Pragmatic Play dhe TVBET që kanë hyrë në këto ujëra. Është një lojë e thjeshtë që luhet duke përdorur kuvertën standarde me 52 letra.

Të tregtar i gjallë do të fillojë duke vendosur një kartë joker në një pozicion të caktuar. Pas kësaj, përzierja e letrave fillon duke përdorur riorganizuesin e certifikuar nga GLI përpara se tregtari të vendosë një kartë të vetme me fytyrë lart në pozicionet Andar dhe Bahar. Kjo vazhdon derisa një kartë me të njëjtën vlerë nominale si letra joker të vendoset në secilin pozicion. Nëse kjo ndodh, tregtari do të llogarisë anën e renditjes më të lartë. Është kaq e thjeshtë!

PokerBet

Tifozët e Texas Hold'em poker duhet të afrohet. PokerBet merr hua të gjitha rregullat nga Texas Hold'em, vetëm se këtë herë do të keni opsione të shumta bastesh dhe zero limite lojtarësh. Ashtu si pokeri i rregullt, kjo lojë përmban pesë raunde bastesh, duke përfshirë Bet, Flop, Preflop, Turn dhe River. Nga rruga, çdo lojtar pokeri duhet të dijë se këto janë terma standarde të pokerit. 

Ndërkohë, objektivi është krijimi i dorës më të fortë të mundshme në tavolinë. Lojtarët mund të krijojnë një flush mbretëror, flush të drejtë, shtëpi të plotë, flush; ju emërtoni ato. Ndërsa kjo vazhdon, lojtarët mund të bastojnë për të fituar njërën nga gjashtë pozicionet. Për më tepër, lojtarët mund të marrin pjesë në shortin e jackpot-it me shumë nivele. Kjo është një lojë e domosdoshme për adhuruesit e pokerit!

Spin2Wheel

Ofrimi i shfaqjeve të drejtpërdrejta të lojërave me rrota të mëdha është një fushë ku Evolution përparon. Por TVBET tani po kërcënon atë dominim me këtë version krejt të ri. Siç sugjeron emri, kjo lojë magjepsëse live i lejon lojtarët të rrotullojnë dy rrota të fatit, një koncept krejtësisht i ri. Rrotat rrotullohen në drejtime të kundërta dhe ndalojnë rastësisht që prezantuesi të shpallë ngjyrën dhe numrin e xhepit. 

Por mos u trembni nga dy rrotat. Në Rrotën 1, do të merrni deri në 36 xhepa të shënuar me numra dhe ngjyra. Nga ana tjetër, Rrota 2 është shënuar në mënyrë të ngjashme, megjithëse ka 18 xhepa. Ky është ndryshimi i vetëm këtu. Mund të vini bast në timon për të ndaluar në një ngjyrë, numër, diapazon ose tek/çift të caktuar. Pagesa mund të jetë e mirë nëse kombinoni rezultatet e dy rrotave. 

WheelBet

WheelBet është një lojë unike që kombinon lojën e thjeshtë të rrotave të fatit dhe rregullat emocionuese të Rouletës Amerikane. Çdo raund i lojës është super i shpejtë, duke marrë rreth 75 sekonda. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të armatosen me një bankroll mjaft të madh për ta shijuar këtë lojë në maksimum.

Pasi të vendosë një bast në raundin aktual të lojës, prezantuesi do të rrotullojë timonin në drejtim të akrepave të orës për të përcaktuar rezultatet. Nëse treguesi ndalon në një numër ose ngjyrë në bastin tuaj, kjo është një fitore. Mos harroni se lojtarët gjithashtu mund të bastojnë në ngjarjet e ardhshme gjatë shortit aktual. Një gjë tjetër, loja është e hapur çdo dy minuta. Pra, mos e humbisni!

Lufta e Elementeve

A keni luajtur Dragon Tiger në faqet kryesore të kazinove? Lufta e Elementeve huazon të njëjtin koncept të një duel letrash. Ashtu si Andar Bahar, kjo lojë e drejtpërdrejtë përdor një kuvertë me 52 letra me riorganizim të vazhdueshëm. Lojtarët fillojnë duke vënë një bast në pozicionet Andar ose Bahar, përshtatjen e letrave fituese, ngjyrën e letrave fituese, etj. Më pas tregtari do të tërheqë letrën e parë për lojtarin dhe një tjetër për veten e tij pas njëfarë kohe.

Por kjo nuk është loja juaj tradicionale me letra live. TVBET i përmirëson gjërat duke përdorur një sistem bastesh të ngjashëm me atë që do të gjeni në shumicën e librave. Me pak fjalë, shanset vazhdojnë të ndryshojnë, në varësi të gjasave të bastit për të fituar. Loja gjithashtu përmban jackpote, megjithëse disponueshmëria varet nga kazinoja live. 

Lojëra të tjera të njohura TVBET live që duhet t'i jepni përfshijnë:

 • Blackjack
 • JokerBet
 • Hipergamoni
 • 1 Bast
 • 7 Bast
 • 5 Bast
 • Me fat 6
 • Gara Frutore
 • Keno
 • Mega6
 • Adoleshenti Patti

Lajmi i fundit

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!
2023-01-31

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!

Lajme