Lajme

July 13, 2023

TVBET lançon zyrtarisht Fast Keno me tre nivele Jackpot

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Lojtarët e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë ndoshta po kalojnë një sezon të jetës së tyre. Në ditët e sotme, zhvilluesit e lojërave si Evolution Gaming, Ezugi, Playtech dhe TVBET po konkurrojnë për të zgjeruar koleksionet e tyre të lojërave dhe për të dominuar tregun.

TVBET lançon zyrtarisht Fast Keno me tre nivele Jackpot

TVBET së fundmi njoftoi lëshimin e lojës së saj më të re live keno, Fast Keno. Kjo do të thotë se kompania tani ka dy lojra keno live qarkullojnë në platformat live online. Mos harroni se të dyja lojërat mbështesin lojën në celular dhe desktop.

Loja e re quhet Fast Keno për një arsye. Ajo përmban tërheqje më të shpejta se loja origjinale keno e kompanisë, që do të thotë se do të hasni më shumë barazime çdo orë, megjithëse kjo vjen me variancë të shtuar. Prandaj, kini kujdes me bankrollin tuaj kur luani këtë lojë keno në faqet më të mira të kazinosë live.

Sa i përket lojës, do të gjeni të paktën 20 nga 80 topat në shpërndarës. Makina do t'i tërheqë rastësisht këto topa dhe ju mund të bastni deri në 10 topa që do të shfaqen. Ata që kanë luajtur bingo ose keno në internet nuk duhet të kenë ndonjë problem për t'u vendosur në këtë lojë.

TVBET shtoi tre jackpot për t'i bërë raundet edhe më emocionuese. Këto jackpot mund të shfaqen rastësisht, duke rritur shanset tuaja për të arritur fitore edhe më të mëdha.

Në përgjithësi, loja dëshmon konceptin e ri të TVBET për adoptimin e një gameplay më të shpejtë. Kjo lojë do të jetë pjesë e TVBET's Kompleti i kazinosë EL, të cilën kompania e lançoi së fundmi për të ofruar një drejtim të ri për të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Duke komentuar lançimin e Fast Keno, TVBET tha:

“Ne jemi të lumtur t'ju informojmë se loja jonë e re live Fast Keno është lançuar zyrtarisht! FAST KENO është një version më i shpejtë i lojës në modë dhe të lashtë Keno, një hit midis lojtarëve në mbarë botën. Koha e ndërprerjes ndërmjet barazimeve është minimale, kështu që lojtarët mund të luajnë më shpesh dhe të vendosin më shumë baste! Me këtë, rregullat janë klasike, që do të thotë se nuk ka nevojë të njiheni me lojën nga e para”

Deklarata shtoi:

"Meqë ra fjala, ne nuk e kemi hequr KENO-n tonë të vjetër të dashur. Tani dy versione të KENO janë të disponueshme për lojtarët në mënyrë që ata të mund të zgjedhin atë që u pëlqen më shumë dhe të kenë edhe më shumë kënaqësi nga bastet në lojërat tona."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme