Lajme

September 10, 2019

Ruletë e drejtpërdrejtë të transmetimit të pesë kazinove ndërkombëtare

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Vetëkuptohet që lojërat e kazinove në internet po bëhen gjithnjë e më të njohura në të gjithë botën. Ndërsa ruleta në lojërat e kazinosë në internet është e preferuara, lojtarët me përvojë të ruletit duan një ruletë autentike - kjo është ruletë live. Ndryshe nga ruleta e kazinosë në internet, ruleta live transmetohet nga një kazino tokësore.

Ruletë e drejtpërdrejtë të transmetimit të pesë kazinove ndërkombëtare

Por ruleta e drejtpërdrejtë nga çdo vend ose kazino tjetër e zhytur në një qorrsokak që lojtari nuk e di se nuk është emocionuese. Në këtë artikull, gjeni disa nga kazinotë kryesore tokësore që transmetojnë ruletë live. Nëse një kumarxhi po kërkon një kazino në Londër, në SHBA, apo në zemër të lojërave të fatit, Malta ka diçka.

Ruleta e transmetimit të kazinove më të mira në SHBA

Foxwoods Resort Casino është një kompleks argëtimi me një hotel që përfshin një kafene Hard Rock dhe gjashtë kazino. Ajo është në pronësi të Mashantucket Pequot Tribe Nation. Filluar në 1986, ajo është vendosur si ndër kazinotë më të mira në Connecticut me mbi 250 tavolina. Ajo ofron ruletë live, mundësuar nga Lojëra autentike.

Një tjetër ruletë më e mirë e kazinosë tokësore me transmetim live në SHBA është Resorts Casino Hotel, thellë në Atlantic City. Kjo kazino është e famshme për të qenë kazinoja e parë amerikane që përdor ruletë në internet. Ai po pret gjithashtu Ruletën e parë Evolution Dual Play të transmetuar nga një kazino tokësore në SHBA. Tavolinat janë disa dhe janë në dispozicion 24/7.

Ruleta e transmetimit të kazinove kryesore të Londrës

Kazino Ndërkombëtare Genting është gjithashtu një kazino më e mirë që lojtarët e fatit nuk mund të përballojnë të humbasin. Ai rrjedh nga tre vende të ndryshme në MB. Ka prurje nga kazino Genting në Mançester, Genting Casino në Birmingham dhe Palm Beach. Të paktën lojtarët kanë tre vende për të provuar fatin e tyre.

Aspers Casino, në Londër, është një emër i njohur në mesin e bashkëmoshatarëve të lojërave të fatit. Është ndër kazinotë më të mëdha në MB dhe ka një tryezë të hapur për të gjithë lojtarët 24/7. Këtu përsëri, lojërat e njohura Authentic Gaming marrin përgjegjësinë për tryezën e ruletit live. Ndjeni përvojën e kazinosë në Londër nga kudo në botë.

Ruletë e transmetimit të kazinove të tjera ndërkombëtare

Nuk është vetëm në Mbretërinë e Bashkuar dhe SHBA ku ka kazinotë më të mira të tokës që transmetojnë ruletë. Malta, ndër qendrat e kazinove në internet, ka disa pika duke përfshirë Casino Malta dhe Dragonara Casino, vetëm për të përmendur disa. Ka disa opsione të tjera në Bullgari, Itali, Danimarkë ndër të tjera.

Të përmendura më sipër janë kazinotë më të mira ndërkombëtare që transmetojnë ruletë live. Por cila është kapja me ruletën live? Epo, janë disa - tabela është më e besueshme. Por kjo nuk do të thotë që ofruesit e softuerëve të kazinosë për lojërat e ruletit në kazino në internet nuk duhet t'u besohen. Luaj në një kazino të audituar në mënyrë të pavarur.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme