LevelUp Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

LevelUpResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
BonusDeri në 400 $/€ ose 5 BTC
Politikë transparente
Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Politikë transparente
Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
LevelUp
Deri në 400 $/€ ose 5 BTC
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Kazino LevelUp ofron mbulim si për lojtarët e rinj ashtu edhe për klientët ekzistues. Ekziston një bonus i mirëpritur për lojtarët e rinj që përfshin një bonus depozite plus rrotullime falas në shumën e parë, të dytë, të tretë dhe të katërt të depozituar. LevelUp ka gjithashtu disa promovime të tjera, duke përfshirë bonuse të rregullta të ringarkimit si dhe një program VIP.

+3
+1
Mbyll
Games

Games

Në LevelUp Casino, ka lojëra kazino në internet për lojtarë të rastësishëm dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë për kumarxhinj me përvojë. Lista e lojërave të kazinosë përfshin ruletë, poker, lojëra elektronike, blackjack, dhe baccarat. Nga ana tjetër, kumarxhinjtë me përvojë kanë shumë lojëra kazino live, duke përfshirë ruletë live, lojëra elektronike live, baccarat live dhe poker live.

Software

Për t'u dhënë lojtarëve shumëllojshmëri, LevelUp Casino punon me të gjithë shitësit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë. Disa nga zhvilluesit e njohur në këtë kazino përfshijnë BetSoft Gaming, Merkur Gaming, GameArt, Felix Gaming, Endorfina, Belatra, Booongo, Blueprint, Authentic Gaming, Evolution Gaming, ELK Studios, Habanero, Lucky Streak, Play 'n GO, Platipus, Nucleus Gaming, Pragmatic Play Ltd., Quickspin, etj.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, LevelUp ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Crypto, Bitcoin, Maestro, Skrill, Debit Card , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, LevelUp është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

LevelUp Casino është një kazino me para të vërteta, kështu që lojtarët duhet së pari të financojnë llogaritë e tyre me para të vërteta. Lista e opsioneve të depozitave përfshin NeoSurf, Instadebit, MiFinity, Rapid by Skrill, Transfer Bankare, Pika e Venusit, ecoPayz, MasterCard, Interac Online, CoinsPaid, Neteller, etj. Për të dhënat, ekziston një kufi minimal dhe maksimal i depozitave.

Withdrawals

Sa i përket tërheqjeve, lojtarët gjithashtu kanë shumë opsione. Kazinoja i lejon fituesit të tërheqin paratë e tyre duke përdorur kuletat elektronike dhe kartat e kreditit si Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, Transfertë bankare, Neteller, Instadebit, iDebit, MiFinity, Venus Point, ecoPayz, CoinsPaid, etj. Edhe këtu, kazino ka një limit minimal dhe maksimal të tërheqjes.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Për t'u shërbyer lojtarëve që flasin gjuhë të ndryshme, LevelUp Casino ka investuar në një faqe interneti shumëgjuhëshe. Lojtarët mund të kalojnë midis gjuhëve të tjera në çdo kohë duke përdorur listën me lëshim të gjuhës në anën e sipërme djathtas të faqes. Opsionet e disponueshme janë gjermanisht, Anglisht norvegjeze, australiane, anglisht në MB, frëngjisht kanadeze, italisht, anglisht kanadeze, etj.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në LevelUp . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, LevelUp i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

LevelUp është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

E filluar në vitin 2020, LevelUp Casino është ndër hyrjet e reja në industrinë e kazinove në internet. Sipërmarrja është në pronësi dhe drejtuar nga operatori i njohur i kazinosë, Dama NV, i cili rregullohet dhe licencohet në zonën e Curacao. Kazinotë e saj simotra përfshijnë BetChain Casino, GetSlots Kazino, Kazino Winz.io dhe Kazino Bitkingz.

LevelUp

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: LevelUp

Account

Regjistrimi për një llogari me një LevelUp hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron LevelUp dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Për të garantuar një përvojë të qetë lojrash, LevelUp Casino ka një platformë miqësore për përdoruesit. Përveç miqësisë ndaj përdoruesit, kazinoja krenohet me një departament të fuqishëm të mbështetjes së klientit që synon të zgjidhë problemet e çdo lojtari dhe të ofrojë udhëzime aty ku është e nevojshme. Opsioni më i mirë është mbështetja e bisedës live e cila garanton reagime të menjëhershme. Kazinoja ka gjithashtu një sistem biletash me email.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me LevelUp për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. LevelUp shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. LevelUp ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e LevelUp në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Përveç bonuseve të kazinosë në internet, LevelUp Casino krenohet me disa oferta të drejtpërdrejta të kazinosë. Ekziston një bonus i mirëseardhjes i kazinosë live që u ofron lojtarëve një depozitë përputhje në katër depozitat e para të bëra. Përveç bonusit të mirëseardhjes për lojtarët e rinj të kazinosë live, ekziston një bonus i ringarkimit të drejtpërdrejtë të kazinosë dhe një program VIP.

Mobile

Mobile

LevelUp Casino është vendi më i mirë i lojërave të fatit për lojtarët që duan lojërat më të fundit të kazinosë në internet, si dhe emocionet e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja është në dispozicion si lojë e menjëhershme dhe ofron lojëra të shkëlqyera të kazinosë celulare. Fatkeqësisht, LevelUp Casino nuk ka aplikacione vendase për pajisjet Android dhe iOS.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €