Lajme

July 28, 2023

Stakelogic nxjerr Lobin e tij të përditësuar dhe dinamik të kazinosë live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Stakelogic Live, një furnizues kryesor i përmbajtjes së kazinosë live, ka zbuluar me krenari Lobin e saj të ri të Lojërave Live. Ky lobi është krijuar për të ofruar një përvojë të përmirësuar dhe moderne të kazinosë live për lojtarët në mbarë botën. Ai krenohet me një kombinim unik të veçorive dhe estetikës për të siguruar që lojtarët të marrin më të mirën në treg.

Stakelogic nxjerr Lobin e tij të përditësuar dhe dinamik të kazinosë live

Pasi lojtarët të hyjnë në holl, atyre do t'u paraqiten pllaka që shfaqin lojërat e disponueshme. Nëse vendosin kursorin e miut mbi një pllakë të caktuar, lobi do të zbulojë një mbivendosje përpara se të fillojë të luhet një video e transmetimit të drejtpërdrejtë. Kjo u lejon atyre të marrin një paraqitje të shkurtër të veprimit të kazinosë live.

Vizitorët mund të shikojnë numrin e lojtarëve aktualisht në tryezë, plus të dhëna të tjera të rëndësishme. Ata mund ta arrijnë këtë duke vendosur kursorin mbi një titull specifik të lojës së kazinosë live. Gjuha e tregtarët e gjallë është e dukshme edhe në holl. Dhe nëse një tabelë është plot, bet-behind ofrohet në përputhje lojra kazino.

Lojtarët mund të personalizojnë përvojën e tyre edhe më shumë me seksionin "Të preferuarat e mia". Ky seksion i lejon ata të shtojnë lojërat e tyre të preferuara thjesht duke klikuar në ikonën "zemër" në çdo pllakë loje. Në këmbim, lojtarët marrin akses të shpejtë në lojërat që duan të luajnë kur hyjnë në holl.

Gjetja e lojës suaj të preferuar është tani më e lehtë

Stakelogjike ka ndërmarrë gjithashtu hapa për të ndihmuar lojtarët të gjejnë lojërat e tyre të preferuara në holl duke prezantuar opsionet e filtrit në të gjitha seksionet. Kjo do t'u mundësojë lojtarëve të identifikojnë atë që duan me disa klikime. Në mënyrë emocionuese, lojtarët mund të vendosin filtra të shumtë në të njëjtën kohë dhe të filtrojnë gjithashtu kufijtë e basteve.

Ndërfaqja tani është më intuitive, duke i lejuar përdoruesit të kalojnë pa probleme midis skedave dhe lojërave. Ekziston gjithashtu një opsion i përshtatshëm "Kthehu në lojë" nëse lojtarët vendosin të bëjnë një pushim pa humbur vendet e tyre. Për më tepër, bilanci total i një lojtari është qartë i dukshëm në këndin e sipërm të ekranit.

Lojtarët mund të zgjedhin gjithashtu opsionin "Take any seat", duke u ofruar atyre një mënyrë të përshtatshme për t'u bashkuar me një 7 vendesh Blackjack live lojë menjëherë. Kjo është e shkëlqyeshme për ata që nuk duan të presin që një vend i caktuar të mbetet i lirë përpara se të luajnë.

Kazino të drejtpërdrejta të rregulluara gjithashtu mund ta personalizojnë hollin sipas dëshirës së tyre. Banneri interaktiv i lobit mund të shfaqë maksimumi tre lojëra në të njëjtën kohë duke i lënë ato të shtojnë imazhe ose video statike. Ky banderolë krijon një përvojë dinamike ndërsa imazhet ndërrohen çdo tre sekonda.

Edhe pse Stakelogic është më i famshëm për lojërat elektronike të tij, ajo ka përmirësuar përvojën e saj të kazinosë live kohët e fundit. Para këtij njoftimi, Stakelogic dhe Bally's nënshkruan një marrëveshje për të përdorur njohuritë teknike të furnizuesit në Rhode Island, Shtetet e Bashkuara. Ky njoftim vjen pas miratimit të projektligjit të Rhode Island iGaming.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme