Lajme

August 17, 2023

SA Gaming njofton versionin e ri të Andar Bahar me modalitetin pa komision

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Andar Bahar është sot një nga lojërat më të luajtura me letra të kazinosë live. Është një lojë e lehtë për t'u kuptuar, pasi ju duhet vetëm të mbështesni ekipin Andar ose Bahar për të fituar një bast. Ashtu si Live Baccarat, duart kryesore kanë një shans 50% për të fituar. Kjo është arsyeja pse disa kazino marrin një komision nga duart fituese për t'i dhënë shtëpisë një avantazh.

SA Gaming njofton versionin e ri të Andar Bahar me modalitetin pa komision

Pra, nëse nuk jeni gati të ndaheni qoftë edhe me një përqindje të vetme të fitoreve tuaja, SA Gaming, një ofrues kryesor i lojërave live me bazë në Azi, ka diçka për ju. Kohët e fundit, kompania njoftoi një markë të re Lojë Andar Bahar me një modalitet pa komision. Kjo lojë klasike me letra me përmirësime intriguese premton të sjellë një valë emocioni te lojtarët në faqet më të mira të kazinosë live.

NC Baccarat ruan tiparin klasik të lojës origjinale Hindi. Të tregtarët e gjallë përdorni kuvertën e njohur me 52 letra dhe loja fillon me krupierët që presin letrat dhe ua tregojnë lojtarëve. Më pas, lojtarët mund të bastojnë në anën që mendojnë se letra tjetër e rangut të ngjashëm do të bjerë. Me pak fjalë, lojë live kazino është e ndarë në anën e majtë dhe të djathtë.

SA Gaming konfirmoi se të dy bastet Andar dhe Bahar kanë edhe pagesa parash (1:1). Kjo do të thotë që nëse vendosni një bast 10$ në Bahar për të fituar, do të merrni një pagesë totale prej 20$. Loja gjithashtu ka një ndërfaqe të përmirësuar të përdoruesit me një buton ndërrimi që lojtarët të kalojnë pa probleme midis mënyrave të basteve.

Shtesa të tjera të dukshme në këtë lojë janë tre bastet e reja anësore. Më poshtë është një përmbledhje:

  • Andari i parë: Ky bast anësor paguan 15,5 herë shumën e shumës nëse letra e parë e shpërndarë në anën Andar është e ngjashme me kartën e lojës.
  • Bahar i Parë: Ky bast anësor është e kundërta e Baharit të Parë, megjithëse me një pagesë të ngjashme.
  • E para 3: Paguhet maksimumi 120x kur një model Flush, Straight ose Straight Flush formohet me "Game Card" duke përdorur kartën e parë në Andar ose Bahar.

SA Gaming komentoi:

"Të dyja, Andar Bahar dhe NC Andar Bahar kanë rritur numrin e basteve anësore në numrin total të letrave të shpërndara, nga 8 opsione të basteve anësore në 10, dhe tani ata lejojnë një pagesë maksimale prej 800x!"

Kompania kohët e fundit ka lançuar lojëra të reja të kazinosë live pasi synon të çimentojë vendin e saj kryesor në industri. Në korrik 2023, zhvilluesi njoftoi Teen Patti 20-20, një tjetër lojë klasike me letra nga Indi. SA Gaming lëshoi ​​gjithashtu një tavolinë e re Live Blackjack me shtatë vende.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme